RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuş Isırması

Rüyada kuş ısırması, kişiyi harekete geçirecek, üzerindeki rehaveti atmasını sağlayacak önemli haberlerin peş peşe geleceğini ve koşturmaktan hiçbir şeye vakit bulamayacak olan rüya sahibinin yoğun bir sürece gireceğini ifade eder. Uzun süredir beklenmekte olan bir haberin gelmesinin hem heyecan, hem de ani bir karmaşaya sebep olacağını ve bazı işlerin neticesinin beklendiğinden daha fazla zaman alacağının tabiridir. Kuş ısırması görmek alınan kararlarda dikkatli olmaya yönelik bir uyarıdır ve özellikle duygusal şekilde hareket etmenin ya da kararları aceleye getirmenin kısa zamanda sorunları çözecek dahi olsa, uzun vadede beklenilenin altında sonuçlara yol açacağını ifade eder. Serçe ısırması evli kişiler için eşleri ile yaşanacak sözlü tartışmalara, karga ısırması ise düşmanı yakından takip etmek, izlemek ve tedbir almak manasına gelir.

Rüyada Kuş Gagalaması

Kuş ısırmasına benzer şekilde yorumlansa da, bir kuş tarafından gagalandığını görmek yakın çevreden gelecek bazı uyarılara ve müdahalelere şahit olmak demektir. Kişinin işleri ile yeterince ilgilenmediği ya da sorumluluklarını tam olarak yerine getirmediği için amirlerinden, yöneticilerinden veya yakın çalışma arkadaşlarından bazı eleştirilere maruz kalacağını, kendisine çeki düzen vermesi için bu sözleri yapıcı olarak değerlendirmesi gerektiğini bildirir. Sığ düşüncelerle ilerlemek, arzularına yenik düşmek ve yüksek egoya sahip olmak nedeni ile yapılan hatalar konusunda bir uyarı olarak görülmelidir.

Rüyada Kuşların Saldırması

Çok sayıda kuşun saldırdığını görmek arka arkaya iyi ve kötü pek çok haber alınacağına yorumlanırken, kişinin hayatındaki aşırı hareketlenme nedeni ile planlarında, programında bozulmalar olacağına yorumlanır. Telaşa kapılmanın ve çok yönlü düşünmekte zorlanmanın sonucunda bazı yanlış kararlar alınabileceğine dikkat çeken rüya özelikle bu sürecin geçmesi için sakince beklemek gerektiğinin ve karar vermeden önce mutlaka başka kimselerle de fikir teatisinde bulunmanın doğru olacağına dikkat çeker.

Rüyada Kuş Isırmasının Psikolojik Yorumu

Bir düşüncenin kişiyi süreli rahatsız etmesi demektir ki genellikle evham yapılan, gerçekleşme ihtimali son derece düşük bir durumun kişi tarafından sık sık düşünülmesi sonucunda bir soruna dönüştüğünü ifade eder. Aşırı hassas ve alıngan davranışlar neticesinde yakın çevreyle yaşanan bazı iletişim sorunlarına da dikkat çeker.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!