RuyaTabirleri.com

Rüyada Kusan Birini Görmek

Rüyada kusan birini görmek, rüyayı gören kişinin, sevdiği insanlardan birinin söyleyeceği kötü bir söz ya da yapacağı saçma bir hareket yüzünden, insanlar içinde çok zor duruma düşeceğine, bu yüzden çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, hatayı yapan kişi ile arasına bir süre mesafe koyacağın ve daha sonra bu kişiye yaptığı hatayı açıklayıp aynı hatayı tekrar yapmaması konusunda uyaracağına işaret eder.

Rüyada Kan Kusan Birini Görmek

Rüyayı gören kişinin, uzun zamandan beri yapmakta olduğu iş sayesinde çok büyük mal sahibi olacağına, uzun zaman önce çok tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, çok mutlu bir yuva kurulacağına ve kısa bir süre sonra da bir bebek sahibi olunacağına alamet eder.

Rüyada Kan Kusan Birine Yardım Etmek

İş hayatında çok hatalı davranan ve karşısına çıkan fırsatları teker teker kaybeden rüya sahibinin, acemilik dönemini atlattıktan sonra işinde çok sağlam adımlar atacağına, kendisine fırsatlar yaratacağına, zor işlerin altından kalkacağına ve çok uzun bir zamandan beri istediği mevkilere yakın bir zaman içinde geleceğine delalet eder.

Rüyada Başkasının Kustuğunu Görmek

İş hayatında ya da sosyal hayatta tanınan bir kişinin herkesten büyük bir titizlikle gizlediği bir sırrına ortak olunacağına, bu sırrın kimselere söylenmeyeceğine ve unutulacağına işaret eder.

Rüyada Kusmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında karşısına çıkan zorlukları atlatacağına, çok büyük ve çok hayırlı işlere imza atacağına, büyük bir insan kalabalığına yardım edeceğine ve çok mutlu olacağına yorumlanır. Fakir kişilerin mutluluğa kavuşacağına ve zenginlerin iş hayatlarında karşılaşacakları kötü durumlardan ötürü zorluk çekeceklerine rivayet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, güvendiği bir kişinin bazı gizli bilgileri ağzından kaçıracağına ve büyük sorun yaratacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kusan Birini Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Aysel (22 Aralık 2014 saat: 23:56)

  Rüyamda 4,5 yaşındaki kızımla bir odaya girdik içeri girer girmez, kızım yerlere aşırı derecede kustu çok korku ve endişe duydum, akabinde hemen uyandım, aç konusu kızım olduğu için uyandığımda bile korkmuştum yorumlarsanız sevirim.

 2. Emel asan (13 Aralık 2014 saat: 14:39)

  Yapmakta olduğum iş içerisinde başarılı bir üst liderimizin kustuğunu görüyorum.Kusacağı esnada kenardaki yeşilliğe yöneliyor ve orada yerde serili olan kıyafetlerin üstüne kusuyor.ben ona çimenleri gösteriyorum ama o yine kıyafetlerin üstüne kusuyor.sanki özellikle onları oraya koymuş gibi bir durum.beyaz bir kusmuk

 3. özlem (28 Kasım 2014 saat: 15:08)

  rüyamda eltileberaber sokaktan yukaarıcıkıyoz kayın pederimi görüyoz eltim korkuda titriyo sonra eltim kacıyo kayımpeder dar sokak gibi biryerde karşıma cıkıyo elimde siyah lastik gibi birşeylervar elimden alıyo sonra yığlıyo içmiş ve paçalarıma kusuyor cok pis kokuyo soğanyemiş dükkan gibi biyerde ben orda ona uyudiyom dükkan sahibine su soruyom üstümü başımı temizlemik için öyle uyandım

 4. Harun (24 Ekim 2014 saat: 00:52)

  merhaba. Rüyada 3 kişiydik birisi çok güvendiğim kardeş dediğim bi insan bitanede bebek vardı ama bebek kimindi bilmiyorum. Biz halk arasında extasy denilen değişik hapdan kullanıyoduk kafalar gidincede bebeğede verdik bebeğin morardığını görünce hemen ters çevirip kusturdum ve hayatı kurtuldu ölüyodu çünkü bu ne anlama gelir acaba ? Şindiden teşekkürler iyi çalışmalar.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,