RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuş Yuvası Görmek

Rüyada kuş yuvası görmek, hayırlara delalet eder. Rüya sahibinin dengini bulması anlamına gelir. Rüyada kuş yuvası görmek, mutlu birliktelikleri ve beraberlikleri, eşler arasındaki uyumu, hane içindeki mutluluğu ifade eder. Sıcak ve huzurlu yuvaların kurulacağına, insanlar arasındaki geçimin de çoğalacağına delalet eder. Bu rüya genel anlam itibariyle nikâh ya da izdivaç anlamına gelir. Rüya sahibinin hayallerindeki kişiyi bulacağı ile tabir edilir.

Rüyada Kuş Yuvası Bozmak

Rüyada kuş yuvası bozmak, büyük uğursuzluk demektir. Rüya sahibinin büyük bir günaha gireceğine ve yanlış bir iş yapacağına işaret eder. Bir yandan da aile saadetinin bozulmasına, haneye nazar değmesine ve bu nedenle de evliliğin çatırdamaya başlamasına işaret eder.

Rüyada Kuş Yuvasında Yumurta Görmek

Rüyada kuş yuvasında yumurta görmek büyük şans ve mutluluk anlamına gelir. Rüya sahibinin aile hayatından ve eşinden yana çok kısmetli olacağına, onlardan taraf hayır göreceğine ve afiyette olacağına delalet eder.

Rüyada Kuş Yakalamak

Rüyada kuş yakalamak, büyük bir varlığa sahip olmak ya da bir mirasa konmak şeklinde yorumlanır. Maddi değerlere sahip olmakla değerlendirilir ve rüya sahibinin hayatının bolluk, bereket ve zenginlik içinde geçeceği anlamına gelir.

Rüyada Kuş Görmek

Rüyada kuş görmek, haber almak anlamına gelir. Rüya sahibinin beklediği ya da beklemediği bir haber alması ile açıklanır. Genellikle uzaktan gelecek bir habere işaret eder.

Rüyada Ağaçta Kuş Görmek

Rüyada ağaç üzerinde kuş görmek kişinin yalnızlığının biteceğine, bekârlığına da veda edeceğine delalet eder. Rüya sahibine hayırlı bir nikâh görünüyor demektir. Sonu mutlu bitecek bir gönül ilişkisinin başlangıcı olarak yorumlanır.

Rüyada Üstüne Kuş Konması

Rüyasında üzerine kuş konduğunu gören kişinin hayali gerçekleşir ve rüya sahibi sevdiğine kavuşur demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kuş Yuvası Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. muku (28 Mart 2014 saat: 11:16)

    ruyamda bir cocukluk arkadasimla sohbet ediyordum ve birden bire sirtima bi kus yuvasi dustu bide icinde yumarta vardi yumurta sayisi 2 ydi sanirim arkadasimdan yardim istedim o kus yuvasini kaldirmaya calisti fakat bir dal parcasi kalkmiyorduu arkadasimda kus yuvasini sirtimda yine birakti ve giitii kendim kaldirmaya kalkkistim o sirada kus geldi cok korktum vee ruyadan uyanmayi istedim ve uyandim ruyam apartmanimin onunde gerceklesiyordu..

  2. elif Kocadağ (05 Şubat 2014 saat: 22:50)

    rüyamda oturduğum evden çıkıp başka bir eve taşınıyorum bu taşındığım ev de bakımsız bir ev yatak odasınin vatanınin beton değil kamışla kapalı olduğunu ve birsürü kara kuş ve yuvaları vardı ordan korkarak oturma odasına gidiyorum köydeki komşumuz var ve rahmetli annemi görüyorum çok korktuğumu söylüyorum bu evden taşınmak istediğimi söylüyor ve bir tanıdığımızin evine gidiyorum kaçar gibi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,