RuyaTabirleri.com

Rüyada Kütük Görmek

Rüyada kütük görmek, işlerinden yana hayır bulmaya, kar ve kazanç elde etmeye, ağız tadına, keyfe, sevince, sağlığa ve mutluluğa kavuşmaya delalet eder. Genel anlamıyla maddi konularda güç kazanmaya, işini büyütmeye, ticarette ehil kişi olmaya ve bu sayede pek çok yeni gelir kapısı aralama şansı yakalamaya işaret eder. Rüya sahibinin mutluluktan yana payına düşene kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada Ağaç Kütüğü Görmek

Rüyada ağaç kütüğü görmek, hiç hayırlara alamet etmez ve iyi anlamlara gelmez. Büyük uğursuzluk olarak kabul edilir ve rüya sahibi için çok büyük bir musibetin yaşanacağına, hayatının olumsuz yönde değişeceğine ve kişinin geçmişteki günlerini arayacağına delalet eder. Bu rüya, yaşanacak kötü bir olay sonrasında artık hiçbir şeyin eskisi gibi iyi olamayacağına yorulur.

Rüyada Kütük Kesmek

Rüyada kütük kesmek, zafer elde etmeye delalet eder. Rüyayı gören kişinin, çok zor bir işin üstesinden gelmesine ve bu sayede rakiplerine karşı ezici bir güç elde etmesine tabir edilir. Kem gözlü, fesat ve çıkarcı kişilerden uzaklaşmaya yorulur.

Rüyada Kütük Taşımak

Rüyada kütük taşımak, rüya sahibinin mal ve para elde edeceğine, bolluğa ve berekete kavuşacağına, mesleğindeki başarısının artacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine işaret eder.

Rüyada Kütük Kırmak

Rüyasında kütük kırdığını gören kişinin yükü hafifleyecek, işleri açılacak, borçları azalacak, üzüntüsü ve derdi bitecek, gözyaşı kuruyacak ve hayatından yana artık şansı dönecektir diye yorumlanır.

Rüyada Kütük Yığını Görmek

Rüyada kütük yığını görmek ya da bir yerde üst üste yığılı kütük görmek çok hayırlıdır ve dünya malının artacağına işaret eder. Rüya sahibinin yaşam standartlarının artacağı, daha lüks bir evde yaşamaya başlayacağı ve ikinci bir iş kuracak kadar sermaye elde edeceği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!