RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuş Tüyü Görmek

Rüyada kuş tüyü görmek, rüyayı gören kişinin, çalışıp çabalayarak ve türlü sıkıntılara girerek iş yapmaya çalışmasına, emek vererek ve zaman harcayarak çevre edinmesine ve para, mal ve mülk kazanmasına delalet eder. Aynı zamanda, girişilen işlerde ve yapılan çalışmalarda yol gösterici ve lider olarak görev yapıldığına ve bu şekilde türlü başarılar kazanıldığına işaret eder.

Rüyada Kuş Tüyü Doldurduğunu Görmek

Rüyada kuş tüyü doldurduğunu görmek, aile hayatı ve sosyal hayatla ilgili değişikliklere ve hayırlı işlere yorumlanır. Aynı zamanda, hayırlı kısmetlere ve yapılacak iyi işlere işaret eder.

Rüyada Eline Tüy Almak

Rüyada eline tüy almak, uzun zamandır istenen ve hayal edilen bir şeye sahip olmaya yorumlanır.

Rüyada Tüy Görmek

Rüyada tüy görmek, rüya sahibinin omuzlarına çöken sıkıntılardan ve canını sıkan dertlerden kurtulmasına ve ferah bir nefes alıp hayatına devam etmesine işaret eder.

Rüyada Kaz Tüyü Görmek

Rüyada kaz tüyü gören kişinin, iş ve sosyal hayatında yeni şeyler yapacağına, yeni bir işe gireceğine, yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına ve evleneceğine delalet eder. Ayrıca, yapılacak işlerde kazanılacak başarıya da yorulur.

Rüyada Tavuk Tüyü Görmek

Rüyada tavuk tüyü görmek, yarar sağlamayacak aksine vakit kaybettirecek ve kişiyi hem maddi hem manevi zarara sokacak şeylerle uğraşmaya yorumlanır.

Rüyada Siyah Tüy Görmek

Rüyada siyah tüy görmek, kalp ilişkilerinizde yaşanacak üzücü ve sıkıntılı bir duruma yorulur.

Rüyada Keçi Kılı Görmek

Rüyada keçi kılı görmek, yaşanacak sıkıntılardan ve yapılan anlaşmaların bozulmasından ötürü ortaya çıkan zararın parada ve malda neden olduğu azalmaya delalet eder.

Rüyada Uzun Keçi Kılı Görmek

Rüyada uzun keçi kılı görmek, kazanılan malın miktarındaki artışa işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kuş Tüyü Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Kerem (08 Mayıs 2014 saat: 20:02)

  Rüyamda ayak bileğimin tam kenarından iki tane 6-7 cm boyunda siyah kuş tüyü(belki de karga tüyü) oluşmuş oldugunu görüyorum.anneme gösteriyorum şaşırıyor aa diyor damarının üstünden bitmiş kopar onu diyor seni doktora götüreyim.sizce bi anlamı var mı ?acıkcası korktum ve içimde kötü his olduğundan sormak istedim .tüyler böyle çiçeğin yaprakları gibi ayrı yerlere eğilmişti iki taneydi..

 2. tülin (06 Nisan 2014 saat: 07:30)

  rüyamda siyah renkte 5 cm civarlarında bir tane tüyü yerde görüyorum sonra üstümü değiştirirken kıyafetten 3-4 tane gene siyah tüyün yere düştüğünü görüyorum ve tüyleri elime alıyorum.
  ilk tüyü gördüğüm zaman meleklerle yaşamak kitabındaki tüy gibi meleklerin yanımda olduğunu hissediyorum.
  diğer taraftan beyinde tümörüm vardı ondan 2.kez ameliyat olacağım. Ancak siyah tüyü görünce aklıma 2. olarak ta sözde ertesi gün ameliyat olacakmışım içimden ameliyat hazır olmadığımı hemen değil ama bir kaç ay sonra olmam gerektiğini ve beni ameliyat eden eski doktorumun ameliyat etmesini düşünüyorum.
  Diğer taraftan sözde hastanedeyim abime genç bir doktora 2 yaşlı karı kocaya kantinden türk kahvesini alıp ikram ediyomuşum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,