RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuş Boku Görmek

Rüyada kuş boku görmek, para veya mal ile alakalı gelecek bir haber demektir ki özellikle aileden yadigar kalan bir arsa veya satışı beklenen bir mülk ile ilgili mahkeme durumu söz konusu ise kişinin lehine bir karar çıkacağına işaret eder. Sevindirici haberlere yorumlanan rüya, maddi sıkıntı çeken veya darlık içinde olan kimselerin ani bir şekilde beklemedikleri bir yerden ellerine geçecek olan parayla rahata ereceklerine yorumlanır. Kuş bokunu üzerinde gören veya elbisesinde kuş boku olan kişiler yaptıkları işten yüklü miktarda kazanç elde ederler ve hangi işe girerlerse girsinler maddi olanakları daha iyi olur. Şans oyunlarından elde edilecek gelire veya çok büyük emek sarf etmeden sahip olunan mala da tabir edilir.

Rüyada Kuş Boku Temizlemek

Elbiselerindeki kuş bokunu temizlemek bir işin sonuna gelindiğini ve o işten kazanılacak başka bir şey kalmadığını bildirirken, yeni iş fırsatlarının da ortaya çıkacağına alamettir. Kapısının önündeki kuş bokunu temizlediğini görmek hayra alamet olayların habercisidir ve hane halkının refaha kavuşacağını, tüm borçlarından zahmetsiz bir şekilde kurtularak rahat bir nefes alacağını ifade eder. Kafadaki kuş bokunu temizlemek ise kişinin tamamen kendi çabaları ile geldiği mevki sonucunda zengin ve güzel bir hayat yaşayacağı manasındadır.

Rüyada Kurumuş Kuş Boku Görmek

Kurumuş kuş boku bir fırsatın kaçtığını ve özellikle kısmetlerini doğru değerlendiremeyen kimselerin üzüntü yaşayacağını bildirir. Giysilerdeki kurumuş kuş boku ise yakın çevredeki bazı kimselerin kıskançlığına veya kişiyi çekemedikleri için nazar ettiklerine alamettir.

Rüyada Kuş Boku Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendini şanssız olarak niteleyen veya yaşadığı olumsuzlukları sadece kendi başına geliyormuş gibi düşünen kimselerin kaderlerine yön vermeye çalıştıklarını bildirirken, bu durumun sadece bilinçaltına yerleşmiş bazı olumsuz düşüncelerden kaynaklandığını ifade eder. Aynı zamanda yaşanan olumsuzluklara rağmen kişinin hayata bağlılığının yüksek olduğunu da tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!