RuyaTabirleri.com

Rüyada Kurum Görmek

Rüyada kurum görmek, esasen pek de iyi değildir. Rüyayı gören kişinin üzülmesine ve zorluk çekmesine neden olacak bazı tatsız olayların baş göstereceği anlamına gelir. Rüya sahibinin huzur ve rahatlık içinde geçen günlerinin bir anda bozulacağına, rızkının eksileceğine, kazancının azalacağına, içine düşeceği sıkıntı nedeni ile kafasının karışacağına ve rüyayı gören kişinin bir türlü ne yapmaya karar veremeyeceğine bir de bunun sıkıntısına düşeceğine tabir edilir.

Rüyada Soba Kurumu Görmek

Rüyada soba kurumu görmek de kurum görmek gibidir ve aynı anlamlara geldiği şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin başarılarının düşeceğine, karşısına pek çok aksilik ve engel çıkacağına bu nedenle de keyfinin, rahatının, huzurunun ve ağız tadının kaçacağına rivayet edilir.

Rüyada Kurum Temizlemek

Rüyayı gören kişinin işlerinin açılacağına, ticaretinin hızlanacağına ve hayatına bolluğun, bereketin ve de mutluluğun hâkim olacağına delalet eder. Rüya sahibi kendisine şifa olacak ve şans getirecek, isabetli, doğru, sağlam ve emin adımlar atacak, bu sayede iyiliğe ve hayra ulaşacak demektir.

Rüyada Baca Kurumu Görmek

Rüyayı gören kişinin maddi zarara uğrayacağına, malından ve parasından eksileceğine, kurulu düzeninin ve aile saadetinin bu durumdan olumsuz etkileneceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin moralsiz ve keyifsiz günler geçireceği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Kurum Dökülmesi

Hiç iyi değildir özellikle de rüyayı gören kişinin evinin içine dökülen kurum, hane içinde yaşanacak üzücü olaylara, yokluğa, ortaya çıkacak hastalıklara, borçlara ve karmaşalara delalet eder. Rüya sahibinin hem maddi hem de manevi anlamda sıkıntıya düşeceğine delalet eder.

Rüyada Tavanda Kurum Görmek

Rüyada tavanda kurum görmek de yine rüyayı gören kişinin hanesinde meydana geleceklere tabir edilir. Rüya sahibinin geçim derdine düşeceğine ve ailesinin ihtiyaçlarını karşılayamaz olacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kurum Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Elif (05 Ekim 2015 saat: 10:49)

    Slm cok yakın bi kız arkadaşımla iş yerinde otururken kurumun yagdıgını farketmeden benim üzerimde beyaz arkadaşımın üstünde pembe renkli bi gömlek vardı ikimiz üstü birlikte kuruma bulanmış kurum vardı rica etsem baktımda kötü anlamı var ama

  2. uyar uyaroğlu (10 Haziran 2015 saat: 14:16)

    biraz önce uyuyunca bir rüya gördüm bu rüyayı ilk defa gördüm ve benim rüyalarım genelde doğru çıkar rüyadamda üzerime kurum yağdıgörmek ne anlama geliyor bana açıklamalı ve detaylı bir şekilde açıklamanızı sizden rica ediyorum şimdiden çok çok teşekkürler

  3. ilknur ovali (25 Mart 2015 saat: 11:29)

    Ruyamda evin heryeri kapkara soba kurumu ve toz dumaniyla doluyordu balkona ciktim orasida evin ustunden kurumlarla doluyordu sonra umreye giden bir kadin komsumuz etrafi kaplayan. toz ve kurumun icinden cikip geliyo evin icine giriyo o toz bulutu ve kurum dagilmaya basliyordu sonra uyandim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,