RuyaTabirleri.com

Rüyada Kutlama Görmek

Rüyada kutlama görmek, rüyayı gören kişinin yeni çevrelere gireceğine, orada meslek erbabı ve ticaret ehli kişilerle tanışacağına, onlar sayesinde hayırlı fırsatlar elde edeceğine bu kişilerle tanışmanın kendisi için büyük avantajlar getireceğine tabir edilir. Rüya sahibinin hem çok başarılı hem de mutlu olacağı işler yapacağına, bunun hayatına güzellik, kazancına kazanç, mutluluğuna da mutluluk katacağına işaret eder.

Rüyada Kutlama Yapıldığını Görmek

Rüyayı gören kişinin hem iş hem de özel hayatında meydana gelecek sürpriz gelişmelere rivayet edilir. Rüya sahibi yeni teklifler alacak, yüzü gülecek, kısmetleri açılacak, rızkı, kazancı çoğalacak, aradığı ve hayalini kurduğu saadeti de yakalayacak demektir.

Rüyada Kutlama Töreni Görmek

Rüyayı gören kişinin makam, ün ve şöhret sahibi olacağına, karamsarlığından, çekimserliğinden, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına, göğsünü kabartacak işlerin altına imza atacağına, saygınlığının da artacağına delalet eder.

Rüyada Kutlamaya Katılmak

Rüyayı gören kişinin hayatının daha kolay, eğlenceli ve yaşanılır hale gelmesi için verdiği mücadelenin sonuçsuz kalmayacağına, istediklerini elde etmeyi başaracağına bu sayede rahatlayacağına, şifa bulacağına, esenlik ve hoşluk içinde olacağına alamet eder.

Rüyada Kutlamaya Gitmek

Rüyayı gören kişinin kötü günlerini atlatacağına, yaşadığı sorunları ve zorlukları aşacağına, tabiri caizse kendi kabuğunu kırmayı başararak, yapabileceklerinin farkına varacağına ve insan içine daha çok girerek yaşamın bir yerinden tutunmaya karar vereceğine işaret eder.

Rüyada Doğum Gününü Kutlama

İyi değildir ve uğursuzlukla, melanetle, kötülükle karşılaşmaya, aciz hallere düşmeye, çözümsüz ve eli kolu bağlı kalmaya rivayet edilir. Rüya sahibinin hoş olmayan hallere düşeceğine, üzücü haberler alacağına ve tatsız olaylarla karşılaşacağına yorulur.

Rüyada Bayram Kutlama

Rüyayı gören kişinin hayatını güllük gülistanlık edecek, olumlu ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve sevincinin daim olacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!