RuyaTabirleri.com

Rüyada Küs Olduğun Birini Görmek

Rüyada küs olduğun birini görmek, bir evrak almak, devlet dairesiyle ilgili bir olayın meydana gelmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Bir sınav sonucunun açıklanması, bir mahkeme kararının ulaşması gibi çok sayıda örnek verilmeye uygun bir rüyadır. Yani, kısaca söylemek gerekirse, muhatabın kurum olduğu bir olayı işaret eder. Bir haber beklemek ve haberin oldukça önemli olması, yan unsurlar olarak göze çarpar.

Rüyada Küs Olduğun Birinin Evine Gelmesi

Hayal kırıklığı yaşanması, beklentilerin karşılanamaması şeklinde düşüncelerinizin ne kadar yersiz olduğunu size gösterecek olan bir rüyadır. Alacak olduğunuz müjdeli haber, hem sizin hem de aileniz içi mutluluk kaynağı olacaktır. Umutsuzlukların da ortadan kaybolacağını gösterir.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Konuştuğunu Görmek

Uzun bir yolculuk sonrasında sizi görmeye gelen birisine işarettir. Bu kişinin size oldukça yakın olduğu ve bazı konulardaki sorunların halledilmesi için bir araya geleceğiniz, rüyanın konusudur. Bu kişi tarafından size sağlanacak olan katkı sonrasında, sorunlarınızın hallolduğunu göreceksiniz.

Rüyada Küs Olduğun Birini Öpmek

Sinirlilik durumunu ifade eden rüyalardan sayılır. Bir kişiye karşı ya da bir durum sonucunda sinirlenecek ve bazı yakınlarınızı kıracaksınız. Daha sonra yaşanacak olan pişmanlık halinin uzun bir süre devam etmesi mümkün. Dolayısıyla, yakınlarınıza karşı davranışlarınıza, rüyanın ardından çok daha dikkat ederseniz, sonradan üzüleceğiniz bir davranışı da yapmamış olursunuz.

Rüyada Küs Olduğun Birine Sarılmak

Birliktelik duygusunun ortaya çıkacağını gösterir. Bir topluluk şeklinde davranarak, çeşitli başarıların kazanılması anlamına gelir. Bu başarıların ne olduğu ve önemi, tamamen size bağlı olan bir konudur. Hayattaki önceliklerle ilgili olan bu rüyada, bir ekip olarak hareket etmek ve aynı amacı hedeflemek söz konusudur. Başarının da tüm kişilere eşit şekilde dağılacağı unutulmamalıdır.

Rüyada Küs Olduğun Birini Evlenirken Görmek

Bugüne kadar özgür düşünen ve hayatını dilediği gibi şekillendiren, her amacına erken yaşta ulaşan, maddi kaygılarını da sona erdiren rüya sahibinin, kendisine düzenli bir yaşam kurmak isteyeceğine, özel yaşamındaki boşluktan rahatsızlık duyacağına ve kendine uygun, çok iyi kalpli biriyle yuva kuracağına alamettir. Bekar kişilerin yaşayacakları aşkın çok uzun süreceğine, sorunsuz bir evlilik yaşayacaklarına, evli kimseler için çocuklarıyla beraber ev içinde çok huzurlu bir beraberliğe imza atacaklarını ifade eder.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Karşılaşmak

Gelecek bir iş teklifi yahut devlet dairesine girmek için yapılacak bir başvuruya ve girilecek bir mülakata yorumlanır. Ticaretle uğraşanlar için işlerini marka haline getirmek, eldeki imkanları verimli kullanmak ve tarihe isim yazdırmak manasındadır. Kendi işinin başında olanlar için, devletle çalışmak ve kazancını daha da artırmak demektir.

Rüyada Küs Olduğun Birini Ölü Görmek

İyi haberlerle dolu günlerin, kişide heyecana yol açacağını, şehir dışında yaşayan bir arkadaşın gelmesiyle hareketli günler yaşanacağını, rüya sahibinin kendisinden istenen bir yardıma olumlu cevap vereceğini tabir eder. Üzerinde kafa yorulan bir projenin başkalarını da heyecanlandıracağına ve pek çok katılımın söz konusu olacağına alamet eder.

Rüyada Küs Olduğun Birini Namaz Kılarken Görmek

Umutsuzlukların ve karamsarlıkların yok olmasını sağlayan iyi haberlerin, sağlık sorunu nedeniyle kederlenen kimselerin, iyileşme belirtileri göstereceklerinin ifadesidir. Yakın çevredeki kişilerin de hayatlarına çeki düzen verdiklerini görerek sevinmek, kötü günler geçiren bir tanıdığa manevi destek vermek ve hayat düzeninde her zaman iyiliğe, sevaba yer açmak anlamına gelir.

Rüyada Küs Olduğun Birini Yıkanırken Görmek

İşlenen günahların kişinin vicdanına ağırlık yaptığını, mutlu anlarında dahi içinde bir huzursuzluk olduğunu, bu ruh halinden kurtulmak için kendini dine adayacağını ifade eder. Nerelerde hata yaptığını düşünerek, bundan sonraki her adımını daha dikkatli atacak olan rüya sahibinin yardımına koşan ilim, irfan sahibi birinin varlığına da alamet eder.

Rüyada Küs Olduğun Birini Çıplak Görmek

Görülen bir yanlışa müdahale etmek, bir yakınını uçurumun kenarından almak, ona destek vermek, yaşama ümidi azalan birini hayata döndürmek anlamına gelir ve büyük bir sevap işleneceğini müjdeler. Bu rüyayı, kişinin hayatında yanlış giden bir olayın fark edilmemesi halinde uzun sürecek bir probleme dönüşmesini gösteren uyarı olarak da ele almak gerekir.

Rüyada Küs Olduğun Birini Yüzerken Görmek

Yersiz kuruntular içinde olmanın farkına vararak biraz daha rahat nefes almak, olaylara aşırı hassasiyetle yaklaşmak yerine, daha akılcı, mantıklı düşünceler geliştirmek suretiyle ferahlamak demektir. Kişisel meselelerini çözen rüya sahibinin, aile hayatında da keyifli zamanlar yaşayabilmek için sürprizler yapacağını, sevdiklerinin mutluluğuna şahit oldukça iç huzurunu da artıracağını tabir eder.

Rüyada Küs Olduğun Birini Ağlarken Görmek

Eskiden beri arada kırgınlığın, sıkıntının söz konusu olduğu ilişkilerin yeniden canlanacağına ve kişiler arasındaki sorunların karşılıklı konuşarak, tatlı dille çözüleceğine alamet eder. Yeni alınacak bir malın aileyi de mutlu edeceğini, daha geniş bir eve kavuşulacağını, iyi günlerin rızık artışıyla beraber taçlanacağını gösterir.

Rüyada Küs Olduğun Birini Şarkı Söylerken Görmek

Her türlü hayat endişesinden kurtulan rüya sahibinin, kuruntularının da boşa çıkmasıyla derin bir nefes alacağını, bu huzurlu günleri kutlamak için dostlarını ve aile fertlerini toplayarak kutlama yapacağına yorumlanır. Enerji toplamanın, moral bulmanın, sevilen insanlarla geçirilen zamanlar sayesinde ruhsal olarak da rahatlamanın alametidir.

Rüyada Küs Olduğun Birini Kel Görmek

Başkalarını eleştirirken dozu kaçırmamak, yapıcı olmayan yorumlar nedeniyle bazı insanları karşıya almamak adına bir öğüttür. Her olaya olabildiğince adil şekilde yaklaşmak gerektiğini ve peşin hüküm vermekten kaçınmanın, bu dönemde daha doğru kararlar almak adına elzem olduğunu tabir eder.

Rüyada Küs Olduğun Birini Fakir Görmek

Maddi olanakların yetersiz kaldığı durumlar için altın bozdurmak, mevcut ev veya arsaları satışa çıkarmak ve acilen problemleri çözerek, rahatlamak demektir. Kişinin bu duruma düşmesinden dolayı yaşayacağı mutsuzluğun, kısa süre sonra işlerin açılmasıyla düzeleceğini, kaybedilen veya elden çıkarılan her türlü malın, mülkün fazlasıyla yerine konulacağını da müjdeler.

Rüyada Küs Olduğun Birini Zengin Görmek

Mental olarak işine konsantre olan, çalışkanlığını artırmak, disipline olmak ve işleri daha kolay halletmek demektir. Özellikle iş yaşantısındaki davranış şekillerinin değişeceğine, kişinin bazı değişiklikler yapmak suretiyle kazancını farklı yollardan elde edeceğine, çalışan sayısını artırarak, hem verimi yükselteceğine, hem de başka insanlara ekmek kapısı aralayacağına, aldığı dualarla işlerinin de yolunda gideceğine yorumlanır.

Rüyada Küs Olduğun Birini Kavga Ederken Görmek

Amacına ulaşmak için düşmanlarıyla bile anlaşma yapacak kadar akıllı davranan rüya sahibinin, politik duruşu sayesinde kendini de, iş hayatını da güven altına alacağını tabir eder.

Rüyada Küs Olduğun Birini Hırsızlık Yaparken Görmek

Rahatsız edici konuşmaların içinde kalmak ve tarafsızlığını yitirmemek için zorlanmak anlamındadır. Rüya sahibini bir sorunun içine çekmek isteyen arkadaşların varlığından duyulan sıkıntının ifadesidir.

Rüyada Küs Olduğun Birini Cinayet İşlerken Görmek

Maddiyatla ilgili çok sayıda sorunla baş etmek zorunda kalmak ve kan kaybının önüne geçmek için bazı yaşam standartlarını düşürmek, harcamalara dikkat etmek demektir.

Rüyada Küs Olduğun Birini Hasta Görmek

Tersine yorumlanır ve iyi haber anlamına gelir. Akrabalardan veya dostlardan gelecek müjdeli haberlerin, sevilen birinin düğününe iştirak etmenin ifadesidir.

Rüyada Küs Olduğun Birini Dövmek

Güç vermek, katkıda bulunmak, yakın tanıdıkların maddi sorunlarına destek olmak anlamına gelen rüya, kendisinden fikir isteyen birine tüm imkanlarını kullanarak yardımcı olmak şeklinde tabir edilir.

Rüyada Küs Olduğun Birini Bıçaklamak

Yanlışa düşmek, sevilen birinin iyi niyetini suistimal ederek o kimseyle tüm ilişkileri bozmak, samimiyetsiz davranışlarda bulunmak demektir. Kişinin gittiği yolun kendisini zora sokacağına ve bir an önce aklını başına devşirip, aşırılıklardan kaçınması gerektiğini öğütler.

Rüyada Küs Olduğun Birini Silahla Vurmak

Bir anlık sinirle yanlışa düşmek ve haklı durumdayken, gösterilen davranış ve fazla agresif tavır nedeniyle haksız pozisyonda olmak demektir. Kişinin kendi derdini anlatmak isterken öfkesine hakim olamamasının sonucunda işlerin arapsaçına döneceğini, daha sonra yaptığından pişmanlık duysa da, mevcut durumu düzeltmek için çok uzun zaman geçmesi gerekeceğini ifade eder.

Rüyada Küs Olduğun Birini Hamile Görmek

Görmezden gelinen bir soruna dikkat çeken rüya, özellikle evladı olanların daha dikkatli olmaları gerektiğine ve çocuklarının güvenliği ile ilgili konularda tedbiri elden bırakmamalarının iyi olacağına vurgu yapar.

Rüyada Küs Olduğun Birini Gelinlikle Görmek

Komşularıyla, arkadaşları veya iş çevresiyle yaşadığı sorunları çözecek olan rüya sahibinin, daha uzlaşır bir iletişim içinde olmasıyla, kendisine olan olumsuz bakış açısını ve ön yargıları yıkacağına yorumlanır.

Rüyada Küs Olduğun Birini Gülerken Görmek

İlişkisi olan, beraberliğini evliliğe taşmak isteyen kişilerin akıllarındaki sorunlara cevap bulacaklarını ve karşı tarafı incitmeden, sorunlarını konuşarak çözeceklerini, temeli daha sağlam bir yuva kurarak, sonrasında rahat edeceklerini ifade eder. Kuşkuların tamamen ortadan kalkacağını ve gereksiz telaş yapmaktan kaçınan rüya sahibinin, sakince aldığı kararların sonucunda mutlu olacağını bildirir.

Rüyada Küs Olduğun Birini Görmenin Psikolojik Yorumu

Zaafların egemen olduğu bir dönem içinde olanların, her durumu kişiselleştirmeye meyilli olduklarının ve bu aşırı hassas yapının en temel ilişkileri dahi zedelediğinin ifadesidir. Rüya sahibinin tahammülünün azaldığı, sorunlarla baş ederken, ruhen zayıfladığını, yardım almak yerine, kabuğuna çekildiğini işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Küs Olduğun Birini Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. sudeniz (13 Şubat 2015 saat: 10:07)

  Teyzem ve kızı ile 5 senedir görüşmüyorum ama rüyamda ailem onun ailesi dayımlar hep beraber bir düğüne gidiyoruz düğün salonundan içeriye girince bildiğiniz ev manzarası tv koltuk falan sonra kız 15 yaşındaa ama araba kullanıyor anneside yanında eve geliyorlar düğün salonu olan ablamla bi koltuğa oturucaz dayımın kızı olan ablam yanımıza geliyor ablamla konuşmaya çalışıyor saçma ama merak ediyorum

 2. betul (12 Şubat 2015 saat: 09:14)

  Ruyamda okul bahcesinde arkadaslarla oturuyodum. Sevdigim cocukla küsüm ama cok özluyorum (gercek hayatta da) tam caprazimda yerde oturmus arkadasi ile konusuyo. Aklima Facebookta melis diye bi arkadasimla paylastigi durum geliyo. Yaninda duran arkadasima “melisle konusuyolar mi?” diye soruyorum. O ara küs oldugum cocuk bana bakiyo, yuz vermiyorum. O cevapliyo “evet konusuyoruz” diye bisey demiyorum.Sonra disarda masalar kurulmus yemek yicekmisiz o bi yere oturuyo ama yanina oturmadan onundenden gecip gidiyoruz baska yere oturuyoruz.Ruyamda o cocugu hic takmiyomus gibi yapiyodum ve gercek hayatta da oyle takmiyorim ve cocuga asigim ama küsüz. Cok ozluyorum ama onun sevgilisi var ve konusmamiz yasak. Lutfen yorumunu aciklar misiniz? Tesekkurler ☺

 3. rumeysa (10 Şubat 2015 saat: 11:37)

  Rüyamda kuzenimle birlikte ayrı olduğum erkek arkadasimin evine gizlice girip bir şeyler yapiyorduk ne yaptigimizi hatirlamiyorum sonra erkek arkadaşım uyuyordu başka bir odada ben baktığımda kıpırdandı bende heyecanla hemen dışarı çıktım ama o beni gördü yanıma geldi gerisi yok :(

 4. elif sultan abalı (09 Şubat 2015 saat: 11:16)

  Ruyamda yaklasik 7 aydir kus oldugum ve eskiden en yakin atkadsim olan kardesim olan kisiyi gordum beraber surekli gittigimiz kafeye gidiyorduk yanimizda cok alakasiz okuldan fazla sohbetimiz olmayan biri geliyor neyse biz kafede gozleme yiyoruz sonra bahceye cikiyiruz ama o cocuk gelmiyor ben buseye baska bi arkadasimin bana yaptigi ters bi hareketi anlatrken o arkdsm geliyo istersen git diyorum ama gitmiyor sonra bi anda kendimi lisenin tuvaletinde giyinirken buluyorum gecen yil mezun olmustuk o gunu tekrar yasiyorum buseyle sariliyoruz agliyoruz sonra uyandim buse benim 12 yilldr kardesim gibiydi ama cok sacma bi sebeple kustuk ayni ortama bile girmemeye calisr haldeyiz ve ben onu cok sık ruyamda goruyorum acaba neden?

 5. Elif (05 Şubat 2015 saat: 20:11)

  Rüyamda bi sınıftaydık eskiden kardeşim diye Sevdiğin kızın benim sırama başka bi kızla oturduğunu gördüm “kalkın herkesin sırası var” dedim. Bana Birşey dedi ama hatırlamıyorum o sinirle küs olduğum kızın kolundan tuttum merdivenlerden aşağı sürükleyerek indim. Sonra birden bire kayboldu küs olduğum kız. Koşa koşa sınıfa gittim. Ama sınıfı bulamadım. Lisedeyken kendimi ilkokulda buldum. Sınıfı bir türlü bulamadım

 6. Ayşe (04 Şubat 2015 saat: 15:51)

  rüyamda sınıftaydıym. küs olduğum bir kız bana doğru geliyordu. geldi ve önümde hafif gülümseme hafif somurtmayla bana bakıyodu. ben muhatap almayıp onun yanından ayrıldım. sonra yanıma gelen kızın arkadaşlarının (onlarlada küsüm 2 kişiler) yanına doğru gittim. Sıraya oturdum. onlar biraz yukarıda oturuyordu. oturduk ve kahkaha atmaya başladık. sonra birinin beni farkedince gülümsemesi söndü. kafasını çevirdi. ve ben de kalkıp gittim.Sonrada uyandım zaten. Rüyamı lütfen yorumlayın. teşekkürler :)

 7. E (25 Ocak 2015 saat: 10:01)

  Rüyamda ayrılmış olan bir cifti gördüm biri benim yakın arkadaşım biri ise yakın akrabam . Akrabamın arabasına binip onun iki tane erkek arkadaşıyla birlikte yolla gittik ona kızkındım sevgilisini üzdüğ icin ve onu barışmaları icin ikna edip herşeyi yapmaya hazırdım . Haylada öyle

 8. M.Numan (20 Ocak 2015 saat: 08:54)

  Ruyamda takla atarak yolda ilerliyordum. Mahallemin iki, üç sokak ilerisinde annemin küs oldugu kuzenini eşiyle cocuklarıyla gordum. Eşi cocukları oynatıyordu ama kanalizasyon deligi kadar kucuk bir havuz vardı oraya dikkatlice baktım icinden bir lama çıktı. Dogal birseymiş gibi şaşırmadan yuruyerek biraz daha ilerledim. Sonra karsıma ingilizce ogretmenim çıktı hal hatır sorduk birbirimize. Sonra ben yanından ayrıldım. Daha ileride ise hoslandığım kızın babasının dukkanina girdim. Niye girdigimi bilmiyordum. Yeni acmislardı ama ne dukkani oldugunu hatirlayamıyorum bir afis aldim ve dukkandan ciktim kendi dukkanimiza babamin yanina gittim. (annemle babam ayrı) Babam kola iciyordu banada ikram etti ama cok zararı oldugu icin icmiyorum, icmedim. Daha sonra hoslandığım kız bizim dukkana geldi.Babamla biraz konustular ama ne konustuklarını bilmiyorum sonrada uyandım zaten. -Benim Istanbula gidip oyuncu olma gibi bir hedefim vardı.hersey tamamdı yaptigim basvuru kabul edilmisti ama masraflari karsilamak icin parayı denklestirememistik o yuzden gidemedim. Ruyamı bunun uzerine de yorumlarsanız sevinirim, Tesekkurler :)

 9. denizci (17 Ocak 2015 saat: 12:03)

  Ruyamda uni.deki küs oldugum kiz arkadaslarimi gördum ayni siniftaydik ve onlar digerleriyle konusup benimle konusmiyorlardi ben telefonla ilgilenirken rehberimde o konusmadigim arkadaslarim ahretligim diye kayitliydi.cok tuhafti oysa gercek hayatta konusmuyor ve bir yila yakin oldu ilkkez ruyamda gordum vr etkisindeyim

 10. Doğukan (13 Ocak 2015 saat: 02:53)

  Rüyam küs oldugun bir arkadasım abim ve ben yuruyoruz arkadaşım icin kuafore gidicez yıkıntı bir pasaja giritoruz inerken bi ses geliyo ve balicinin teki peşimize koşuyo beni yakalıyo vuruyo abim kurtarıyo kacıyoruz ve sonra oka geliyorum derstekuzenım arıyo ağlıyarak abini bıcaklıyolar okulun onunde dedi ben bağıra cağıra dersten cıktımbver balici ile ben girdim tartışmaya uuyandım. Dini acıdan korkmaya başladım

 11. tuğçe (08 Ocak 2015 saat: 07:48)

  Rüyam da aşık olduğum ve sevgilim olan adamın parmağında yüzük vardı sağ yüzük parmağında.üzerinde pembe bi gömlek vardı.bana çok nadir bakıyodu benimde bulunduğum bi sınıfta ders anlatıyordu.hatta çoğu zaman bakmıyordu.sonra aynı sınıfta konuşmadığım iki kızın arasına oturdum.benim oraya oturmamdan rahatsız oldular.kendilerinin gitmesi gerektiğini söylediler yanından ve bir ara basımda sarı bir bere vardı anlamı nedir acaba bu rüyanın?

 12. barış (23 Aralık 2014 saat: 10:47)

  Bir yerden yuklu bbir miktar odül kazandim nerden okdugunu hatirlamiyorum..ve benbo odulle kendime bir son model lux bir araba aliyorum.sonra biryerr gidiyorum ve altin aliyorum buyuk bir kismina altin aldigim yerden ciktigimda yerde uzerinde arapca allah(cc) yazan bir altin goruyodum ve almiyorum sonra bi traktor romorkuna binip gidiyoruz…

 13. Gizli (05 Aralık 2014 saat: 18:38)

  merhaba. yaklaşık bir ay önce kendini dindar sayan biriyle sözlü bir tartışma yaşadık. bana ve aile fertlerim hakkında iftira atdı bize. herkesin içinde bunun böyle olduğunu sözünde durduğu ve bu iftirasının arkasında olduğunu söyledi. dün o adamı rüyamda gördüm. bi ev vardı. yanlış hatırlamıyorsam kendi eviydi. ortada beyaz bir bez vardı. ben uzaktan seyr ediyordum manzarayı. bir ceset vardı bezin üzerinde. bir kiz cesedi ve bu kız o adamın kızıydı ölmüştü. adam kızının yanına geldi.biran kız kafasını kaldırıp bana baktı. yüzü korkunçtu. filmlerdeki gibi korkunç. kızı gördüğümde korktum. sonra uyandım. bu rüyanın ne demek olduğunu lütfen bana yazarmisiniz…

 14. gülsüm (05 Aralık 2014 saat: 15:46)

  Rüyamda 3 senedir görmediğim ve küs olduğum arkadasimi gördüm ve çok sıklıkla görüyorum. Sarilip konuşuyoruz ama ben küs olduğumuzu biliyorum yine de konuşuyoruz. Kocası gelecek oluyor bana git artik seni görmesin diyor. Zaten küsme sebebimizde kocasi yüzünden oluyor. Bir arkadasimla daha konusmuyorum 3 senedir ayni şekilde onuda sıklıkla görüyorum. Neye işarettir bu rüyalar

 15. kubra (11 Kasım 2014 saat: 05:13)

  Ruyamda oda arkadaslarimla oturuyoduk biri cikolata getirmisti birden fazla bende bi tane elime aldim ama yedigimi hatrlamiyorum sonra bi kiz yanima gelip erkek bi arkadasimdan hoslandigini ve ona sormami istedi sevgili olur mu diye bende gidiyorum yanina ama sormama forsat kalmadan aceleyle gidiyo erkek arkadasim bnde pesine gidiyorum bakıyorum ki sevgilisi gelmiş onunla sariliyo bnde kiza gdip sevgilisi oldgunu ama onun iamini vermediğimi korkmasina gerek olmadigini söylüyorum daha snra geri gelirken heryer karmasa icine grmis yanimdan bi suru ambulans geciyo cok fzla yagmur yagiyo ilerlerdigimde ailemden kisileri goruyorum yagmur yüzünden toprak çöküyor dedemi elinden tutup kenara cekiyorum kus oldugum ablami soruyorum ve geliyo hemen ailemdeki bazi kisiler ruyamda yok ama aklima gelmiyo ve sormuyorum aksine ruyamda dayim ve dedem var ama abim ve babam yok sonra uyandim ve cok sikintili hissettim kendimi

 16. Cansu (25 Ekim 2014 saat: 11:44)

  Rüyamda, eski sevgilim ben bir kafede otururken yanıma geldi ve kafenin karşısındaki sokağa girdik beni aldattığı için ayrılmıştım bana aldatmadığını ve buna benzer şeyler anlattı sokak karanlıktı fakat bir koltukta yan yana oturuyoduk sonra bi anda eskiden yakın olduğum fakat şimdi küs olduğum kız arkadaşımı gördüm onun evindeydik beraber oturup muhabbet ediyorduk hiç küsmemiş gibiydik

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,