RuyaTabirleri.com

Rüyada Kurtulmak Görmek

Rüyada kurtulmak, rüya sahibinin yapmış olduğu işleri ve çalışmaları gözden geçirmesine, bunlarla ilgili değerlendirmeleri yapıp gerekli yerlerde kullanmasına ve bu şekilde kazanç  sağlamasına delalet eder. Aynı zamanda, içinde bulunulan kötü ve zor bir durumdan ya da bir hastalıktan sakınmaya ve korunmaya işaret eder.

Rüyada Tehlikeden Kurtulmak

Rüyada tehlikeden kurtulmak,  bir anda başa gelen ve rüyayı gören kişiyi sıkıntıya sokan durumlardan kurtulmaya ve ferah bir ortama çıkarmaya yorulur.

Rüyada Kazadan Kurtulduğunu Görmek

Rüyada kazadan kurtulduğunu görmek, rüya sahibinin yüzüne gülüp arkasından kuyusunu kazan arkadaşlarının ve kendisini aldatmaya çalışan insanların olduğuna delalet eder. Aynı zamanda, uzun zamandır uğraşılan bir işi baltalamaya ve ortalığı karıştırmaya çalışan kötü insanların olduğuna işaret eder.

Rüyada Uçurumdan Kurtulmak

Rüyada uçurumdan kurtulmak, ağır bir hastalıkta en son noktaya kadar gidip daha sonra düzelme aşamasına geçmeye ya da büyük bir trafik kazasından sağ çıkmaya  yorumlanır.

Rüyada Selden Kurtulduğunu Görmek

Rüyada selden kurtulduğunu görmek, resmi kurumların ortaya çıkardığı bir sorunun ya da zorluğun rüya sahibini sıkıntıya sokacağına ancak daha sonra rüyayı gören kişinin bu sorunlardan kendi imkanları ve zekasıyla sıyrılacağına delalet eder.

Rüyada Boğulmaktan Kurtulmak

Rüyada boğulmaktan kurtulmak, iyi kalpli, hoşgörülü ve cömert birisiyle tanışılıp görüşüleceğine ve birlikte bazı işler yapılacağına yorulur.

Rüyada Sıkıntıdan Kurtulmak

Rüyada sıkıntıdan kurtulmak, rüyayı gören kişinin dertlerini ve sorunlarını aştığına ve hayatını mutlu olarak devam ettirdiğine delalet eder.

Rüyada Bir Yerden Kurtulmak

Rüyada bir yerden kurtulmak, rüya sahibinin, kendisini baskı altına almış ya da köşeye sıkıştırmış olan dertlerden arındığına işaret eder. Aynı zamanda, aile ile ilgili ve işle ilgili sorunların ruhsal durumda  meydana getirdiği yaraların kapanmasına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,