RuyaTabirleri.com

Rüyada Kutlama Görmek

Rüyada kutlama görmek, rüyayı gören kişinin yeni çevrelere gireceğine, orada meslek erbabı ve ticaret ehli kişilerle tanışacağına, onlar sayesinde hayırlı fırsatlar elde edeceğine bu kişilerle tanışmanın kendisi için büyük avantajlar getireceğine tabir edilir. Rüya sahibinin hem çok başarılı hem de mutlu olacağı işler yapacağına, bunun hayatına güzellik, kazancına kazanç, mutluluğuna da mutluluk katacağına işaret eder.

Rüyada Kutlama Yapıldığını Görmek

Rüyayı gören kişinin hem iş hem de özel hayatında meydana gelecek sürpriz gelişmelere rivayet edilir. Rüya sahibi yeni teklifler alacak, yüzü gülecek, kısmetleri açılacak, rızkı, kazancı çoğalacak, aradığı ve hayalini kurduğu saadeti de yakalayacak demektir.

Rüyada Kutlama Töreni Görmek

Rüyayı gören kişinin makam, ün ve şöhret sahibi olacağına, karamsarlığından, çekimserliğinden, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına, göğsünü kabartacak işlerin altına imza atacağına, saygınlığının da artacağına delalet eder.

Rüyada Kutlamaya Katılmak

Rüyayı gören kişinin hayatının daha kolay, eğlenceli ve yaşanılır hale gelmesi için verdiği mücadelenin sonuçsuz kalmayacağına, istediklerini elde etmeyi başaracağına bu sayede rahatlayacağına, şifa bulacağına, esenlik ve hoşluk içinde olacağına alamet eder.

Rüyada Kutlamaya Gitmek

Rüyayı gören kişinin kötü günlerini atlatacağına, yaşadığı sorunları ve zorlukları aşacağına, tabiri caizse kendi kabuğunu kırmayı başararak, yapabileceklerinin farkına varacağına ve insan içine daha çok girerek yaşamın bir yerinden tutunmaya karar vereceğine işaret eder.

Rüyada Doğum Gününü Kutlama

İyi değildir ve uğursuzlukla, melanetle, kötülükle karşılaşmaya, aciz hallere düşmeye, çözümsüz ve eli kolu bağlı kalmaya rivayet edilir. Rüya sahibinin hoş olmayan hallere düşeceğine, üzücü haberler alacağına ve tatsız olaylarla karşılaşacağına yorulur.

Rüyada Bayram Kutlama

Rüyayı gören kişinin hayatını güllük gülistanlık edecek, olumlu ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve sevincinin daim olacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kutlama Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. savaş kaplan (28 Aralık 2014 saat: 14:18)

    Biz şimdi yeni bir şirket kuruyoruz ve ben Rüyamda yeni kuracağımız şirketin önünde manzarayı seyrediyordum uzaklarda bir kutlama yapıldığını ve havai fişeklerin atıldığını gördürdüm güzel di ve sonra kar yere bakınca güzel bir kar yağdığını gördüm ayak bileklerimize kadar kar yağmıştı. Bu aralar yeni kuracağımız şirketle Alakalı çok stresliyim acaba rüyamın anlamı nedir. Aynı gece bir rüya daha gördüm rüyamda altın çalmıştım bir arkadaşımın zoruyla sonra çok teleşa kapıldım parmak izimden beni yakalayacaklar diye. Acaba bu rüyamın anlamı nedir.

  2. gül (06 Aralık 2014 saat: 15:45)

    rüyamda bir kutlama vardı. bütün akrabalarım , annemler, ordaydı. Tanımadığım insanlarda vardı. Kafe gibi bir yerdeydik ve herkes ayaktaydı . herkes çok sevinçliydi ve çok güzel giyinmişlerdi. sadece ben günlük kıyafetimle ordaydım ve kutlamanın ne için olduğunu bilmiyordum. Sonra bir anda kendimi evde gördüm ve uyandım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,