RuyaTabirleri.com

Rüyada Kütüphane Görmek

Rüyada kütüphane görmek, yenilenmeye, farklı şeyler deneme cesaretini göstermeye, alışılmış ve monoton olandan kurtulmaya ve yaşam tarzında değişiklik yapmaya delalet eder. Rüya sahibinin hayatıyla ilgili olarak dönüm noktası sayılacak güzellikte gelişmelerin olacağına, günlerin hiç olmadığı kadar hareketli ve heyecanlı geçeceğine tabir edilir. Rüyada kütüphane görmek aynı zamanda seçkin ve gözü tok olan bir kimsenin varlığı ile tabir edilir.

Rüyada Kütüphanede Olmak

Rüyada kütüphanede olmak, rüya sahibinin bazı konularla ilgili farklı kararlar alacağına ve geleceği için hayırlı olacağını düşüneceği işlere atılacağına delalet eder. Kişi, yarınlarının daha güzel olması için ve daha rahat bir hayat yaşamak adına köklü ve kalıcı kararlar alacak demektir.

Rüyada Kitap Görmek

Rüyada kitap görmek, sorunlara, dertlere ve kederlere metanetle yaklaşma ve onlarla baş edebilme kudretine sahip olmaya tabir edilir. Rüya sahibinin hayata karşı sağlam duruşuna, öyle hemen her şeye yıkılmayacağına işaret eder.

Rüyada Kitap Okumak

Rüyasında kitap okuduğunu gören kişi, olaylara duygularıyla değil, mantığıyla yaklaşan bu sayede de komik durumlara düşmeden, ele güne rezil olmadan ve düşmanını sevindirmeden zorlukların üstesinden gelmeyi başaran kimse olarak tasvir edilir.

Rüyada Kitap Almak

Rüyada kitap aldığını gören kişi, ileride yüksek tahsilli ve birkaç diplomaya sahip kimse olacak demektir. Bu rüyayı gören kişi, ileride bir bilim adamı olabilir ya da önemli icatlar yapan bir mucit olup, insanlık adına, önemli çalışmalar yapabilir.

Rüyada Kitaplık Görmek

Rüyada kitaplık görmek, kurulu bir düzene ve disiplinli bir hayata tabir edilir. Rüya sahibinin hayatının belli bir program üzerinden yürüdüğüne, her dakikasının planlı olduğuna, boşa zaman ve para harcamadığına işaret eder. Kişi hayatını sağlam ve sarsılmaz temeller üzerine kurmuştur diye yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kütüphane Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Serkan sahin (24 Kasım 2015 saat: 14:45)

  Ruyamda eski bir bina-sato, saray misali ici eski kitap dolu bir binanin icindeyim. Duvardaki raflar masa ustleri yerlerde dizilmis , anlayacaginiz heryerde eski kitaplar var. Kapilari cok yuksek ve disarida ruzgar ve yagmur var. Bende kitaplar zarar gormesin diye kapilari kapatiyorum. Bu seferde catidan iceriye kirik bir pencereden yagmur girdigini goruyorum. Ben kitaplari cekmeye calisirken kutuphane mudurunu andiran biraz yasli gozluklu sakalli takim elbiseli cok ciddi duruslu birisi geliyor ve bana hafif gulumseyerek birak onlari benimle gel diyor. Ben dur su kitaplari cekeyim buradan zarar gormesinler diyorum. O sahis bana yine gulumseyerek, birak bunlari bunlar o kadarda onemli kitap degil ben sana cok daha onemli birsey verecegim diyor.
  Buna benzer bir ruyamdada babaannemi ruyamda gormustum. Ailemizin en yaslisi kendisi. Bana ruyamda oglum ben seni cok iyi biliyorum o yuzden bunu senin icin ayirdim bu artik senindir diyerek bana avucunda cok parlak bir sey uzatiyor. Ne oldugunu pariltidan goremiyorum. Benim Icin ruyami yorumlarsaniz sevinirim. Saygilar

 2. Ali Çağatay (19 Eylül 2015 saat: 03:16)

  Bi evde kaliyorum. Eski balkonu var ama duvar yok eve balkondan iceri direk giriyosunuz duvari yikilmis.balkonun yaninda evin kapisi var annem kapidan giriyo neden balkondan girmedin daha kolay diyip guluyorum. Babam benim yanimda balkondan giriyor.evi yagmalislar sadece laptopbu birakmislar ev cok daganik. Arkaya geciyoruz sandalyeler uzerinde eski kitaplar babam kutuphane gibi diyo burdan kitabi alip baska bi sey koyuyolar sonra kitap bitince geri getiriyolar diyo.. Ve uyandim icimde bi korku var.. Lutfen en kisa zamanda yorumlayin tesekkurler..

 3. Atike Hilal (30 Mayıs 2015 saat: 11:35)

  Kız arkadaşıma sevineceğini duşunerek kısa kısa 6-7 tane bir set gibi kutuphanedeyim ve de qlmayı duşunuyorum .. gorevliye gelip dediğimde Hayır kutuphande okunmalı dışarı çıkqrtılamaz diyor.. bende ısrar etmeme rağmen vermeyince kızıp masasındaki bilgisayarı kırıp kitapları atıyorum yanımda da iki kız daha var onlara hadi çabuk kaçalım diyorum adamın doveceğini duşunerek.. sonrq boyle dağ gibi bayağı eğimli yqmqç yukatı çıkmqya çalışıyoruz. . Adam yakalamasın diye ama diğer bir arkadaşım yakalanıyor ben kaçmayı başarsamda.

 4. Rümeysa (07 Şubat 2015 saat: 12:59)

  Rüyamda bir kütüphaneye gidiyordum. Benim okumak istediğim kitapların hepsi vardı. Hatta hangisini okuyacağıma karar bile veremiyordum. Sonra birinden başladım. Orda bir koltuk vardı. Her kitap okumak istediğimde de gidip o koltukta okuyordum.

 5. Ayfer ay (21 Ocak 2015 saat: 09:04)

  Ben tip Fakültesi son sınıf öğrencisiyim
  Rüyamda eski ama çok büyük bir kütüphanede
  arkadaşımla kitap bakıyorDuk her birimiz hatırlamıyorum hangi bölümlu olduğu birer tip kitabi aldık .siz bu ne anlama geliyor şimdiden teşekkür ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,