RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuru Kafa Görmek

Rüyada kuru kafa görmek, yaşayacağınız bir korku haline ve tedirginliğe işarettir. Rüyasında kuru kafayı kendi yatağında gören kişi, akrabaları ile ilgili korkutucu bir durum yaşar veya bu rüya ölümlü olmayacak bir kazaya delalettir. Rüyasında kuru kafa ile konuşan kişi, uzun süredir haber alamadığı bir arkadaşı ile karşılaşır ve sohbet eder. Bazen de böyle bir rüya artık ümidinizi kestiğiniz bir yerden gelecek habere işarettir. Rüyada kuru kafayı öpmek, kendinize uygun olmayan bir kişi ile evleneceğinize veya sevgili olacağınıza yorumlanırken; kuru kafa ile birlikte uyumak ise, ölmüşlerinize dua etmeniz ve onların arkasından hayır söylemeniz için yapılan bir uyarıdır.

Rüyada İskelet Görmek

Rüyada iskelet görmek, maddi anlamda zarar ve para kaybına işarettir. Üzerinde hiç et bulunmayan iskelet ise az bir fayda olarak yorumlanmaktadır. Rüyada insan iskeleti gören kişi, başkalarının hakkını yer veya kendisine helal olmayan paraları zimmetine geçirir. Rüyada iskelet ile konuşmak, toplumdan uzaklaştırılmış, kötü niyetli ve günahkar bir kimse ile sohbet etmeye veya böyle bir insanla arkadaş olmaya yorumlanmaktadır. Rüyada iskeletin canlandığını görmeniz hiç ümit etmediğiniz bir yerden menfaat elde etmenize işarettir. Rüyasında iskelet ile evlenen kişi, zengin olmayan ama iffetli bir adamla veya kadınla evlenir. İskeletle yolculuğa çıkmaz ise hayırsız seferlere işarettir.

Rüyada Kemik Görmek

Rüyada görülen kemik çeşitli şekillerde yorumlanmaktadır. Kemik, insanların geçimini kazandıkları yoldur. Kemik ne kadar düzgün ev doğru ise bu yollar da o kadar düzgün, kemik ne kadar eğri ise bu yollar da o kadar eğri ve yanlış olur. Rüyada kemiğinin kırıldığını gören kişi büyük bir hata yapar ve bu hatanın sıkıntılarını çeker. Bazen de kemik rüyası sahip olduğunuz evlatlara ve eşe işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kuru Kafa Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Anonim (29 Mart 2016 saat: 11:19)

  rüyamda kendi bahçemdeyim. Bir ikitane küçük kafatası gördüm elime aldım ve onları silmeye başladım, sonra rahmetli babamı gördüm onlar da az ilerde oturmuş birşeyler konuşuyorlardı tabii duymadığım için ne konuştuklarını anlamıyordum. cvb verirseniz sevinirim, teşekkürler.

 2. gokhan (12 Aralık 2015 saat: 18:06)

  Hocam yer ve zaman kavramı yok.bir kafatası var. inek yada gergedan tam olarak çıkartamıyorum.bir adam var gözü yok gözünün olduğu yer simsiyah. Kafa tasinin yanında sola kafası eğik zayıf bir adam yatıyordu.3-4 defa yer degistirdim onlarda geldi. Ezanla birlikte ürkerek uyandim.uyandığımda hoca Allahu ekber diyordu.

  Şimdiden tesekkur ederim.kolay gelsin hocam.

 3. bahar (29 Eylül 2015 saat: 11:54)

  Rüyamda kuru kafa ve sağ kol yanında komşumuzun kapı önünde duruyordu sonra bu neden burda diye sordum komşuya oda gelin evin içinde uğursuzluk getirecek dışarda dursun dedi sonra kuru kafaya tekrar baktım bir anda alev aldı ama kemikler hiç etkilemedi ateşten hala yanmaya devam etti. . Sonra korkarak uyandım. Cevap yazarsanız sevinirim şimdiden tşk ederim

 4. Ayhan (22 Mart 2015 saat: 00:47)

  rüyamda yeğenim ve kardeşimin karne gününü gördüm kardeşim başarılıydı notları iyiydi yeğenime dedim bak amcanın notları gibiyse sana söz verdiğim gibi çalışma masası alıcam dedim. İnşallah amaca sonuçlar okunuyordu ve yeğenimin ismini zikrettiler notları beklediğimden iyiydi ve daha sonra ben kardeşim ve yeğenime askeri yürüyüş öğretiyordum sanki bn komutanım onlara yürümeyi öğretiyordum ve alay komutanına saygı yürüyüşü yürüyüp ilerledik ordaki komutanların biri çok güzel eğitim veriyorsun gibi göz kıpıp bana gülümsedi oradan birden ayrıldık… Ve babam bir bina alıcakmış ama vazgeçmiş bana vaz geçtiği binayı göstermeye götürdü ve bir dağ vardı karşımızda yanımızda aile bireyleri de bulunuyordu bir mağara gibi bir yere girdik ilerledik gerçi içerisi dar olduğu için ben biraz zorlanıyordum herkes su gibi akıp giriyordu sanki bir ben zorlanıp içeri girdim ve içeri girdik daha sonra kapının kilitli olduğunu gördüm ben kapıyı açtım içeri girdik herkes bana şaşırmışçasına bakıyordular sanki kilitli kapıyı neyle açtın diyerekten bana baka kaldılar sonra içeri girdiğimizde Binanın içini beğendim ve mimariside hoşuma gitmişti neden almadın baba dedim çaprazında bir binayı gösterdi binanın çatısındaki kuru kafaları gösterdi ve bunlardan dolayı almadım dedi bnde o bir sıkıntı teşkil etmez dedim bir şekilde temizletirdim diyerekten üst kata çıktık ve sonrada çayıya çıktık gerçekten çok yüksekti yanımdakiler le çatıya bakıyorken çatının kenarına geldiğimizde yerde kar yağmış ama binanın duvarlarına doğru tipi yapmış ve herkes çatıdan atladılar , r tek ben kaldım ve annem kaldık atlayanlara dedim atlamayın bir tarafınızı kırarsınız dedim aldırış etmediler bnde çatıda öyle onlara bakıp durdum ve yardım isteyenlere elimi uzattım ama elimi tutmadılar…
  Bu rüya ne anlama geliyor yardımcı olur musunuz…

 5. zekiye (14 Ekim 2014 saat: 09:11)

  Rüyamda ölüleri ziyaret ediyoruz ama mezar değil oda oda biyer ordan insanlar igdede topluyor bende topluyorum bir odada tabut var ucu açık bakıyorum içinde kafa tasi ve iki tane kol kemigi var biraz toprak alıyorum o toprak kemik tozunu oluyor aldığım icin cok pisman oluyorum annem neden aldın elin adamının kemik tozunu diye kızıyor bende isterse götürürüm diye atmiyorum sanırım ogün bayrammis bu kadar.şimdiden tesekkurler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,