RuyaTabirleri.com

Rüyada Küsmek

Rüyada küsmek, tam tersi şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin insanlarla arasının düzelmesine ve karşılıklı olarak zeytin dalları uzatmaya işaret eder. Rüyasında küstüğünü gören kişi aslında küs olduğu kişiye adım atacak ya da ondan kendisine adım gelecek ve karşılıklı konuşulup işler tatlıya bağlanacak demektir. Hayırlı bir rüyadır, kişi için huzur anlamına gelir. Rüya sahibinin kafasını kurcalayan problemlerin bitmesi anlamına gelir.

Rüyada Küs Olduğun Birini Görmek

O kişi ile yeninden bir araya gelmeye delalet eder. Rüya sahibi için güzel bir rüyadır, nefretin ve anlaşmazlığın son bulmasına, hayatın düzene girmesine ve işlerin yolunda gitmesine işaret eder.

Rüyada Dargınlık

Rüya sahibinin hayatının kötüye doğru gitmesine ve parasal anlamda büyük güçlüklerle karşılaşıp, kıtlık çekmesine tabir edilir. Rüya sahibi yokluk ve sefaletle geçecek günler yaşayacak ve bu duruma kahredecektir.

Rüyada Küsmek ve Barışmak

Rüyada küsmek ve barışmak küslerin arasındaki husumetin artmasına ve tansiyonun yükselmesine delalet eder. Bu rüya, olayların bir türlü yatışmamasına ve sürekli sorunların gündeme gelerek tazelenmesine ve durumun gittikçe hararetlenmesine yorumlanır.

Rüyada Konuşmamak

Rüya sahibi, rüyasında konuşmadığı birini görürse ya da hiç böyle bir şey olmadığı halde biriyle konuşmadığını görürse o kişiden fayda görür. Rüya sahibi o kimse sayesinde nasiplenir ve rızk sahibi olur.

Rüyada Biriyle Küsmek

Rüyasında biriyle küstüğünü gören kişinin hayatında sürpriz bir gelişme olacak ve rüya sahibi gelire kavuşarak ihya olacak demektir. Bu işe birinin vesile olacağı tabir edilir. Eğer rüya sahibi rüyasında küstüğü kişiyi tanıyorsa muhtemelen onun sayesinde gerçekleşecek demektir.

Rüyada Birine Küsmek

Rüya sahibini üzen ve huzursuz eden bir tatsızlığın son bulacağına ve eski defterlerin bir daha açılmayacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Küsmek İle İlgili Rüyalar;

  1. enver (01 Nisan 2014 saat: 04:59)

    Rüyamda 9. Sınıf kimya dersindeyim en iyi arkadaşımla oturuyorum sevgilim sınıfa yeni gelen biriyle oturuyo bu yüzden üzülüp dersten çıkıyorum sevgilim peşimden geliyo ve benden özür diliyo ama ben kabul etmiyorum okuldan kaçıp dışarı gidiyorum ben okuldan çıkarken sevgilim en iyi arkadaşıma o benle küs benim sözümü dinlemez diyo okuldan kaçarkende okul müdürü bu çocuğun hiç suçu yok diyo okuldan kaçtıktan sonra uçakla yurtdışına gitmeyi planlıyorum

  2. hande (10 Mart 2014 saat: 17:14)

    okulda bir çocuk var ve çok uzun boylu .rüyamda onunla aynı sınıftaydık .tahtayı silmek için kalktığında uzun boylu olduğundan arkadaşları ona sırık dediler o lafı duyunca herkezle birlikte bende güldüm okişi bana baktı güldüğümü görünce sinirli bir şekilde dişarı çıktı bende peşinden gittim ama onu göremedim ve o çoçuk beni seviyodu gerçek hayattta nolur bana hayırlı haberler verin

  3. azize (26 Ocak 2014 saat: 08:29)

    sevdigim kisinin evindeyim. Basta bırılerı gelip yuvka ekmek istiyor annesınden oda olur dıyo ruyada cumartesi pazar vern kisiye tamam dıyo verırım aynı gun icinde birsey getırmesı gerekıyor tamam diyo sonra televizyonları bozuluyo kardesım tamır edıyo calısıyor babası para verecek kardesıme deyıl bana 46 evro verıyor bende alıyorum.Sonra sevdigimin ailesinin yanında uzanmısım yatıyorum üstüm acık sonra kalkıp bırsey ıcıyorum ekmekle sora onda meyve suyu var bana verıyo ben onu ıcerken oksuruyorum o bn bakıyomu diye ona bakıyorum evet bakıyo ama konusmuyor ben oksurerek nerdeyse kusucam lavaboya gıtıyorum .Bu arada onunla kusum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,