RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuş Pisliği Görmek

Rüyada kuş pisliği görmek, uğur olarak kabul edilir ve çok makbul bir rüya olduğu anlamına gelir. Şans, kısmet, bolluk, bereket, kazanç kapılarının açılacağına, geleceğin güzel ve hayırlı olacağına, her düşün gerçeğe ulaşacağına ve rüya sahibinin güzelliklerle karşılaşacağına tabir edilir. Özellikle de maddi anlamda yükselmeye, kariyer yapmaya, işinde çok başarılı olmaya ve rahat bir hayat yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Kuş Pislemesi Görmek

Rüyada kuş pislemesi görmekle kuş pisliği görmek aynı anlamlara gelir ve rüyayı gören kişinin hayatının olumlu şekilde ilerleyeceğine delalet eder. Sürpriz gelişmeler yaşanacağı, beklenmedik güzel haberler alınacağı ve sıkıntının son bulacağı anlamına gelir.

Rüyada Kuş Boku Görmek

Rüyada kuş boku görmek de en hayırlı rüyalardan biridir ve rüya sahibinin işlerinin artacağı, kazancının çoğalacağı, hane içinde bolluğun yaşanacağı ve huzurun yerine geleceği ile yorumlanır. Rüyayı gören kişi, iş hayatında hedeflediği noktalara gelmeyi başaracak demektir.

Rüyada Kuş Pisliği Temizlemek

Bir kişi eğer rüyasında kuş işliği temizlediğini görürse her arzusuna kavuşur. Bu rüya, kişinin geri kalan hayatında tüm planlarının, projelerinin, fikirlerinin gerçek olacağına, yolunu gözlediği kişilere kavuşacağına, küs olduğu kişilerle yeniden bir araya geleceğine, sevgi ve barış ortamına kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Kuşun Kafaya Konması

Rüyada kuşun kafaya konması, zenginlik olarak tabir edilir. Rüya sahibine büyük bir miras kalacağına ya da milli piyangodan para çıkacağına bu sayede bir anda bolluğa, rahata ve paraya kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Kuşun Omuza Konması

Rüyada kuşun omuza konması, herkese nasip olmayacak kadar güzel bir hayata kavuşmaya, yaşam koşullarının ve maddi imkânların artmasına, bu sayede hem gücünün hem de nüfusunun artmasına ve rüyayı gören kişinin çevresinin kalabalıklaşmasına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,