RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuş Tutmak

Rüyada kuş tutmak, kişinin eline geçecek önemli fırsatları değerlendirmesi sonucu harika bir hayata kavuşmasına, önüne çıkacak birçok güze seçeneğe, yakında istediği gibi bir kişiyle evlenmeye, mutlu ve huzurlu geçecek bir hayata, iş hayatında başarılı olmaya, yaptığı çalışmalar sonucunda mertebesinin artmasına, makam sahibi olmaya, bazen de terfi etmeye, büyük bir topluluğun başına amir olmaya, helal kazanca ve nimetlerin çoğalmasına bereketin artmasına yorulmaktadır.

Rüyada Kafeste Kuş Görmek

Rüyada kafeste kuş gören kişi, el de edeceği başarıları ve kazanacağı tüm parayı çok fazla çaba sarf ederek, çalışarak ve zorluklar yaşayarak elde eder. Bazen bu rüya hapishaneye, mahpus olmaya; hapiste bulunanlar içinse özgürlüğe, günah işlemeye, hatalarda bulunup insanların tepkisini çekmeye, bazı çalışmalarında fayda görmemeye, boşa giden zamana, hayırlı olmayan mal ve mülke yorulur.

Rüyada Kuşların Uçtuğunu Görmek

Rüyasında kuşların havada olduklarını ve uçtuklarını gören kimse, yakında çok arzu ettiği yolculuğa çıkar. Bu rüya gurbetteki kişiler içinse memlekete dönmeye, ailesine kavuşmaya işarettir. Uçan kuşlar bazen de alınacak güzel ve iyi haberlerdir. Bu rüyayı gören kendisini mutlu edecek müjdeli havadisler alır.

Rüyada Kuş Kanadı Görmek

Rüyasında kuşun kanadını gören kimse seviye atlamasını sağlayacak, oldukça güzel ve önemli haberler alır veya hayatını değiştirecek güzel olaylar içerisinde bulunur. Kuş kanadı, uzun bir yolculuktur. Bazen de gurbete gitme, aileden ve akrabalardan uzaklaşma, uzak diyarlara yerleşme olarak tabir edilir. Kanadı kırık kuş gören, istediği yolculuğa çıkamaz veya arzuları gerçekleşmez. Bu rüya kendisi için hayırsız olan dualar etmeye, sıkıntı yaşamaya veya çalışma hayatında baş gösterecek zorluklara delalettir.

Rüyada Kuşlarla Uçtuğunu Görmek

Rüyasında kuşlarla birlikte uçan kişi maddi manevi her anlamda oldukça yüksek bir seviyeye çıkar. Bu rüya kişinin dini durumunun oldukça güzel olduğuna, ibadetlerini tam yaptığına ve kulluk görevinde eksiğinin olmamasına işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kuş Tutmak İle İlgili Rüyalar;

  1. serdal (04 Ocak 2016 saat: 00:58)

    Rüyamda da yanımdan gecen bir kuşu elimi uzatıp yakalıyorum ama yakaladığım kuş elimi ısıricak gibi ağzını hızlıca açıp kapatıyorum Korkut du beni sanki o yakaladığım kuşu birine yetiştirmek gibi acele varmış gibi bilmediğim bir yerden giderken tanımadığım insanların bir Havuzda yüzduklerini ve o havuzun üzerinden karşıya yuruyerek geçtim

  2. Kader (18 Kasım 2015 saat: 16:42)

    Rüyamda bir cok kuş vardı hepsi yerdeydı otşarı karıştırıyorlardı iki tanesi benım elımdeydi sag elimdeki cok guzel sakindi. Sol elimdeki süreklı benim elimi ısırıyordu heryer kahverengiydi hic renk yoktu onları eve götürüp ekmek verim diye düşünüyordum o sekilde uyandım

  3. gulcan (01 Mayıs 2015 saat: 13:53)

    Ruyamda cadde kenarindaki kaldirimdan yuruyordum evime dogru ve yegenimin muhappet kuslarimizi kacirdigini gordum kuslarimizdan disi olani normalde cok yabani ve ben yururken hemen onumde onu tuttum digerinide tutmaya calistim ama o kactimi tam net hatirlamiyorum cadde de araclar gidiyordu ve hava cok guzel gunduzdu yegenimin yaninda biri iki digeri bes yasinda olan kizlarim da vardi ruyam bu kadar tskler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,