RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Kuş Yakalamak

Rüyada kuş yakalamak, büyük şans olarak kabul edilir ve rüya sahibinin çok kısmetli olacağı bir dönem geçireceği anlamına gelir. Kişi, ticaretten yana istediği verimi yakalayacak demektir. Rüya sahibinin kazancının artacağına, yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine rivayet edilir. Bu rüya uğur olarak kabul edilir ve halk arasında yaygın bir şekilde hemen bir şans oyunu oynanması gerektiğiyle de açıklanır.

Rüyada Muhabbet Kuşu Yakalamak

Rüyayı gören kişinin dostlarının artacağı gibi kendisini sevecek ve ömür boyu kadrini kıymetini bilecek birisinin karşısına çıkacağı ve onunla gönül birliği ederek aynı yola baş koyacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin hem özel hem de sosyal hayatında hoş muhabbete olacağına yorulur ve mutluluk olarak kabul edilir.

Rüyada Kuş Yakalamak Kafese Koymak

Bu rüya hayırlara alamet etmez. Rüya sahibinin iyi anlaştığı ve çok sevdiği bir kimse ile arasına nifak tohumları ekileceğine, rüyayı gören kişinin o kimseye karşı içine kurt düşeceğine ve kafasında bazı soru işaretleri uyanacağına yorulur.

Rüyada Kuş Tutmak

Bolluk, bereket ve zenginlik olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin başarılarının artmasıyla birlikte gelirinin de yükseleceğine ve sahip olduğu maddi imkanların fazlalaşacağına delalet eder. Bu rüya aynı zamanda kişinin manevi duygularının da çok yükseleceği günlerin yaşanacağına rivayet edilir.

Rüyada Papağan Yakalamak

Rüyayı gören kişinin gerçek gönül muhabbetini yakalayacağı kişiyi bulacağı anlamına gelir. Gönül işlerinden yana hayırlı bir kısmet bulmaya ve ondan duygularına karşılık görmeye işaret eder.

Rüyada Serçe Yakalamak

Rüya sahibinin çok hayırlı bir izdivaç yapacağına ve başta kendisi için hayırlı olacak sonra da vatana ve millete hayır getirecek, pırlanta gibi evlatlar yetiştireceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , , ,