RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuru Üzüm Görmek

Rüyada kuru üzüm görmek, hayırlı olacak kısmetlere, işlere ve insanlara işaret eder. Rüya sahibi sonradan adından, şanından ve şöhretinden fayda göreceği bir kişi ile tanışacaktır, büyük ve temiz kısmetler alarak, yeni kazanç kapıları aralayacaktır ve işlerinden büyük sermaye elde edecektir diye tabir edilir. Rüyada kuru üzüm görmek, hastalıklara şifa bulmaya ve mutluluğa kavuşmaya işaret ederken bir yandan da aile içinde meydana gelecek büyük mutluluklara ve sürpriz gelişmelere işaret eder. Rüyasında kuru üzüm gören kişinin kileri her zaman rızık ve nimetle dolu olacaktır, hanesinde hiç yokluk yaşanmayacak bilakis her geçen gün artış meydana gelecektir.

Rüyada Kuru Üzüm Yediğini Görmek

Rüya sahibinin büyük bir iş teklifi alıp, bu iş teklifine olumlu cevap vermekle hayatındaki en doğru işi yapmış olacağına yorulur. Çünkü rüya sahibi bu kısmeti sayesinde ileride çok başarılı bir ticaret adamı olacak ve büyük bir servete kavuşacak demektir.

Rüyada Siyah Üzüm Görmek

Bu rüya iyi ve hayırlı şekilde tabir edilmez. Rüya sahibini kedere ve üzüntüye düşürecek haberler almasına ve böyle olaylar yaşamasına işaret eder. Rüyada siyah üzüm görmek, musibetlerle karşılaşmak anlamına gelir.

Rüyada Salkım Üzüm Görmek

Başarı ile gelecek kazanca ve mutluluğa tabir edilir. Rüya sahibi için arka arkaya gelecek olan iş teklifleri ve hayırlı kısmetler olarak değerlendirilir.

Rüyada Üzüm Suyu İçmek

Rüya sahibinin sağlığına kavuşmasına ve kaderinde uzun bir yol olduğuna delalet eder. Şifa, can ve hayat bulmaya tabir edilir.

Rüyada Üzüm Yediğini Görmek

Dünya malından da nimetlerinde de bolca istifade etmeye işaret eder. Rüya sahibinin mal varlığı elde etmesi ve bu sayede ağzının tadının yerine gelmesi anlamına gelir. Mutluluk ile yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!