RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuru Kayısı Görmek

Rüyada kuru kayısı görmek, zenginlik, kısmet, geniş rızık, şifa, bolluk, bereket, şans ve uzun ömür anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşamdan her istediğini elde edeceğine, her nimetin lezzetine varacağına, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına ve Allah’ın lütuflarına ereceğine rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin geçim derdi çekmeyen, içinden çıkılmayacak ve kafaya takılmayacak hiçbir sorunu olmayan, çaresiz ve dermansız dertleri bulunmayan kimse olacağına tabir edilir.

Rüyada Kuru Kayısı Yemek

Rüyayı gören kişinin kendisi için kurtuluş denebilecek kadar hayırlı olaylar yaşayacağına bu sayede hayatının çok daha kolay ve zevkli hale geleceğine, sahip olacağı yaşanılır hayat sayesinde geçmişte çektiği tüm çileleri, yoklukları ve hastalıkları unutacağına, yeniden doğmuş gibi olacağına rivayet edilir.

Rüyada Kuru Kayısı Almak

Rüya sahibinin başarılarının artacağına, işlerinin yoluna gireceğine, gelirinin çoğalacağına ve çok verimli bir dönem geçireceğine alamet eder. Rüyayı gören kişinin çok rahat, huzurlu ve bir o kadar da kaygısız olacağı günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Kuru Kayısı Satın Almak

Rüyada kuru kayısı satın almakla, kuru kayısı almak aslında aynı şeydir. Rüya sahibinin içinin de, kafasının da çok rahat olacağına, işinin gücünün rast gideceğine, aile hayatının sorunsuz olacağına bunun da ticaretindeki başarılara katkı sağlayacağına rivayet edilir.

Rüyada Kuru Kayısı Vermek

Rüyayı gören kişinin tevazu sahibi ve cömert bir kimse olması sayesinde paylaşmayı çok sevdiğine ve çevresinde zor durumda olan kişilere hayrına yardım ederek el uzattığına tabir edilir. Rüya sahibi malından ve parasından nasiplenen ve mutlu olan insanları gördükçe kendini Allah’a daha yakın hissediyor ve aynı zamanda da inancının bir gereğini yerine getirerek yaradana karşı olan minnetini ifade ediyor olmaktan haz alıyor demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: