RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuş Yuvası Görmek

Rüyada kuş yuvası görmek, hayırlara delalet eder. Rüya sahibinin dengini bulması anlamına gelir. Rüyada kuş yuvası görmek, mutlu birliktelikleri ve beraberlikleri, eşler arasındaki uyumu, hane içindeki mutluluğu ifade eder. Sıcak ve huzurlu yuvaların kurulacağına, insanlar arasındaki geçimin de çoğalacağına delalet eder. Bu rüya genel anlam itibariyle nikâh ya da izdivaç anlamına gelir. Rüya sahibinin hayallerindeki kişiyi bulacağı ile tabir edilir.

Rüyada Kuş Yuvası Bozmak

Rüyada kuş yuvası bozmak, büyük uğursuzluk demektir. Rüya sahibinin büyük bir günaha gireceğine ve yanlış bir iş yapacağına işaret eder. Bir yandan da aile saadetinin bozulmasına, haneye nazar değmesine ve bu nedenle de evliliğin çatırdamaya başlamasına işaret eder.

Rüyada Kuş Yuvasında Yumurta Görmek

Rüyada kuş yuvasında yumurta görmek büyük şans ve mutluluk anlamına gelir. Rüya sahibinin aile hayatından ve eşinden yana çok kısmetli olacağına, onlardan taraf hayır göreceğine ve afiyette olacağına delalet eder.

Rüyada Kuş Yakalamak

Rüyada kuş yakalamak, büyük bir varlığa sahip olmak ya da bir mirasa konmak şeklinde yorumlanır. Maddi değerlere sahip olmakla değerlendirilir ve rüya sahibinin hayatının bolluk, bereket ve zenginlik içinde geçeceği anlamına gelir.

Rüyada Kuş Görmek

Rüyada kuş görmek, haber almak anlamına gelir. Rüya sahibinin beklediği ya da beklemediği bir haber alması ile açıklanır. Genellikle uzaktan gelecek bir habere işaret eder.

Rüyada Ağaçta Kuş Görmek

Rüyada ağaç üzerinde kuş görmek kişinin yalnızlığının biteceğine, bekârlığına da veda edeceğine delalet eder. Rüya sahibine hayırlı bir nikâh görünüyor demektir. Sonu mutlu bitecek bir gönül ilişkisinin başlangıcı olarak yorumlanır.

Rüyada Üstüne Kuş Konması

Rüyasında üzerine kuş konduğunu gören kişinin hayali gerçekleşir ve rüya sahibi sevdiğine kavuşur demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,