RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuyruk Görmek

Rüyada kuyruk görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında içinde bulunduğu ekip ile hareket ettiğine ve bu şekilde kendini hem çok daha mutlu hem çok daha güvende hissetmekte olduğuna delalet edilir. Aynı zamanda, rüya sahibini insanlar arasında kötülemek için çıkartılmış dedikodulara tabir edilir.

Rüyada Kuyrukta Olduğunu Görmek

Rüyada kuyrukta olduğunu görmek,  iş hayatında ve sosyal hayatta yeni çalışmalar ya da işler sayesinde yeni kişiler ile tanışılacağına delalet edilir.

Rüyada Kuyrukta Beklerken Görmek

Rüyada kuyrukta beklerken gören kişinin, iş hayatında sabır gösterilirse çok iyi yerlere geleceğine işaret edilir.

Rüyada Kuyruğu Olduğunu Gören Kadın

Rüyada kuyruğu olduğunu gören kadın, kendisinde gözü olan insanlar tarafından dedikoduya uğrar ve bu dedikoduyu çıkaran kişiyi bulmaya çalışırken kendini bir iftiranın içinde bulacağına yorumlanır.

Rüyada Kuyruğunu Kesen Kimse Görmek

Rüyada kuyruğunu kesen kimse görmek, başlatılan karalama kampanyasından ötürü maddi ve manevi olarak çok büyük zarara uğranacağına ancak bu durumdan kurtulmak ve dedikodu yapan kişileri bulup adını temize çıkarmaya tabir edilir.

Rüyada Tüylü Hayvan Kuyruğu Görmek

Rüyada tüylü hayvan kuyruğu görmek, rüyayı gören kişinin, en kısa sürede uzaktaki bir akrabasından çok büyük miktarda para ya da mal kazanacağına delalet edilir.

Rüyada Kuyruk Tuttuğunu Görmek

Rüyada kuyruk tuttuğunu görmek, rüya sahibi için uzak bir yoldan gelecek hayırlı bir habere ya da hediyeye yorulur.

Rüyada Kuyruğun Tüylerinin Dökülmesi

Rüyada kuyruğun tüylerinin dökülmesi, uzaktan gelecek kısmetin başka insanlar tarafından da takip edildiğine ve çok zor zamanların yaşanacağına ancak kısmetin en kısa zamanda  rüyayı gören kişinin eline geçeceğine işaret edilir.

Rüyada Yılan Kuyruğu Görmek

Rüyada yılan kuyruğu görmek, hayatta her taraftan tehlike gelebileceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!