RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuru İncir Yemek

Rüyada kuru incir yemek, kısmet ve berekete yorulur ancak görülen incirde kurt varsa bu durumda kişinin arkasından gıybet yapan ve aile sırlarını ifşa eden bir yakına, tanıdığa yorulur. Kuru incir yemek kişinin kısmetlerinin artması sonucunda evlilik kararı alacağını ve kendisi için uygun gördüğü biriyle nişanlanacağı manasına gelir. Birden çok kuru incir yemek servete sahip olmak, bugüne kadar yapılan birikimlerin üzerine bir de miras eklenmesiyle kişinin herkesi kıskandıracak bir hayat yaşamaya başlayacak olmasına alamettir. İyi şansı, hayırlı, bereketli paralar kazanmayı, iş konusunda hiçbir sıkıntı olmadan atılımlar yapmayı ve kendi alanında önemli biri haline gelmeyi de ifade eder. Kuru incir yiyen kişi aşık olur ve gözü kimseyi görmez. Duygusal kararların alınacağı bu dönen rüya sahibi için manevi anlamda büyük mutluluklarla dolu geçecek demektir.

Rüyada Kurtlanmış Kuru İncir Yemek

Yakın çevrede oluşan dedikoduların ve kişiyi rahatsız edecek sözlerin kulağa gelmesiyle beraber huzurun kaçacağına yorumlanır. Aşk ilişkilerinde bozulmaları ve deyim yerindeyse incir çekirdeğini doldurmayan önemsiz meseleler nedeniyle kavga etmeye, karşılıklı kalp kırıcı sözler söylemeye de tabir edilir. Kuru incir yediğini görenlerin akraba ilişkilerinde sorunlar meydana gelir ve kalan bir miras yüzünden yakın kişilerle tartışmalar yaşanır.

Rüyada Kuru İncir Almak

Yenilenmeye, daha sosyal bir hayata hazırlık yapmaya yorumlanan rüya, kişinin sağlığı ile ilgili pürüzleri de yok edeceği bir döneme girileceğini haber verir. Dış görünüş açısından değişim yaşanacağını ve pek çok iltifat alınacağını, psikolojik açıdan kişinin kendisini iyi hissederek işine gücüne, özel hayatına daha da iyi şekilde yoğunlaşacağını işaret eder.

Rüyada Kuru İncir Yemenin Psikolojik Yorumu

Geleneksel bir yaşamı benimseyen, bu nedenle yeniliklerle çatışma yaşayan kişilerin yaşadıkları çelişkileri ifade eder. Bağımlılıkların, kendini olaylara fazla kaptırmanın ve nesnelliği yitirmenin ifadesi olduğu gibi, eski yaşanmışlıkların gölgesinde kalındığını da bildirir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kuru İncir Yemek İle İlgili Rüyalar;

  1. Fatma (27 Temmuz 2016 saat: 10:40)

    Aksam yuruyusine cikmisdim ailemle göl kenarindan gecerken orda duran iki adet telefon gordum etrafda kimse yokdu elime aldim baska esyalarda bulunuyordu ailemde almaya basladi hebimiz aldik suyun icinde duran esyalarlar biri unutmusdu sanirim bulduklarimizin uzerine konusurken policin geldigini goruyoruz elimizdekileri police fark ettirmeden tekrar suya birakiyoruz police bizi hemen birakmiyor kalabaliklasiyor orasi iclerinden biri beni duduklatmak icin bana oyun oynuyor benaldiklarimi tamamen birakmisdim ama biri bazi seyler koymus cantama .police beni godurmek isdiyor ben birsey yapmadim diyorum diger kadinlarla dardismaya basliyorum kaciyorlar onlari kovaliyorum ben sucsuz yere habise attiramiyacaksiniz siz yapdiniz bunu bana oyun oynadiniz diyorum ailemden bir arkadasimi aramasini ve gelip beni karakoldan almasini isdiyorum ama arkadasim isi oldugunu gelemiycegini soyluyor allah rizasi icin yorumlarmisiniz

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,