RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuru Ekmek Görmek

Rüyada kuru ekmek görmek, sebat eden biri olarak hayatın getirdiği mutluluğu da, sevinci de aynı şekilde karşılamak, asla şikayet etmemek demektir. Zorluklarla dolu bir hayatın ifadesi olan rüya, kişinin inancına dört elle sarılması ve başına gelenleri metanet içinde kabullenip Allah’a sığınması, doğruluktan vazgeçmemesi halinde gönlünden geçen güzelliklere eninde sonunda kavuşacağına alamet eder. Manevi gücün yüksek olduğuna, gönül gözünün açık olduğuna, fedakar, sorumluluk sahibi biri olunduğuna da delalettir. Kuru ekmek derdini, sıkıntısını ele güne belli etmeden yaşamaya çalışmak ve kimseye el açmadan ayakta kalma gayretinde olmak manasına gelir. Çalışma hayatında istenen maddi gelire sahip olunamadığı için darlık çeken kimselerin hayatlarını daha iyi koşullarda idame ettirmek için ek iş yaptıklarını, fiziksel olarak çok fazla yorulduklarını bildirir.

Rüyada Kuru Ekmek Yemek

Belli bir süre fakirlik çekileceğini, eli darlaşan kişilerin kendilerini mutsuz ve stresli hissedeceklerini işaret eder. Kuru ekmek inanç sahibi olunduğunu ve yaşanan zorluklar nedeniyle kalbini karartmayan kimselerin daima Allah’a dua ederek zor günleri geçirmek için yardım isteyeceklerini, maneviyatlarını daima güçlü tutacaklarını tabir eder. Maddi gücü yerinde olanların bir anda düzenlerinin bozulacağını ve maddi açıdan zorluk içine gireceklerini delalet eder.

Rüyada Kuru Ekmek Toplamak

Kişinin eline geçen paranın, sahip olduğu iyi şartların kıymetini bilmediğini ve yaşadığı konforlu hayatın değerini ancak kaybedince anlayacağını ifade eder. Başa gelecek olumsuz bir olayın büyük bir tecrübe olacağını ve kişinin harcamalarına, yaşam şekline çok daha dikkat edeceğini işaret eder.

Rüyada Kuru Ekmek Görmenin Psikolojik Yorumu

Olaylara bakış açısının geniş olmaması ve dar görüşlülük yüzünden sık sık karamsarlığa kapılmak manasına gelir. Kuru ekmek, yetinmeyi bilmemenin, sürekli daha iyi koşulları hayal etmenin ve elindekinin kıymetini bilememekten ötürü mutsuzluk yaşamanın tabiridir. Sürekli şikayet eden veya sızlanan bir kişiliğe sahip olunduğuna da yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!