RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuş Yumurtası Görmek

Rüyada kuş yumurtası görmek, rüyada görülen kuşa bağlı olarak yumurtanın yorumu farklılık göstermektedir. Kartal, şahin gibi büyük kuşların yumurtalarının rüyada görülmesi, iş hayatında çok büyük başarılar kazanılacağına, çok büyük çalışmalar yapılacağına ve bu çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine işaret eder. Ancak, bülbül ve serçe gibi kuş yumurtalarının görülmesi iş hayatında kazanılacak başarıların yanısıra, aile hayatında çok güzel ve huzurlu zamanların yaşanacağına ve mutlu ve sağlıklı bir ömre sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada Büyük Kuş Yumurtası Görmek

İş hayatında çok büyük başarılar kazanılacağına, çok büyük ve güzel çalışmalara imza atılacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, iş hayatındaki bu güzel gelişmelerin aile hayatına da yansıyacağına, aile bireylerinin çok mutlu ve huzurlu olacağına tabir edilir.

Rüyada Kuş Yumurtası Kırmak

Rüya sahibinin, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili aksilikler ile karşı karşıya kalacağına, çok zor ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına, iş hayatında çok büyük fırsatlar kaçıracağına, sosyal hayatında çok sevdiği ve değer verdiği biri ile arasının bozulacağına ve aile hayatında eşi ile arasına kırgınlık gireceğine alamet eder.

Rüyada Kuş Yumurtası Kırıldığını Görmek

Rüyada kuş yumurtası kırmak ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına, çok kötü olaylar yaşayacağına ve aile hayatında huzursuzlukların başgöstereceğine yorulur.

Rüyada Kuş Yumurtası ve Yavrusu Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine, çok büyük kazançlar elde ettikten sonra uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile evlenerek bir bebek sahibi olacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Yumurta ile ilgili çok ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Yumurta Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Kuş Yumurtası Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. duygu (19 Kasım 2014 saat: 08:07)

  rüyamda bir arkadaşımı erkek çocuğu var 4 5 yaşlarında ne kadar güzel ve sağılıklı oldun konuşuyoruz ve çocuk yesin diye ona bıldırcın yumurtası alıyorum sonra ever geliyoruz evde bir kalabalık ama herkes neşeli yine çocukgu seviyorlar kısa sarı renkte bir şort giymiş dışarıdan biri geliyor elinde bir tepsi lokma tatlısı onu hayır için dağıtıyor bizde onu yemeye başlıyorum.

 2. nimayes cakiraltin (17 Kasım 2014 saat: 18:29)

  Rüyamda eski bir evdeyim(aslinda benim 7yil önce oturdugum ev) odalarda birsuru yatak ve dolaplar var orasi huzur evi olarak kullanilmis ama yaslilara eziyet ediliyormustu.ben de esya yerlestirmeye calisirken ögreniyorum bunu. Derken insanlar cikiyor meydana eski huzur evi zamanini görüyorum.bir tane yasli adam bana ve küçük ogluma bir cay tabagi dolusu kuş yumurtasi veriyor .o anda icimden güvercin yumurtasi diye düşündüm.yemeyi düşünmedim orda uyandim. Ama huzur evi ile ilgili olan kismi çok sıkıntıliydi.

 3. Sinan (17 Ekim 2014 saat: 08:39)

  Rüyamda evimizin penceresini açıyordum pencerenin önünde porselen bir tabağın içinde oturmuş bir keklik uçuyordu. Porselen tabağı kaldırdığımda altında oval ama dört köşe başka bir porselen tabak içinde çift sıra halinde dizili yumurtadan çıkmaya çalışan keklik civcivleri vardı. Onlar öylece içeri alıyordum anneleride ( keklik ) geliyordu onuda yakalayıp eve alıyordum.

 4. furkan delice (12 Mart 2014 saat: 09:10)

  rüyamda bir kartaldım yumurtalarımı taşırken bir tane yumurta mı yerde biri tarafından kırıldığını gördüm sonra öc almak için uçtum ve baktım patronum kırmıştı bende öc almak için bi yumurtasını kendi yuvamda kırdım bir yavrusunuda yere fırlatalarak öldürdüm ancak yavrusunun pençelerini kolumda hissettim ve bakışını unutamıyorum. ancak bulunduğumuz ortam çalıştığımız yerdi 4 tane bölge vardı ne anlama geldiğini bilmiyorum ama çok merak ediyorum.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,