RuyaTabirleri.com

Rüyada Kurtçuk Görmek

Rüyada kurtçuk görmek rüya sahibinin çevresindeki asalak diye tabir edilen insanlar olarak yorumlanır. Bu kişiler başkalarının sırtından geçinmeye çalışan, hiçbir iş yapmadığı gibi hiçbir şeye de yaramayan, bütün gün boş oturan, boş gezen kişiler olarak tabir edilir.

Rüyasında kurtçuklar gören kişinin çevresinde böyle kişiler olduğu ve rüya sahibini her anlamda sömürmeye çalıştıkları şeklinde değerlendirilir. Rüyada görülen kurtlar çoğu kez de hastalık, sıkıntı, zorluk ve musibet olarak yorumlanır. Rüyasında üzerinde kurtçuklar olduğunu gören kişi sağlığını da kazancını da kaybedebilir.

Rüyada Kurtçuk Temizlemek

Rüya sahibinin kendisine gerek düşüncesi gerek davranışları ile zarar veren kişilerden kurtulması anlamına gelir. Rüya sahibi, kendisi için sürekli dilleriyle moral bozan ve sürekli hep bana, hep bana diyen insanları hayatından çıkarmaya karar verecek ve bunu da uygulayacak demektir.

Rüyada Kurtçuk Kusmak

Kötülüklerden ve belalardan kurtulmaya, dertleri ve sıkıntıları bir kenara bırakmaya işaret eder. Rüya sahibi kendisine zarar geleceğini ön gördüğü oluşumlardan kendisini soyutlayacak diye tabir edilir.

Rüyada Kurtçuk Öldürmek

İş hayatındaki başarılara ve zaferlere işaret eder. Rüya sahibi rekabet içinde olduğu kişiler karşısına büyük projelerle çıkacak ve onları bile kendine hayran bırakarak, anlaşmalara ve ihalelere tek isim olarak kendi lehine imza atacak demektir.

Rüyada Kurtçuk Yemek

Fayda ve menfaat sağlamaya delalet eder. Rüya sahibi rüyasında yediği kurtçuk oranında rızık, nimet ve kazanç elde edecektir.

Rüyada Solucan Yemek

Rüyada solucan görmek rüya sahibinin çevresindeki art niyetli ve kem gözlü kişilere işaret eder. Bu kişiler hain bakışları sayesinde hemen kendilerini ele verirler. Yani onları ayırt etmek hiç de zor değildir. Bu kişiler kararlılıkları, hırsları ve kıskançlıkları nedeni ile bazen çok tehlikeli olabilirler.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,