RuyaTabirleri.com

Rüyada Kutu Görmek

Rüyada kutu görmek, hayırlı ve güzel olana delalet eder. Bazı rüya tabirleri, rüya sahibinin rüyasında gördüğü kutunun, kendisi için biçilmiş kaftan denebilecek gönül arkadaşı olduğu yorumunu yaparlar ve bu kişinin ömür boyu kendisine yol arkadaşlığı edebilecek kadar cefakâr ve vefalı olduğuna yorumlarlar. Rüyada kutu görmek, diğer yandan da rüya sahibini şaşırtacak ama en az bir o kadar da sevinmesine neden olacak sürpriz bir gelişme yaşayacağına delalet eder.

Rüyada İçi Para Dolu Kutu Görmek

Gerçek anlamıyla benzer şekilde tabir edilir. Yine para olarak değerlendirilir, rüya sahibinin uzun süren çalışma hayatının sonunda ölene kadar kendisini rahat geçindireceği toplu para alacağı anlamına gelir. Rüya sahibi sabırla ve özveri ile çalışmasının karşılığını alacak ve emeklerinin boşa gitmeyeceğini görerek çok mutlu olacak demektir.

Rüyada Boş Kutu Görmek

Rüyada boş kutu görmek çok güzeldir. Rüya sahibinin ayaklarını yerden kesecek ve kendisini çok değerli ve özel hissettirecek bir teklif ya da hediye almasına ya da çok güzel sözler işitmesine işaret eder.

Rüyada Karton Kutu Görmek

Rüyasında karton bir kutu gören kişi, büyük bir sevinç ve mutlulukla, yıl boyunca sabırsızlıkla beklediği seyahate çıkacak ve gideceği yerde doyasıya bir tatil yapacak demektir.

Rüyada Kutuda Altın Görmek

Rüya sahibi, bir kutu içinde altın görürse, kazanç elde edecek ve kesesini dolduracak demektir. Bu kazanç hatırı sayılır miktarda olup, rüya sahibini rahat ettirmeye ve geniş geniş yaşatmaya yetecektir.

Rüyada Süslü Kutu Görmek

Rüyada süslü kutu görmek, bakımlı, giyimine ve güzelliğine düşkün, takıp takıştırmayı seven her giyindiğini kendine yakıştıran bir hanım ile tabir edilir. Rüya sahibi eğer erkekse bu özelliklerde bir hanımla tanışabilir ve kendisinden etkilenebilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: