RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuru İncir Görmek

Rüyada kuru incir görmek, iş hayatında çok iyi bir mevkide olan rüya sahibinin, yeni çalışmalar ve yeni projeler ortaya koymak için uğraştığına, bu projelerin başarılı olması sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine ve aile hayatında çok mutlu günler yaşayacağına alamet eder. Aynı zamanda, başka rüya tabirlerinde tam aksi anlama gelecek şekilde tabir edilmiştir. İş hayatında yaşanacak sorunlardan ötürü mal ve mülkte yaşanacak azalmaya delalet eder.

Rüyada Kuru İncir Yemek

İş hayatında çok büyük kazançlar elde eden rüya sahibinin, çok büyük başarılar kazanması sayesinde yüksek mevkilerde kendisine çok güzel bir yer bulacağına, iş hayatında bunca ilerlemeden sonra gönül işlerine kalbinin kapılarını açacağına, uzun zamandan beri boş olan kalbini yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak çok hayırlı bir kısmete vereceğine ve dünyaevine gireceğine işaret eder

Rüyada Kuru İncir Yediğini Görmek

Rüyada kuru incir yemek ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok başarılı işlere imza atacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına ve bu sayede istediği herşeye kavuşup hemen ardından hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine tabir edilir.

Rüyada Kuru İncir Satın Almak

Rüya sahibi ile iş arkadaşları arasında çok büyük bir dostluk kurulacağına ve her zaman birbirlerine yardım edeceklerine rivayet eder.

Rüyada Kuru İncir Toplamak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında günden güne daha iyi duruma geleceğine, bu sayede çok büyük mal ve mülke sahip olacağına ve huzur içinde yaşayacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: