RuyaTabirleri.com

Rüyada Küskünlük Görmek

Rüyada küskünlük görmek, rüyanın tam aksi şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin hayatının vefa ve saygı görerek geçeceği anlamına gelir. Rüya sahibi güzel huyu ve güler yüzü ile herkesin hoşlandığı kimse olacak, akıllı konuşmaları, olaylara mantıklı ve sağduyulu yaklaşımı sayesinde de toplumun ileri gelenlerinden olmayı başaracak demektir.

Rüyada Küskün Biriyle Konuşmak

Rüyayı gören kişinin savaşa karşı olduğuna, insanlar arasındaki para, mal ve itibar çekişmelerini gereksiz bulduğuna, insanların kurtuluşunun sadece kardeşlik ve sevgi kavramlarını benimsediklerinde gerçekleşeceğini savunduğuna alamet eder. Rüya sahibinin kırgınlık nedir bilmediğine ve kimseye alınmayacak kadar da olgun ve yüce kimse olduğuna rivayet edilir.

Rüyada Küsleri Barıştırmak

Rüyayı gören kişinin herkesin gönlünü kazanacak ve onu insanların gözünde devleştirecek ve kahramanlaştıracak bazı işler yapacağına, örnek insan olacağına, daha bir sevileceğine ve tabiri caizse adeta insanların gönlünde taht kuracağına delalet eder.

Rüyada Küskün Biriyle Barışmak

Rüyayı gören kişinin sevdikleri ile bir araya geleceğine, hoş muhabbette olacağına, eski ve güzel günleri anarak onları yeniden hatırlama fırsatı elde edeceğine işaret eder. Rüya sahibi duygusal ve güzel zaman geçireceği arkadaşları, dostları ya da yakınları ile bir araya gelecek demektir.

Rüyada Küskün Olduğun Birini Görmek

Rüyayı gören kişinin sinirle ve düşünmeden ettiği sözlerden ya da attığı adımlardan dolayı sonradan pişman olacağına, kendisine çok kızacağına ve bu sayede bakış açısını ve tavrını değiştirme kararı alacağına alamet eder.

Rüyada Dargınlık Görmek

Rüyayı gören kişinin uğursuz bir takım olaylarla burun buruna geleceğine, zor günlerden geçeceğine, bu ağır havanın bir an önce dağılması için Allah’a yalvaracağına rivayet edilir. Rüya sahibi kendi hatalarının bedelini ödemek zorunda kalacağı gibi bazen de hak etmediği şeyler yaşayacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!