RuyaTabirleri.com

Rüyada Küslük Görmek

Rüyada küslük görmek, çok iyidir ve rüyayı gören kişinin hayatında herşeyin çok daha iyi olacağına, işlerinin yolunda gideceğine, şansının bahtının açılacağına, geleceğinin de umut vadedeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin sevdiklerine kavuşacağına, düşmanlarından ve rakiplerinden kurtulacağına, çevresinin gerçek dostlarla dolacağına yorulur. Rüya sahibi kendisine iyilik, hayır, güzellik, mutluluk ve fayda getirecek insanlarla bir araya gelecek demektir.

Rüyada Küsmek

Rüyayı gören kişinin rüyanın tam aksine insanlarla iyi geçim içinde olacağına, sevdiklerine daha çok zaman ayıracağına, onlarla koyu muhabbet kuracağına, yeni dostluklar edineceğine ve daha geniş bir çevre edineceğine işaret eder.

Rüyada Küsmek Darılmak

Rüya sahibinin sevgi, barış ve anlayış içinde yaşayacağına, kendisi gibi iyi niyetli insanlarla karşılaşacağına, onlarla güzel, keyifli günler geçireceğine, zor zamanlarında da en büyük destekçilerinin yine bu kimseler olacağına rivayet edilir.

Rüyada Küsmek ve Barışmak

İyi değildir ve hayırlara yorulmaz. Rüyayı gören kişinin düşmanlarının ve kendisini çekemeyen insanların sayısının artacağına işaret eder ve rüya sahibinin ağız tadının kaçacağına, stresinin çoğalacağına, gergin ve baskı içinde zor günler geçireceğine tabir edilir.

Rüyada Arkadaşınla Küsmek

Rüyayı gören kişinin uykusunda küs olduğunu gördüğü arkadaşı ile arasındaki dostluğu perçinleyecek, daha bir güçlü ve vazgeçilmez hale getirecek hayırlı olayların yaşanacağına, o arkadaşı ile kardeşten öte olacağına alamet eder.

Rüyada Dargınlık Görmek

Rüya sahibinin uğursuz, kötü ve melanetli olaylar yaşayacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin çok üzülmesine, sarsılmasına, yaslara bürünmesine ve yıkılmasına neden olacak çok tatsız gelişmelerin meydana geleceğine işaret eder.

Rüyada Düşmanlık Görmek

Rüyayı gören kişinin uykusunun tam aksine görüşmediği ve arasına husumet giren kimselerle arasındaki buzların eriyeceğine, kinin ve nefretin de ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Küslük Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Yunus (12 Kasım 2015 saat: 13:45)

  Ruyamda arabayla koye gidiyorum anneler bana sen neden geldin diye kuziyorlar bagiriyorlar bende sinirlenip arabaya binip gidiyorum ucurumdan ara yuvarlanirken elimden biri tutuyor ama araba yere dustugu zaman arabaya hic birsey olmuyor ruyanin devaminda tum sevdiklerim ve tanidiklarim hrpsi farkli yerlerde hepsi bana bagirip kiziyorlar kusuyorlar ruyanin sonunda tek basima kaliyorum ve uyaniyorum yorumlarsaniz sevinirim

 2. yasemin (15 Eylül 2015 saat: 03:21)

  Şuan eşimle küsüz ve yaklasik bir aydır görüşmüyoruz…ama her gece rüyama geliyor…ve ona cok kirginim ve affetmiyecem…ama ruyamda hersey normal sanki onca olay olmamış gibi görüyorum rüyamda….
  acaba neden hep ruyama geliyor lutfen bilgilendirin..tsk ederim

 3. kayra (15 Mart 2015 saat: 17:08)

  İlk rüyamda ben kıza selam vermeye çalışıyodum fakat kız bana bakmadan yanımdan geçiyordu. İkincisinde ise kızın başına birşey geliyordu ve bende kıza yardım ettim fakat kız bu durumdan pek memnun değildi. Bu kızla önceden küsmüştük ve barışalı daha bir hafta oldu. Fakat rüyamda yine küsmüş gibiyiz

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,