RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuyruklu Yıldız Görmek

Rüyada kuyruklu yıldız görmek, hayırlara alamet eder. Mutluluk ve başarı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin, başarılı, zengin ve sağlıklı bir hayatı olacağına, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve aile içinde saadetinin hiç bozulmayacağına tabir edilir. Kolay geçime, işleri hafifletmeye, maddi anlamda güç ve kudret sahibi olmaya delalet eder. Kuyruklu yıldız, rüya sahibi için uğur olarak kabul edilir.

Rüyada Yıldız Kayması

Rüyada yıldız kayması, rüya sahibinin kendisine çok hayırlı ve uğurlu gelecek bir adım atacağına, bu adımın tüm hayatını değiştireceğine, tüm sıkıntılarının, sorunlarının ve korkularının da bitmesini sağlayacağına işaret eder.

Rüyada Yıldız Görmek

Rüyada yıldız görmek, itibar sahibi olmaya, toplumda sivrilmeye, işinde ilerlemeye ve makamın yükselmesine alamet eder. Rüya sahibinin işinin ve gelirinin devamlı olacağına, rahat geçinerek yaşayacağına, maddi anlamda hiçbir sıkıntısı olmayacağına delalet eder.

Rüyada Tek Yıldız Görmek

Rüyada tek yıldız görmek, rüyayı gören kişinin hayatında büyük ve köklü değişmeler yaşanacağına, büyük bir işin sahibi olacağına ve kişinin hayalini bile kuramayacağı oranda gelire kavuşacağına ve bu durumun geçici olmayacağına yorulur.

Rüyada Yıldız Kümesi Görmek

Rüyada yıldız kümesi görmek, sünnetti yerine getirmeye, peygamberin buyruklarına bağlı kalmaya, dinin gerektirdiklerini ihmal etmemeye, yüzünü Kâbe’ye dönmeye ve başını secdeden kaldırmamaya tabir edilir.

Rüyada Gökyüzünde Çok Fazla Yıldız Görmek

Rüyada gökyüzünde çok fazla yıldız görmek, hayırlı bir kişi ile karşılaşmaya, onunla gönül birliği etmeye ve hayırlı bir ilişkiye başlamaya tabir edilir. Sonu mutlu bitecek bir gönül ilişkisi yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Takım Yıldızı Görmek

Rüyada takım yıldızı görmek, şans ve uğurdur. Tüm emelleri gerçekleştirmeye, amacına ulaşmaya ve başarılı olmaya, fırsatları en doğru şekilde değerlendirmeye, zengin ve mutlu olmaya yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kuyruklu Yıldız Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. SELDA (31 Mart 2014 saat: 16:57)

    Rüyamda ilk olarak gece karalıktı yürüyordum hızlı hızlı bir anda yaşadığım bir yerde yolumu sokakta olan gençler topluluğu kesti ardındanda önüme mayın gibi patlayan şeyler atmaya başladılar ben her adım attıkça onlar attı rüyamda bayılmaya tam başlamıştımki birden öyle bşey olduki gerçek sandım sanki rüya deildide ben orada gerçekten varmışım gibi gökyüzünden birden bire ışıklar saçılmaya başladı sanki yıldırımmış gibi ama her değdiğini yok ediyodu sonrasında yerle gökyüzü arasında bir hortum çıktı ve etrafındaki insanları içine çekiyodu uzakta olanlarıda çekmesede onlar sanki donmuş gibi gidiyolardı yanımda benim tanıdıgm bi akrabam vardı oda gidiyodu snr biri daha gördüm ikisinide tuttum hortum yutmasın die ardından koşmaya başladık ama farkettmki bana bi şey yapmıyodu o yıldırım bana yavaşça degiyodu ve hiçbişey olmuyo tabi bide tuttuklarıma koşmaya başladığımda birden arkamı döndüm ve hortuma baktım devam ederken hortum gökyüzüne kafamı kaldırdım ve gökyüzündeki hortum durdu kulagıgma garip sesler geliodu ve gökyüzünde birbirine yapışık yıldızlar veya yedi tane herbir yıldızında etrafında yıldırım dolaşıyodu allahım dedim kıyametmi ben koştukça oda ardımdan geliodu ama sanki büyüyerek gelio daha hızlı koşuyodum hızlıca ve soluk soluğa uyandım birden ve sanki gerçekten yaşamışım gibiyim çok korktum tabir edersenz çok sevinirim

  2. fatma zeybek (17 Ocak 2014 saat: 21:26)

    ruyamda camı gıbı bıyerde mevlut ukunuyor 3 katlı va ıc suslemelrı guzel bır camı.sonra ben dısarı cıkıyorum gokyuzunde bana dogru gelen bır kuyruklu yıldız goruyorm bıraz daha dıkkatlı bakınca yıldızn kuyrugu ıcınde mucevherle suslu bır tahta ve tahtın ustunde sayfaları acık bır kuranı kerım göruyorum ıcımden bu mehdı a.s.yıldızı dıyorum kendı kendıme.Sonra ıcerdekı kalabaloga kuuruklu yıldız geldı kuyrugunda tahtı tasıyo dıye bagırıyorum ıcerdekı kalabalık bırden cezbeye kapılıyo tekbır zıkır seslerı ortalıgı ınletıyor.Sonra bı kadın bagırıyor mujdeler olsun catıya nur ındı dıye bagırıyor sonra hepımız catıya dogru kosuyoruz nuru görmek ıcın.butun aılem ve uzak yakın butun akrabalarım orada ıdı ve herkes cok mutluydu.yıldız hala gözümün önunde cok parlaktı ve ıcındekı taht da cok guzeldı,ruyam bu tabır edersenız cok sevınırım…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,