RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuşak Görmek

Rüyada kuşak görmek, rüya sahibinin, aile büyükleriyle arasındaki dayanışmaya ve aile bireyleri arasındaki birlik ve beraberliğe delalet eder. Özellikle ataerkil toplumlarda erkeklerin birbirine destek vermesine, toplum içerisinde ailenin kalkınması ve devam etmesi için birlikte çalışmalarına ve beraber hareket etmelerine işaret eder.

Rüyada Bele Kuşak Bağlamak

Rüyada bele kuşak bağlamak, parasızlık çeken ve çok büyük sıkıntılar yaşayan kişinin para sahibi olmasına, ekmek kazanmasına ve  mala ve mülke ulaşmasına delalet eder. Aynı zamanda, devlet ya da iş yönetiminde kazanılan kuvvete ve sağlık sorunlarından kurtulmaya yorumlanır.

Rüyada Kuşak Kuşanmak

Rüyada kuşak kuşanmak, normalden daha uzun bir kuşak bağlamak yaşanacak uzun bir ömür olduğuna delalet eder.

Rüyada Kemer Görmek

Rüyada kemer görmek, çözülmesi zor ve büyük bir sorunla uğraşılacağına ve hayatta sürekli sorun çıkartacak bir kişiyle tanışıp belalara davetiye çıkarılacağına işaret eder. Ayrıca, yapılan iyilikler ve alınan hayır duaları sayesinde kısmette yaşanacak bolluğa ve berekete yorulur.

Rüyada Kemer Satın Almak

Rüya sahibinin, yaptığı işlerde iyi yerlere geleceğine ve büyük kazançlar sağlayacağına işaret eder. Refah ve mutluluk içine bir ömür geçirileceğine ve çok iyi yerlere gelineceğine yorumlanır.

Rüyada Deri Kemer Görmek

Rüyada deri kemer görmek, yardıma muhtaç insanlara destek veren, cebindeki parayı ve tabağındaki yemeği paylaşan ve onlarla ilgili çalışmalarda başı çeken bir kişi olunduğuna delalet eder.

Rüyada Beyaz Kemer Görmek

Rüyada beyaz kemer görmek, rüyayı gören kişinin sorunlarından kurtulacağına, huzurlu ve mutlu bir hayat süreceğine ve endişe veren tüm durumların geri çevireceğine işaret eder.

Rüyada Gümüş Kemer Görmek

Rüyada gümüş kemer görmek, rüya sahibinin, hak ve hukuk gözeten ve işinde usta biri olduğuna yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!