RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuşlar Görmek

Rüyada kuşlar görmek, arka arkaya müjdeli haberler almaya, sürpriz gelişmelerle karşılaşmaya ve daha önce hiç mutlu olmamışçasına mutlu olmaya tabir edilir. Rüya sahibinin hayatının olabildiğince güzelleşeceğine, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, şans ve kısmet kapılarının da önünde sonuna kadar açılacağına rivayet edilir. Fırsat üstüne fırsat elde etmeye ve heyecandan ne yapacağını bilemez olmaya işaret eder.

Rüyada Kuşlar Gibi Uçmak

Bir kişi eğer rüyasında kuşlar gibi uçtuğunu görürse o kişi en yüksek noktalara gelecektir diye kabul edilir. Rüya sahibinin yaşamının başarılar ve zaferlerle geçeceğine, göstereceği üstün yeteneklerin takdire layık görüleceğine, bunun da kendisini en yukarılara taşıyacağına alamet eder.

Rüyada Kuşlara Yem Vermek

Rüyayı gören kişinin üçüncü göz olarak bilinen gönül gözünün açık olduğuna, sahip olduğu merhametin, vicdanın ve imanın onu herkesten ayrıcalıklı kıldığına, duygusal zekâsının gelişmiş olması sayesinde de sıradan insanların göremediklerini görebildiğine ve hissedemediklerini hissedebildiğine işaret eder. Bu özelliklerin rüya sahibini ayrıcalıklı ve Allah katında makbul kıldığına inanılır.

Rüyada Kuşlarla Konuşmak

Rüya sahibinin kudretli ve hikmet sahibi bir kimse olduğu anlamına gelir. Kişi, toplumda çok seçkin bir yere sahip demektir ve bu sayede insanlar tarafından çok sevildiği ve sayıldığı yorumu yapılır.

Rüyada Kuşların Eve Girmesi

Rüya sahibinin hanesinde yaşanacak olan büyük bir sürprize delalet eder. Aile bireyleri arasında büyük bir sevinçle karşılanacak bir müjdeye yorulur ve rüyayı gören kişinin evine şifanın, bolluğun, zenginliğine ve huzurun gireceğine rivayet edilir.

Rüyada Kuşların Kaçması

Hiç iyi değildir büyük bir kısmeti tepmeye ya da fırsatı kaçırmaya sonra da çok üzülüp, pişman olup oturup çocuk gibi ağlamaya tabir edilir. Rüya sahibinin neler kaybettiğini fark ederek tabiri caizse başını taştan taşa vuracağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,