RuyaTabirleri.com

Rüyada Kutup Ayısı Görmek

Rüyada kutup ayısı, rüya sahibinin şöhrete sahip olacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibi kişi, yaptığı işlerden ve gösterdiği başarıdan ötürü şana kavuşacaktır. Rüyada görülen kutup ayısının bir başka tabiri ise rüya sahibinin çevresinde bulunan ahmak düşmanlardır. Bu durum rüya sahibi için tehlike arz etmektedir. Çünkü rüya sahibinin sahip olduğu akıldan yoksun düşmanların ne yapacağının ve nasıl hareket edeceğinin kestirilmesi zordur.

Rüyada Kutup Ayısı Kovalaması

Rüyada kutup ayısı tarafından kovalandığını görmek, rüya sahibinin karşısına birçok fırsat çıkacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin karşılaşacağı bu fırsatlar, zor zamanlarda karşısına çıkacaktır. Rüya sahibi kişi, işiyle ilgili veya ilişkileriyle ilgili sorunlar yaşarken kendisine daima yeni bir çıkış yolu bulacak ve bunları değerlendirecektir.

Rüyada Kutup Ayısı Saldırması

Rüyada kutup ayısı saldırdığını görmek, rüya sahibinin düşmanları tarafından zarara uğratılacağı anlamına gelmektedir. Rüya sahibi kişinin etrafında onun başarısızlığını gözleyen kişiler bulunmaktadır. Bu kişiler, rüya sahibi için asılsız sözler, dedikodular kullanarak onun itibarının zedelenmesi için uğraşacaktır.

Rüyada Kutup Ayısı Öldürmek

Rüyada kutup ayısı öldürdüğünü görmek, rüya sahibinin aşırı hassas davranacağına delalet eder. Rüya sahibi kişi, kendisine yapılan ufak bir haksızlık veya yanlış karşısında çok büyük tepkiler verecektir. Rüya sahibi kişinin bu aşırı hassas ve tepkili durumu, bazı durumlarda vicdan azabı duyacağı olaylar yaşamasına sebep olabilir. Kişi çevresindeki insanlara çok fazla yüklenerek onları kırabilir.

Rüyada Kutup Ayısı Yavrusu

Rüyada kutup ayısı yavrusu görmek, rüya sahibinin önünde başarıya giden uzun bir yol olduğu şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada görülen yavru kutup ayısı, rüya sahibinin şöhrete kavuşacağının habercisidir. Fakat kişinin kavuşacağı bu şöhret, aniden gelmeyecektir. Kişi, kendisini işine vererek yakalayacağı başarı ile kendi şöhretini kendisi getirecektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!