RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuru Fasulye Görmek

Rüyada kuru fasulye görmek, rüya sahibinin hayatında atacağı adımlar ve işlerinde izleyeceği yol olarak tabir edilir. Kuru fasulye, rüya sahibi için bazen mutluluk, kazanç, bolluk, bereket, kısmet ve şans olarak değerlendirilirken bazen de bunun tam tersi şekilde gam, keder, kasavet, zarar, hastalık, sorun, sıkıntı, zahmet ve çile olarak değerlendirilir. Yani bu, rüyada görülen fasulyenin niteliğine bağlıdır.

Kuru fasulye henüz pazardan yeni alınmış ya da dalından koparılmış gibi diri ve güzel görünüyorsa hayırlı olan şeylere fakat fasulyede can kalmamış, solmuş gibi görünüyorsa, kokmaya ve kurtlanmaya başlamışsa o halde musibete neden olacak şeylere delalet eder.

Rüyada Kuru Fasulye Yediğini Görmek

Beklenen o müjdeli ve güzel haberin alınmasına ve rüya sahibinin bahtiyar olmasına işaret eder. Çünkü rüya sahibi kendisine her türlü faydayı ve güzelliği getirecek olan bu haberi uzun zamandır bekliyor ve her gün onun hayali ile yaşıyordur diye değerlendirilir.

Rüyada Kuru Fasulye Toplamak

Büyük bir kısmet alacağına ve bu kısmet sayesinde feraha kavuşacağına yorulur. Bu kısmet rüya sahibinin dertlerinden, kederinden, sıkıntısından, hastalığından hatta borcundan kurtuluş olarak değerlendirilir.

Rüyada Kuru Fasulye Almak

Rüya sahibinin başarıları, güzelliği, ahlakı, işi ve sahip olduğu güzellikleri nedeni ile çekilmediğine işaret eder. Rüya sahibinin pek arkadaşı yoktur çünkü rüya sahibinin çevresindeki kişiler onun sahip olduğu şeylere sahip olmak isteyip de olamadıkları için kendisine tahammül edemezler ve onunla yakınlık kurmazlar diye yorumlanır.

Rüyada Pilav Görmek

Rüya sahibinin kesin kararla bir adım atacağı ve kendisine sıkıntı veren şeylerden kurtulmak için artık yeter diyerek masaya yumruğunu vuracağı anlamına gelir. Rüya sahibi bunu yapmayı uzun zamandan beri istiyor ama cesaret edemiyor fakat şimdi tam zamanı olduğunu düşünüyor diye açıklanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kuru Fasulye Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. nurdan buğday (19 Mart 2014 saat: 11:10)

    Rüyamda mesai arkadaşımın elinde 2 adet altın kesesi vardı içinde birer çeyrek varmış. Aynı yerde çalıştığımız iki arkadaşa vermek istiyor ancak birlikte vermemizi istiyor. Birlikte verdik. Aynı arkadaşımın bir tabak dolusu yüzüğü var çok renkli değişik çeşitli yüzükler. Yüzüklerin mülkiyeti onun olmasına karşın tasarrufunu bana bırakıyor. Altın keselerinde olduğu gibi.

  2. nurdan buğday (19 Mart 2014 saat: 11:06)

    Rüyamda ben uyurken 20-30 yaşlarında bir erkek geldi beni uyandırmaya çalıştı aslında ben uyanmak istemiyordum ama uyandım. Birlikte bizim köydeki bahçeden geçtik. oradan geçerken annemin ektiği bahçenin kalıntıları vardı. (Annem 5 ay önce vefat etti) Bozulmuş geçen yıldan kalmış bir bahçeydi ancak yerlerde çok güzel sağlam parlak bembeyaz kuru fasulyeler yeşil yaprakları vardı sebzeler vardı. Oradan geçerken annemi hatırlayıp çok ağladım. Sonra vefat etmiş olan dayımın en büyük gelini ile en küçük gelini kazanlarda kurban kellesi pişiriyorlarmış. bunu pay olarak başkası vermiş. Ben köydeki evimize ulaştığımda amcamlarda kurban kesmiş. Biz kesmedik diye düşünürken bizim avluya oynaya zıplaya bembeyaz iki tane koç geldi kurbanlıkmış kendileri geldi. Abim bizim kurbanlıklar dedi. Kime dediğimde birisi bana dedi ben üzülmeyeyim diye diğeri de hepimiz için dedi. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,