RuyaTabirleri.com

Rüyada Küsmek

Rüyada küsmek, tam tersi şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin insanlarla arasının düzelmesine ve karşılıklı olarak zeytin dalları uzatmaya işaret eder. Rüyasında küstüğünü gören kişi aslında küs olduğu kişiye adım atacak ya da ondan kendisine adım gelecek ve karşılıklı konuşulup işler tatlıya bağlanacak demektir. Hayırlı bir rüyadır, kişi için huzur anlamına gelir. Rüya sahibinin kafasını kurcalayan problemlerin bitmesi anlamına gelir.

Rüyada Küs Olduğun Birini Görmek

O kişi ile yeninden bir araya gelmeye delalet eder. Rüya sahibi için güzel bir rüyadır, nefretin ve anlaşmazlığın son bulmasına, hayatın düzene girmesine ve işlerin yolunda gitmesine işaret eder.

Rüyada Dargınlık

Rüya sahibinin hayatının kötüye doğru gitmesine ve parasal anlamda büyük güçlüklerle karşılaşıp, kıtlık çekmesine tabir edilir. Rüya sahibi yokluk ve sefaletle geçecek günler yaşayacak ve bu duruma kahredecektir.

Rüyada Küsmek ve Barışmak

Rüyada küsmek ve barışmak küslerin arasındaki husumetin artmasına ve tansiyonun yükselmesine delalet eder. Bu rüya, olayların bir türlü yatışmamasına ve sürekli sorunların gündeme gelerek tazelenmesine ve durumun gittikçe hararetlenmesine yorumlanır.

Rüyada Konuşmamak

Rüya sahibi, rüyasında konuşmadığı birini görürse ya da hiç böyle bir şey olmadığı halde biriyle konuşmadığını görürse o kişiden fayda görür. Rüya sahibi o kimse sayesinde nasiplenir ve rızk sahibi olur.

Rüyada Biriyle Küsmek

Rüyasında biriyle küstüğünü gören kişinin hayatında sürpriz bir gelişme olacak ve rüya sahibi gelire kavuşarak ihya olacak demektir. Bu işe birinin vesile olacağı tabir edilir. Eğer rüya sahibi rüyasında küstüğü kişiyi tanıyorsa muhtemelen onun sayesinde gerçekleşecek demektir.

Rüyada Birine Küsmek

Rüya sahibini üzen ve huzursuz eden bir tatsızlığın son bulacağına ve eski defterlerin bir daha açılmayacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: