RuyaTabirleri.com

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Konuşmak

Rüyada küs olduğun biriyle konuşmak, birine karşı yapılmış olan yargısız infaz sonrasında duyulan vicdan azabına işaret eder. Rüya sahibi yanlış bir davranışta bulunması veya yanlış bir söz söylemesi sonradan pişmanlık duymasına neden olacaktır. Bir iç hesaplaşma yapacaktır. Ancak yaptığı davranışların bir telafisi olmayabilir. Eğer rüya sahibi arayı düzeltmek istiyorsa bütün ipler karşı tarafın elinde olacaktır.

Rüyada Küs Olduğun Birini Görmek

Rüyada küs olduğun birini görmek, fakirliğe ve israfa delalet eder. Rüya sahibi gereksiz harcamaları ile elindeki paranın büyük kısmını boşa harcayacak. Kazandığı paranın bereketli olmaması kendisine kazanç getirmeyecektir. Ayrıca rüyada küs olduğun biriyle konuştuğunu gören kimse, rahatsızlanır ve kısa süreli bir hastalık geçirir.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Barışmak

Rüyada küs olduğun biriyle barışmak, gerçek hayatta aynı şekilde tabir olunur. Rüya sahibi, gerçek hayatında küs olduğu, dargın olduğu birisiyle barışacaktır. Bu kişi daha çok rüya sahibine yakın olup küs olunan birisidir. Aralarında herhangi bir düşmanlık olmayan kişidir. Bu iki kişinin barışması günlük hayatlarını güzel şekilde etkileyecektir.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Sarılmak

Rüyada küs olduğu biriyle sarıldığını gören kimse, o kişiyle barışacak ve birbirlerine karşı menfaatleri olacaktır. Birbirlerine olan bağlılıkları eskisinden de güçlü olacak her zaman birlikte iş yapacaklardır. İkisi de karşısındakini koruma içgüdüsü ile hareket edecektir. Bu iki kişi bir iş ortaklığı kurabilir.

Rüyada Dargınlık Görmek

Rüyada dargınlık görmek, sorunların çözüleceğine ve ilişkilerin daha güçleneceğine işaret eder. Rüyada sebepsiz birine dargın olduğunu gören kimse, ani bir ölüm yaşar. Ya da rezil olacağı bir olay yaşayacaktır. İnsanların kendisi ile dalga geçeceği ve buna sebep olan kişinin rüya sahibinin kendisinin olması anlamına gelir. Ancak genellikle hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Öpüşmek

Küs olup öpüşüldüğü görülen kişi karşı cinsten ise, evlenilecek kimsenin genellikle rüya sahibine zıt bir karakter yapısına sahip olacağına, inatçı karakteri yüzünden sık sık ilişkide kavgaların yaşanacağına, önemli farklılıklara rağmen ilişkinin yürüyeceğine işarettir. Küs olunan bir arkadaşla öpüşmek ise daha önce akla gelmeyen bir yatırım sayesinde kişinin bir anda gelirine katkıda bulunacağına, elindeki parayı doğru yatırımlarda kullanarak kısa zamanda ev ve araba alacağına yorumlanır. Gerçek hayatta da kişinin dargın olduğu bir kimseyle yeniden görüşerek, aradaki kırgınlığı gidereceğine tabir edilir.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Tartışmak

İşlerin biraz daha kızışacağını bildiren rüya, özellikle iş yaşantısındaki rakiplerin giderek güçlendiklerini ve kişinin kariyerinde pek çok engelle boğuşmak zorunda kalacağını, güven duyduğu kimselerin de karşı tarafta yer alarak kişiyi yalnız bırakacaklarını bildirir. Var olan sıkıntıların, maddi zorlukların geçmesi için temkinli hareket etmenin doğru olacağını bildiren rüya, kısa vadede olmasa dahi, ilerleyen zamanlarda daha iyi koşullara sahip olunacağını işaret eder.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Kavga Etmek

Rüya sahibi için güvendiği insanların bir bir kendisinden uzaklaşacağını, dostların menfaatleri uğruna hareket etmeye başlayacağını tabir eder. Gergin bir çalışma hayatına sahip olan rüya sahibinin evinde de beklediği huzuru bu dönemde bulamayacağına, sinirlerinin yıpranması yüzünden sık sık agresif davranacağına alamettir.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Karşılaşmak

İstenmeden iştirak edilecek bir ortamda sıkıntı duymaya ve kişinin hevesli olmadığı bir alanda görev almak zorunda kalacağına yorumlanır. Mesleki anlamda çıkılacak bir yolun zorluklarla dolu olacağına, duygusal davranmak yerine akılla hareket etmek neticesinde güçlüklerle daha kolay mücadele eden rüya sahibinin büyük tecrübeler kazanacağına işarettir.

Rüyada Küs Olduğun Birine El Uzatmak

Rüya sahibinin düşmanlarının her hareketini gözlemleyerek kendi yaşantısını daha garanti altına alacak şekilde davrandığına yorulur.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Tokalaşmak

Tamamen mantık çerçevesinde bir araya gelinen biriyle ortaklık kurmak, her an tetikte olmak ve duygularını göstermemek demektir.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Telefonda Konuşmak

Konuşulanlar rüyanın ana hatlarını belirlediği için önemlidir. Genel olarak iyi bir konuşma yapmak, kişiyi bunaltan bir mevzunun son bulacağına, kötü bir konuşma ise bir süreliğine kişiyi kızgınlığa itecek haberler almaya yorumlanır.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Anlaşma Yapmak

Rakipleri, düşmanları yakınında tutmak ve zarar görmemek adına her zaman dikkatli davranmak suretiyle güç kazanmak demektir.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Yola Çıkmak

Akrabaları veya aileden kimselerle parayla alakalı mevzularda çatışma yaşayan kişinin ortak bir yol bulacağına, sorunu tamamen çözemese de en azından bir süreliğine başının rahat olacağına tabir edilir.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Mahkemelik Olmak

Devletle iş yapan kişilerin aksamalar yaşamasına, ihale kaybetmeye veya bir davada aleyhte sonuç almaya yorumlanır. İnat yapmanın kişiye hiçbir kazanç getirmeyeceğini ve başa gelen her şeyi soğukkanlı, sakin şekilde karşılamanın daha iyi sonuçlar almaya neden olacağını bildirir.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Sevgili Olmak

Büyük konuşmak ve konuşulan durumun kişinin başına gelmesi anlamına gelir. Rüya sahibinin zaman zaman sinirle de olsa, doğru olmayan kararlar alacağına ve hırs yaparak, başkalarının uyarılarına rağmen hata yapmaya devam edeceğine tabir edilir.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Evlenmek

Eski bir ilişkiyi yeniden canlandırmak, geçmişte sorunlar yaşanan biriyle sıkı fıkı olmak demektir. Bekar kişiler için yıldırım aşkı manasına da gelir.

Rüyada Küs Olduğun Kardeşle Konuşmak

Eğitim hayatı sona eren kimselerin, hayalleri yerine ailelerini mutlu edecek bir tercihte bulunacaklarını ve aile büyüklerinin hastalıkları ya da sıkıntıları nedeniyle tüm sorumluluğu üzerlerine alarak, kendi hayatını sevdiklerine adayacaklarını ifade eder.

Rüyada Küs Olduğun Birinin Öldüğünü Duymak

Sürekli başkalarının hatasına, mutsuzluğuna sevinen kötü niyetli birini alt etmek, bu kimseyi pişman edecek işler yapmak ve hatalı birine doğru yolu göstermek demektir.

Rüyada Küs Olduğun Birinin Kaza Yaptığını Duymak

Ani gelen bir haberle bir anda moral bozukluğu yaşamak, akrabaların yaptığı gizli saklı işler nedeniyle miras olaylarında sorun yaşamak demektir.

Rüyada Küs Olduğun Birinin Düğününe Gitmek

Akılda olmayan, hayali kurulmayan bir çalışma hayatının içinde olmak ve ilerde bu seçim nedeniyle gurur duymak demektir. Geleceğe karşı daha öngörülü olan rüya sahibinin hatasız şekilde yaşamaya çalışacağını, kimseye koz vermeden, doğru bildiği yoldan da şaşmadan yaşayacağını bildirir.

Rüyada Küs Olduğun Birinden Para İstemek

Kendini zora sokacak şekilde hareket etmenin cezası olarak huzursuzluk yaşanacağına ve stres içinde kalınacağına yorulur. Kısa bir süre boyunca çekilen bu sıkıntıdan sonra kişinin gerekli dersi alacağına, hayatına daha iyi çeki düzen vereceğine, aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına tabir edilir.

Rüyada Küs Olduğun Birinin Evine Gitmek

Gelir kapısını kapatmamak ve işleri rayından çıkarmamak için gerektiğinde istenmeyen kimselerle işbirliği yapılacağına, para meselelerinde gurur yapan kişinin borçlarını kapatamadığı bir zamanda ailesine durumu açarak yardım alacağına yorumlanır.

Rüyada Küs Olduğun Birinin Yanında Çalışmak

Düşmanlara yenik düşmemek adına kendisine yakın kişilerle işbirliği yapacak olan rüya sahibinin, belli bir süre ortaklı iş yapacağını, elini toparladıktan sonra kendi işinin başına geçeceğini işaret eder. Geçici zorluklar yaşamak, sabrederek beklemek anlamına da gelir.

Rüyada Küs Olduğun Birini Hamile Görmek

Gerçek hayatta da kırgınlık yaşanan birinin hayatından haberler almak, o kimsenin mutluluğuna belli etmese de sevinen rüya sahibinin ilerleyen zamanlarda barışmak adına adım atacağına yorulur.

Rüyada Küs Olduğun Birini Hasta Görmek

Öfkesine yenik düşen kişilerin daha sonra yaptıkları hatalı davranışlar nedeniyle insanlardan özür dileyeceklerine, kayda değer olmayan bir olay yüzünden herkese ateş püskürüp, gereksiz gerginlikler yaratmaya ve pişmanlığa yorumlanır.

Rüyada Küs Olduğun Birinin Zengin Olduğunu Görmek

Daha önce eline geçen bir fırsatı başkasına kaptıran kişinin çok üzüleceğini ve o şansı yakalayan kimsenin hayatındaki olumlu gelişmeleri kıskançlıkla izleyeceğini bildirir.

Rüyada Küs Olduğun Birinin Dedikodusunu Yapmak

Gerçek hayatta aksi şekilde yorumlanır ve kişinin kendisine kötülük yapan birine iyilikte bulunarak, o kimseyi mahcup duruma düşüreceğini ifade eder.

Rüyada Küs Olduğun Birini Dövmek

Yanlış yerden güç kazanmak demek olan rüya, iş yapılan insanlara ve maddi konularla ilgili çalışmaların yapıldığı kimselere dikkat etmek gerektiğini tabir eder. Her fırsata atlamamak gerektiğini, yeni tanışılan kişilere karşı temkini elden düşürmemenin iyi olacağını delalet eder.

Rüyada Küs Olduğun Birine Ateş Etmek

Ses vermek, kendi hayatıyla ilgili bir haberi herkese yaymak, ağzında bakla ıslanmamak ve ailevi meseleleri de başkalarına anlatmak yüzünden hoş olmayan durumlar içinde kalmak demektir. Gerçek hayatta yok yere insanlarla kırgınlıklar yaşamaya da yorumlanır.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Barışıp Tekrar Küsmek

Kararsızlık yaşanacağına, anlaşmalardan cayılacağına, iş konusunda tereddüde düşüleceğine alamet olan rüya, kişinin her söze inandığını, kendisi için neyin doğru, neyin yanlış olduğunu ayırt edemediğini de tabir eder.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Konuşmanın Psikolojik Yorumu

Bilinçaltında yaşanan çelişkilerin ifadesi olan rüya, gerçek hayatta bazı kimselerle iletişim sorunu yaşadığına, kişinin bazı davranışlarından emin olamadığına dair bilgiler verir. Sosyalleşme konusunda çekilen sıkıntı kadar, yenilikler karşısında çekimser durmanın da sembolüdür.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Konuşmak İle İlgili Rüyalar;

 1. derya (16 Şubat 2015 saat: 16:31)

  Ben ruyamda küs oldugum birini gordum… Biz hic konusmadik ben ona baktim icimden onlan konusmak geliyordu ams o bana bakmadi. Aradan 1 hafta gecti ben ona barisma tekpif ettim.dusunecegim dedi bu gercek olay ruya degil sonra tammam dedi ama sonra 1 gun gecti hic konusmadik bana dediki kusmuyuz ben hayir dedim ama o sonra kustu.. bu rüyanın anlamı nedir onu merak ediyorum gerçekten bu olayı yaşadım ama rüyanın anlamı nedir

 2. mehmet (16 Şubat 2015 saat: 10:20)

  Bazı nedenlerden dolayı Annem evi terk etti gitti ablamın evine ve biz ablamlada annemlede konuşmuyoruz çünkü değersiz dedikoduları çıkararak annemi bizden aldı götürdüğü için ailece onlarda bizde birbirimizi küsüz ve rüyamda annem evine yani bizim eve geri gelmişti ve konuşuyorduk

 3. reis (14 Şubat 2015 saat: 12:19)

  Rüyamda beni eşimden sebebsiz yere ayırıp aramızı acan kaynatamı gordum suan boşanma aşamasındayız mahkemelıgız rüyam şoyle ..
  Kaynatam benımle evdekı odaların bırınde kenara çekılip konusuyor bu yuvanın yıkılmasında kı sebebleri konusuyoruz sizce tekrar birleşme olurmu..

 4. Anonim (02 Şubat 2015 saat: 14:46)

  Rüyamda gerçekte küs olduğum arkadaşın en yakın arkadaşım ve benimle konuşmak istediğini gördüm ağlıyarak benimle boş yere konuşmamaya başladınız ben en çok bu okulda size güvenmiştim sizi sevmiştim diyerek sarıldı daha sonra diğer bi küs olduğum arkadaşım bana tebessüm etti daha sonra bende ona ettim sonra yanıma gelerek konuşmamız gerek nisa konuşalım dedi

 5. - (02 Şubat 2015 saat: 14:38)

  Rüyamda gerçekte biraz eften püften sebeplerle konuşmayı kestiğim arkadaşımı gördüm ağlayarak en yakın arkadaşımla en çokta benimle konuşmak istedeiğini söyledi daha sonra bize benimle boş yere küstünüz ben en çok bu okulda size güvenmiştim sizi sevmiştim dedi daha sonra bize sarıldı ağlayarak

 6. sibel (19 Ocak 2015 saat: 10:03)

  Abimin eşi benimle konuşmuyorum bende konuşmuyorum ama rüyamda onunla yüzleşip sitemler ettim konuştuk ve ufak bi sözde tekrar küstü abim ikimizide sakinleşmeye çalışıyordu ve onların evindeydik normalde evleri güzel ama rüyamda kötüydü perdesi yırtıktı ne anlama geliyo

 7. ayşe (16 Ocak 2015 saat: 13:18)

  Rüyamda arkadaşımın okuduğu liseye misafir olarak gitmişim onların sınıfına girdim orda herkesin boyu çok kısaydı sadece ben ve arkadaşım uzun boyluyduk.Beni hiç yabancılamadılar beni ordan okuldan zannediyorlardı ama ben okuldan olmadığımı söyleyememiştim sonra sınıftayken okulun bahçesine çıkıyoduk ben arkadaşımın koluna girmiştim beni bırakması diye sonra bahçeye çıktık herkesin boyu çok kısaydı valeybol oynicaklardı bizde yanlarına gittik oynamaya oynuyoduk fakat gittigim bu okul benim eski okulummuş öylemiş yani sonra annem ve teyzemi gördüm teyzem saçını yıkıyordu annemde teyzeme yardım ediyordu sonra teyzemin suyu bitti su almak için evine gidiyordu annemi çagırdı annem gitmedi.Rüyam bu ne anlama geliyor simdiden yorum için teşekkürler

 8. kübra (12 Ocak 2015 saat: 19:07)

  Ruyamda okuldayim tenefuste bi aekadaşımın annesi gelmiş kıza nerdesin mal dedim annesi sinirlendi bana bi tanetokat attı sonra bi yere gittim içimden düşüüyorum gidip söyleyim teyzeye bana nasıl tokat atar herkezin çocuğu kıymetli. Gidiyorum bu efer teyze ozur diliyor. Neyse uzaklaşıyorum kantine iniyorum bi bakıyorum annem anne ne işin vr senin burda diyorum bende burd des görcekmişim 7 ay diyor. Kantinin kapıları zincirleniyo kapatılıyo ben acıyorum aradn geciyorum birdaha kapatıyolar zicirliyolar öbür tsrsfa bkıyorum zombi yada vampir öbür kapının sışınan izliyo ben hemen kapıyı itiyorum zincir yere düşüyor cantamla bi tane deri mont var kahverengi onu alıp çıkıyoruz annemle annem başka bi tarafa gidiyo bende küs olduğum bir arkadaşımı gordum okuln içinsde yanına gitsemmi acaba küsüs diyorum kız beni çağırıyo gel gidelim siyl halimi hatrımı soruyo .

 9. Mine (11 Ocak 2015 saat: 11:49)

  Rüyamda 3 hafta önce küştüğüm 3 arkadasimi gördüm. Bana sıkıntısını anlattı birlikte çözüm yolu aradık. Ardından benim oturduğum siteye girdi, bir evin yanında bir kamyona kum konulacakti, yardım için önce o sonra ben geçtik. Fakat siteye girdiğimizden beri küslugumuze devam ediyorduk sonra uyandım.

 10. filiz (04 Ocak 2015 saat: 15:29)

  Benim bir arkadaşım var. Seneler önce küsmüştük ve onu senelerce görmedim. Şimdi dibimde hep aynı ortamdayız haftanın üç günü görüyorum. Ben ona düşman değilim. Rüyamda gördüm benimle konuşuyordu aramız iyiydi. Bir uyandım rüyaymış. Tabir ederseniz sevinirim

 11. erhan (29 Aralık 2014 saat: 18:05)

  Cok uzun bi ilişki yaşagdıgim biriyle yakin zamanda ayrildik ve halada cok seviyorum.barişmak ıcın elimden gelenin fazlasını yaptim ama olmuyo bi turlu.ruyamda o kışiyı kıpkırmızi,uzun ve butun bir elbise icınde gordum ama konuşamadik uzaktan izledim sadece.sonra o kışiyı tekrar ruyamda gordum ve bu kez sarilip barişmistik cok mutluyduk.ayrilmamiza sebep olan insanida goruyorum ruyamda ve oda karakterinin tam tersi bi insan olmuş ve bana yardim ediyodu barışmamız icın.bende hayretler icinde bu insan ne kadar degismiş bu gercek olamaz diye soka girmişken uyaniyorum.merak ediyorum tum bunlar ne anlama geliyor.simdiden teşekkurler yorum ıcın

 12. Anonim (25 Aralık 2014 saat: 10:50)

  8 9yı. oldu annemin kardeşleri ve eltim ve çocukları ile görüşmüyoruz.onları kayınvalidemin bahçesinde toplu olarak yemek yenildiğini görüyorum ama başka insanlarda var tanıgım tanımadığım . ama aynı yerde değil herkes grup grup olmuş.eltimin kızlarına patika bir yolda rastlıyorum ve onlara sarılıyorum vede özlemişim. büyük kızını köy kıyafeti ile görüyorum . küçük kızı düzgün giyimlikız kardeşimide çocuklarını ayrı yediriyor bir türlü gruba daghil olamıyor

 13. iris (11 Kasım 2014 saat: 01:20)

  Uzun süredir Bir arkadaşımla küsüz.Rüyamda kolunu Bana sarmis omzumdan tutar Bir sekilde oturuyorduk.etrafımızda ortak arkadaşlarımız vardi.herkes sohbet ediyordu küs oldugum arkadaşımdan dahil sadece Ben konusmuyordum.Uzun sure Boyle oturduktan sonra Ben küs oldugum arkadaşımın kolundan kurtuldum Bana satılmasını istemiyordum.Ben kolundan kurtulsak sonra kafasini benim koluma koydu Ve kolumu optu.sonra uyandim Ama onun kolundan kurtuldak sonra gozleri Hayal kırıklığına ugramis gibiydi sanirim onun Bana satılmasına Izin verince onu affedim sanmıştı bilmiyorum kafami kurcaliyor bu ruya.yorumu nedir acaba ?

 14. tali (27 Ekim 2014 saat: 16:29)

  Ben bir arkadaşimla küsum ve şuan dahalen küsum o kişiyi rüyamda gördüm başka bir aradaşımla dolaşıyorduk annem geldi beni aldi ve bir balıkçıya göturdu orada binlerce zehirli balik vardi ama almadik sonra okula gitmim ve diğer arkadaşımla konuşuyorduk o birden okulun kaloriferine koştu ve bende koşarke küs olduğum arkadaşimi gördüm ve birden bire ona sarıldim birakamiyordum birak diye bağırdiği anda bıraka bildim ve dedim ki ben seni diğer arkadaşim sanetim sonra diğer arkadaşimin yaniba gittim ve kaloriferin üstüne oturduk birden merdivenlerden binlerce arkadaşimin aynisini gördüm ve dediki sen yoksan kardeşlerimle gezerim dedi ve giti sonra yanliz kaldim ve bayildim kimse gelmedi son gözyaşimi doktum ve uyandim tabi ;-)

 15. Aslı (19 Ekim 2014 saat: 11:48)

  rüyamda küs olduğum kişiyle gerçek hayatta karşılıklı hoslanma yaşıyoruz diyebilirim. gerçek hayatta da saçma sapan bir nedenden dolayı konusmuyoruz.Rüyamda da ilk başta arabayla beni ve arkadaşımi almaya geliyor ama ben onla küsüm ama arabaya biniyorum sonra konuşuyoruz biraz gezdiriyor bizi bi yere oturmaya gidiyoruz. orda bana ters davranıyor ve bende ona bagiriyorum yanima gönlümu almaya geliyor ve ben kızıp o ortamdan gidiyorum..

 16. emek Kütükçü (19 Ekim 2014 saat: 10:57)

  Ilık birdenizde yüzüyorum eşimde denizde sonra büyük kızım küçük kızımı alarak kumsakkumsakdan uzaklaşıyor bir ağacın altına gidiyorlar peşlerinden koşuyorum olduklarıyerdoldukları yerde halalarını görüyorum gerçek hayatta görümcemle küsüm rüyamdada küsüz ama ikimizde çocuklar anlamasın diye resmi olarak konuşuyoruz yerde pazar çantası var içinde üzüm ve üzüm boyunda şeftali var görümcem al bunları bahçeden getirdim diyor yiyorum çok tatlı ve lezzetli hem üzüm hem şeftali sonra küçük kızımı kucağıma alıyorum boynundan koklayarak sevgisini hissederek öpüyorum hatta uyandığımda kızımı öpöpmüşüm gibi etkisi altındaydım

 17. haktan sert (12 Ekim 2014 saat: 13:03)

  Annemle babam küsler boşanmak uzereler fakat babam son zamanlarda yumusadi bana ve kardeslerime.Yüzü gülüyor bu gece annemle babam teyzenin evinde karsilastilar annem gidecekken babam peşinden sarildi anneme ve annem ağlayarak sevindi sonra ben uyandim ayni ruyayi ayni gece 2. Kez gördüm bunda da annem simdi abisinden kaliyor babam ve annem esyalarini almaya gitti. Kisacasi baristilar.bende sevinçten aglamistim.bu ne demrk oluyor? Bosanacaklar mi bariscaklar mi?

 18. ayberk (20 Mayıs 2014 saat: 13:53)

  babam ile halamın kocası kavgalılar bu yüzden aileler birbirleriyle görüşmüyor küs olduğumuz aile yani halamın bir erkek oğlu var kendisi benim kuzenim yani,benden 2 yaş büyük 19 yaşını doldurdu 20 ye girecek askerlik çağında yani okul da okumuyor onu rüyamda askere gideceğini askere gitmeden önce yanıma geldiğini benden helallik istediğini gördüm daha sonra birbirimize sarıldığımızı barıştığımızı gördüm daha sonra bir odaya girdim sonra onun peşine gidicektim ki arabaya bindiğini ve gittiğini gördüm rüyamın yorumu nedir

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,