RuyaTabirleri.com

Rüyada Küvet Görmek

Rüyada küvet görmek, rüya sahibinin aşktan yana şanslı olmasına ve gönlünün her daim hoş olacağına işaret eder. Güzel bir rüyadır, bol kısmet, pek çok kazanç kapısı, mutluluk veren haberler ve mutluluk getirecek kişilerle açıklanır. Rüya sahibinin özel hayatının her zaman kendisine keyif vereceğine ve hayatına giren her bir kişiden yeni bir şeyler öğreneceğine delalet eder. Rüyada küvet görmek, rüya sahibinin çok renkli ve canlı bir hayatının olacağına tabir edilir.

Rüyada Küvette Banyo Yapmak

Rüyasında küvette banyo yaptığını gören kişi, olmayacak bir gönül işine kendini fena halde kaptırıp, uzun süre aşk acısıyla yaşamak zorunda kalacaktır. Rüya sahibi, kendisine o gözle bakmayan bir kişiye gönlünü kaptıracak ve büyük bir gönül kırıklığı yaşayacak demektir.

Rüyada Su Dolu Küvet Görmek

İçi su dolu küvet bereket anlamına gelir. Rüya sahibi için temiz, helal ve hayırlı olacak bir iş kapısının açılmasına işaret eder. Aynı zamanda keyifle sürecek bir gönül macerası yaşamak şeklinde tabir edilir.

Rüyada Yıkanmak

Rüyasında yıkandığını gören kişi tüm kötülüklerden, kısmetsizliğinden ve şanssızlığından sıyrılacak demektir. Ruhun kurtuluşuna işaret eder. Rüyada yıkanmak, tövbelerin kabul olmasına, tüm dertlerin ve kederlerin de yok olmasına işaret eder.

Rüyada Giysiyle Banyo Yapmak

Rüya sahibi için hastalık anlamına gelir. Bu rüya, kendisi, ailesi ya da yakınları ile tabir edilir. Uzun süre uğraştıracak bir hastalık yaşanmasına ve herkesi yıpratacak bir tedavi sürecine delalet eder.

Rüyada Banyo Yaptırmak 

Rüyada bir kişiye banyo yaptırdığını görmek, rüya sahibine iyi gelecek, huzur verecek ve kendisini yanında çok mutlu hissedeceği bir kişi ile vakit geçireceğine yorulur. Bu kişi rüya sahibine yanındayken tüm dertlerini ve sorunlarını unutturacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Küvet Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. taner (23 Mart 2014 saat: 15:31)

    karım bir tane villa görmüş.villanın alt katında bana banyo olduğunu söyluyor ve cok beğendiğini söyluyor.bende gidip o villayı satın alıyorum.içeri girdikten sonra bende alt kattaki banyo ya iniyorum ve oraya hayran kalıyorumm.her tarafta kuvvetler var.her tarafta musluklar vardı.. ben hangi musluğun başına gitsem o musluklar şarıl şarıl akmaya başlıyor ve küvetler dolmaya başlıyordu.. rüyanın sonuna doğru erkek yiğenimin orda yüzdüğünü göruyorum ve ablama dikat etsin ayaği kaymasın dıyordum… teşekür ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,