RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuş Tüyü Görmek

Rüyada kuş tüyü görmek, rüyayı gören kişinin, çalışıp çabalayarak ve türlü sıkıntılara girerek iş yapmaya çalışmasına, emek vererek ve zaman harcayarak çevre edinmesine ve para, mal ve mülk kazanmasına delalet eder. Aynı zamanda, girişilen işlerde ve yapılan çalışmalarda yol gösterici ve lider olarak görev yapıldığına ve bu şekilde türlü başarılar kazanıldığına işaret eder.

Rüyada Kuş Tüyü Doldurduğunu Görmek

Rüyada kuş tüyü doldurduğunu görmek, aile hayatı ve sosyal hayatla ilgili değişikliklere ve hayırlı işlere yorumlanır. Aynı zamanda, hayırlı kısmetlere ve yapılacak iyi işlere işaret eder.

Rüyada Eline Tüy Almak

Rüyada eline tüy almak, uzun zamandır istenen ve hayal edilen bir şeye sahip olmaya yorumlanır.

Rüyada Tüy Görmek

Rüyada tüy görmek, rüya sahibinin omuzlarına çöken sıkıntılardan ve canını sıkan dertlerden kurtulmasına ve ferah bir nefes alıp hayatına devam etmesine işaret eder.

Rüyada Kaz Tüyü Görmek

Rüyada kaz tüyü gören kişinin, iş ve sosyal hayatında yeni şeyler yapacağına, yeni bir işe gireceğine, yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına ve evleneceğine delalet eder. Ayrıca, yapılacak işlerde kazanılacak başarıya da yorulur.

Rüyada Tavuk Tüyü Görmek

Rüyada tavuk tüyü görmek, yarar sağlamayacak aksine vakit kaybettirecek ve kişiyi hem maddi hem manevi zarara sokacak şeylerle uğraşmaya yorumlanır.

Rüyada Siyah Tüy Görmek

Rüyada siyah tüy görmek, kalp ilişkilerinizde yaşanacak üzücü ve sıkıntılı bir duruma yorulur.

Rüyada Keçi Kılı Görmek

Rüyada keçi kılı görmek, yaşanacak sıkıntılardan ve yapılan anlaşmaların bozulmasından ötürü ortaya çıkan zararın parada ve malda neden olduğu azalmaya delalet eder.

Rüyada Uzun Keçi Kılı Görmek

Rüyada uzun keçi kılı görmek, kazanılan malın miktarındaki artışa işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: