RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuyruklu Yıldız Görmek

Rüyada kuyruklu yıldız görmek, hayırlara alamet eder. Mutluluk ve başarı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin, başarılı, zengin ve sağlıklı bir hayatı olacağına, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve aile içinde saadetinin hiç bozulmayacağına tabir edilir. Kolay geçime, işleri hafifletmeye, maddi anlamda güç ve kudret sahibi olmaya delalet eder. Kuyruklu yıldız, rüya sahibi için uğur olarak kabul edilir.

Rüyada Yıldız Kayması

Rüyada yıldız kayması, rüya sahibinin kendisine çok hayırlı ve uğurlu gelecek bir adım atacağına, bu adımın tüm hayatını değiştireceğine, tüm sıkıntılarının, sorunlarının ve korkularının da bitmesini sağlayacağına işaret eder.

Rüyada Yıldız Görmek

Rüyada yıldız görmek, itibar sahibi olmaya, toplumda sivrilmeye, işinde ilerlemeye ve makamın yükselmesine alamet eder. Rüya sahibinin işinin ve gelirinin devamlı olacağına, rahat geçinerek yaşayacağına, maddi anlamda hiçbir sıkıntısı olmayacağına delalet eder.

Rüyada Tek Yıldız Görmek

Rüyada tek yıldız görmek, rüyayı gören kişinin hayatında büyük ve köklü değişmeler yaşanacağına, büyük bir işin sahibi olacağına ve kişinin hayalini bile kuramayacağı oranda gelire kavuşacağına ve bu durumun geçici olmayacağına yorulur.

Rüyada Yıldız Kümesi Görmek

Rüyada yıldız kümesi görmek, sünnetti yerine getirmeye, peygamberin buyruklarına bağlı kalmaya, dinin gerektirdiklerini ihmal etmemeye, yüzünü Kâbe’ye dönmeye ve başını secdeden kaldırmamaya tabir edilir.

Rüyada Gökyüzünde Çok Fazla Yıldız Görmek

Rüyada gökyüzünde çok fazla yıldız görmek, hayırlı bir kişi ile karşılaşmaya, onunla gönül birliği etmeye ve hayırlı bir ilişkiye başlamaya tabir edilir. Sonu mutlu bitecek bir gönül ilişkisi yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Takım Yıldızı Görmek

Rüyada takım yıldızı görmek, şans ve uğurdur. Tüm emelleri gerçekleştirmeye, amacına ulaşmaya ve başarılı olmaya, fırsatları en doğru şekilde değerlendirmeye, zengin ve mutlu olmaya yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!