RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuşlar Görmek

Rüyada kuşlar görmek, arka arkaya müjdeli haberler almaya, sürpriz gelişmelerle karşılaşmaya ve daha önce hiç mutlu olmamışçasına mutlu olmaya tabir edilir. Rüya sahibinin hayatının olabildiğince güzelleşeceğine, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, şans ve kısmet kapılarının da önünde sonuna kadar açılacağına rivayet edilir. Fırsat üstüne fırsat elde etmeye ve heyecandan ne yapacağını bilemez olmaya işaret eder.

Rüyada Kuşlar Gibi Uçmak

Bir kişi eğer rüyasında kuşlar gibi uçtuğunu görürse o kişi en yüksek noktalara gelecektir diye kabul edilir. Rüya sahibinin yaşamının başarılar ve zaferlerle geçeceğine, göstereceği üstün yeteneklerin takdire layık görüleceğine, bunun da kendisini en yukarılara taşıyacağına alamet eder.

Rüyada Kuşlara Yem Vermek

Rüyayı gören kişinin üçüncü göz olarak bilinen gönül gözünün açık olduğuna, sahip olduğu merhametin, vicdanın ve imanın onu herkesten ayrıcalıklı kıldığına, duygusal zekâsının gelişmiş olması sayesinde de sıradan insanların göremediklerini görebildiğine ve hissedemediklerini hissedebildiğine işaret eder. Bu özelliklerin rüya sahibini ayrıcalıklı ve Allah katında makbul kıldığına inanılır.

Rüyada Kuşlarla Konuşmak

Rüya sahibinin kudretli ve hikmet sahibi bir kimse olduğu anlamına gelir. Kişi, toplumda çok seçkin bir yere sahip demektir ve bu sayede insanlar tarafından çok sevildiği ve sayıldığı yorumu yapılır.

Rüyada Kuşların Eve Girmesi

Rüya sahibinin hanesinde yaşanacak olan büyük bir sürprize delalet eder. Aile bireyleri arasında büyük bir sevinçle karşılanacak bir müjdeye yorulur ve rüyayı gören kişinin evine şifanın, bolluğun, zenginliğine ve huzurun gireceğine rivayet edilir.

Rüyada Kuşların Kaçması

Hiç iyi değildir büyük bir kısmeti tepmeye ya da fırsatı kaçırmaya sonra da çok üzülüp, pişman olup oturup çocuk gibi ağlamaya tabir edilir. Rüya sahibinin neler kaybettiğini fark ederek tabiri caizse başını taştan taşa vuracağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kuşlar Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. yasemin (21 Şubat 2014 saat: 08:36)

    evimin bir odasının camını açık unutmuşum ve içeri değişik türlerde kuşlar girmiş. hepsi çift olarak. yerlerde buğday ve mısır taneleri var ve onları yiyorlar. ama oda çok pis ve dağınık. elime Süpürge alıp kuşları camdan dışarı çıkarıp temizlik yapmak istiyorum. gitmek istemiyorlar zorla çıkarıp iki hamlede ve cok hizli odayı tertemiz yapıyorum. odadan çıkarken ranzada yatan cins bir yavru kedi görüyorum. ona dokunmadan giderken iki yavru kedi daha görüyorum. birini arkadaşıma vermeyi aklımdan geçiriyorum. dönüp odaya bakıyorum. tertemiz ve herşey yerli yerinde görüyorum.

  2. Muhammet Emin (24 Ocak 2014 saat: 12:00)

    Merhaba,

    Dünki rüyamı anlatacağım çok ilginç bir rüyaydı.
    Elimdeki tavuk etinden oluşan bir butu ısırarak yiyordum karşıma kurt çıktı korkudan bir orman gibi bir yere giriyorum her yer çok yeşil ama kuşları yakalamaktı, Fakat yemekte olduğum pişmiş tavuk butunu ağzımda parçalayıp kuşlara atıyorum, Ağaçların arasında okadar çok siyah kahve rengi serçe,klangıç tarzı kuş varki elimi kaldırsam yakalayabilirim. Çok merak ediyorum tabiri sizce nedir

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,