RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuş Tutmak

Rüyada kuş tutmak, kişinin eline geçecek önemli fırsatları değerlendirmesi sonucu harika bir hayata kavuşmasına, önüne çıkacak birçok güze seçeneğe, yakında istediği gibi bir kişiyle evlenmeye, mutlu ve huzurlu geçecek bir hayata, iş hayatında başarılı olmaya, yaptığı çalışmalar sonucunda mertebesinin artmasına, makam sahibi olmaya, bazen de terfi etmeye, büyük bir topluluğun başına amir olmaya, helal kazanca ve nimetlerin çoğalmasına bereketin artmasına yorulmaktadır.

Rüyada Kafeste Kuş Görmek

Rüyada kafeste kuş gören kişi, el de edeceği başarıları ve kazanacağı tüm parayı çok fazla çaba sarf ederek, çalışarak ve zorluklar yaşayarak elde eder. Bazen bu rüya hapishaneye, mahpus olmaya; hapiste bulunanlar içinse özgürlüğe, günah işlemeye, hatalarda bulunup insanların tepkisini çekmeye, bazı çalışmalarında fayda görmemeye, boşa giden zamana, hayırlı olmayan mal ve mülke yorulur.

Rüyada Kuşların Uçtuğunu Görmek

Rüyasında kuşların havada olduklarını ve uçtuklarını gören kimse, yakında çok arzu ettiği yolculuğa çıkar. Bu rüya gurbetteki kişiler içinse memlekete dönmeye, ailesine kavuşmaya işarettir. Uçan kuşlar bazen de alınacak güzel ve iyi haberlerdir. Bu rüyayı gören kendisini mutlu edecek müjdeli havadisler alır.

Rüyada Kuş Kanadı Görmek

Rüyasında kuşun kanadını gören kimse seviye atlamasını sağlayacak, oldukça güzel ve önemli haberler alır veya hayatını değiştirecek güzel olaylar içerisinde bulunur. Kuş kanadı, uzun bir yolculuktur. Bazen de gurbete gitme, aileden ve akrabalardan uzaklaşma, uzak diyarlara yerleşme olarak tabir edilir. Kanadı kırık kuş gören, istediği yolculuğa çıkamaz veya arzuları gerçekleşmez. Bu rüya kendisi için hayırsız olan dualar etmeye, sıkıntı yaşamaya veya çalışma hayatında baş gösterecek zorluklara delalettir.

Rüyada Kuşlarla Uçtuğunu Görmek

Rüyasında kuşlarla birlikte uçan kişi maddi manevi her anlamda oldukça yüksek bir seviyeye çıkar. Bu rüya kişinin dini durumunun oldukça güzel olduğuna, ibadetlerini tam yaptığına ve kulluk görevinde eksiğinin olmamasına işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!