RuyaTabirleri.com

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Konuştuğunu Görmek

Rüyada küs olduğun biriyle konuştuğunu görmek, kişinin geçmişten bugüne dek uzayıp gelen ve bir türlü çözüme kavuşmayan, sıkıntılı bir konuda alacağı müjdeli habere yorumlanır. Genellikle sıkıntı veren ve türlü problemlere neden olan bir dava veya mal paylaşımı gibi konuların yakın zamanda kişinin menfaatine uygun şekilde çözüleceğine de yorumlanır. İslami açıdan ise yanlış yolda ilerleyen bir kimsenin, kendisini dine adayarak, doğru yola gireceğini ve hayatında manevi açıdan pek çok iyi değişimler olacağını da bildirir. Rüyada küs olduğu kişiyle barışan kimse ailesinde yaşadığı kırgınlıkları iyileştirir ve anne babasının hayır dualarını alacak işler yapar.

Rüyada Birine Küstüğünü Görmek

Rüyada birisine küstüğünü gören kimsenin işinde beklenmedik aksilikler oluşur ve ödemelerinde güçlük çeker. Maddi anlamda büyük bir sıkıntıya işaret eden rüya, bu durumun hemen geçmeyeceğini ve uzun süreceğini de bildirir. Tanımadığı birine küsen kişinin hayatında çok büyük gelişmeler olur ve kişi güç kazanarak bulunduğu mevkiyi yükseltir ve şan, şöhret sahibi olur. Küsülen kimse tanınan biri ise, o kişiden önemli bir yardım görülür.

Rüyada Küs Olunan Kişiyle Barıştığını Görmek

Rüya sahibinin gerçek hayatında da küs olduğu kişi veya kişilerle barışacağını, aile içinde söz konusu olan dargınlıklar varsa düzeleceğini tabir eder. Tam aksi yorumlar da söz konusudur. Küs olunan kişi ile barıştığını gören, bu kimse ile daha da düşmanca tavırlar içine girer ve aradaki gerginlik artar. İslami olarak bir kimse ile küs olmak hoş karşılanmadığı için rüyanın yorumu, kişinin ahlakının zayıfladığına ve iman gücünün de eksildiğine dem vurur.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Konuştuğunu Görmek Psikolojik Yorumu

Gerçek hayatında dargın olduğu veya küstüğü bir kimse olanlar rüyalarında o kimseyle barıştıklarını görebilirler. Bu durumun kişinin canını sıktığını ve küs olunan kişi ile iletişime geçip, barışarak tekrar eskisi gibi olmak istediğini gösterir. Küsülen kimseye karşı hala iyi hisler beslenildiğine ve bu durumun sürmesinin kişide gerginliklere neden olduğuna da tabir edilebilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: