RuyaTabirleri.com

Rüyada Kutup Görmek

Rüyada kutup görmek, çok zor, çetin hayat koşulları altında yaşamaya rağmen yine de ayakta durmaya ve her koşulda gururunu korumaya alamet eder. Güçlü kişiliği ile her sıkıntının üstesinden en iyi şekilde gelecek olan rüya sahibinin azminin, hırsının ve çalışkanlığının yöneticileri, amirleri tarafından takdir edileceğini, ödüllendirme veya maaş zammı gibi müjdeli bir haber alacağını tabir eder. Zihinsel dayanıklılık manasına da gelen rüya, stresli günleri çok daha sağlıklı şekilde atlatacak olmanın, maneviyatın güçleneceği bir dönemden geçmenin ifadesidir. Kutup görmek aynı zamanda sabrın sınanacağı anlamını taşır. Ani fikirlerin ifadesi olduğu gibi, kişinin bazı yenilikçi hareketlerde bulunacağını, özellikle mevcut düzenini değiştirerek kendi ideallerinin peşinden gitmeye karar vereceğini bildirir. Genç kişilerin istedikleri mesleği yapabilmek için yeniden öğrenim görmeleri veya okudukları bölümün dışında başka bir bölüme geçiş yapmaları manasına da gelir.

Rüyada Kutup Ayısı Görmek

Güzel ve hayırlı yorumlanan bir rüya olarak çok güçlü, doğru kararlar alan, herkesin saygısını kazanan, kişiliği ile dikkat çekici biri olunacağını haber verir. Genç kişilerin erken yaşta geleceklerini belirleyeceklerini ve ideallerine uygun şekilde hareket edip, çok çalışarak kariyerlerine çok iyi bir noktadan başlayacaklarına, bu durumun çevrelerinde kıskançlığa neden olacağına yorumlanır.

Rüyada Kutup Ayısı Öldürmek

En az kişi kadar güçlü, rüya sahibi kadar zorlu bir rakibi alt etmek demektir ve iş hayatında bu hamle ile bir adım öne geçecek olmaya yorumlanır. Ticaret yapan veya özel sektörde kendi işini yürüten kimselerin kendi alanlarında isimlerini herkese duyurmak için planlar yapacaklarına ve stratejik şekilde davranarak başarıyı elde edeceklerine alamettir.

Rüyada Kutup Görmenin Psikolojik Yorumu

Hayat şartları zorlamasa dahi kendisini sürekli kötü günler için hazırlıklı tutmaya çalışan, hem sağlığına, hem de psikolojisine iyi bakan, her türlü şartta ayakta kalmak isteyen kişilerin ifadesidir. Güçlü iradenin, kararlı bir kişiliğin de yansımasıdır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!