RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuyu Görmek

Rüyada kuyu görmek yalancı dostlara delalet eder. Rüya sahibinin çevresinde kendisini sevmeyen, istemeyen, ileri gitmesine, yükselmesine, parasının ve malının artmasına tahammülü olmayan kişiler olduğuna fakat kendilerini belli etmediklerine işaret eder. Bu kimseler aslında fesat kişiler olup, rüya sahibine gerçek yüzünü göstermezler ama bir akbabanın avının düşmesini bekler misali, üzerine üşüşmek için zaman kollarlar. Rüyada kuyudan dini vecibesini yerine getirdiğini gören kişi üzdüğü bir kişiden af dileyerek onun gönlünü yeniden kazanmayı başaracak demektir.

Rüyada kuyuya bakıp kendi aksini gören kişinin rüyası, hayalindeki mutlu aileye kavuşarak, sahip olmak istediği kadar evlada sahip olması anlamın gelir. Rüyada kuyudan su çekmek isteyip bunu bir türlü başaramadığını gören kişinin evladından yana büyük bir sıkıntısı olacak ve her gün onun için gözyaşı akıtacak diye tabir edilir. Rüyada bahçesinde kuyusu olduğunu gören kişi ailesinden yana hayır bulacak ve yıllarca özlemini çektiği mutluluğu bulacak demektir. Benzer rüya tabirleri için sitemizde arama yapabilirsiniz.

Rüyada Kuyu Suyu İçmek

Kuyu suyu içmek iyi değildir, borçlanmaya, işini ve sağlığını yitirmeye ve çok zor zamanlarla sınav edilmeye işaret eder.

Rüyada Kuyuya Düşmek

Rüya sahibinin ayıpladığı ve kınadığı bir kişinin durumuna düşmesi ve onunla aynı şeyi yaşayarak onu anlaması şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kuyu Kazmak

Bir kimse için kötü ve hain planlar yaparak o kişiyi gafil avlamaya çalışmak anlamına gelir.

Rüyada Kuyu Temizlemek

Rüyasında kuyu temizlediğini gören kişi ruhunu ve bedenini kötülüklerden arındıracak ve tövbekâr olacak diye yorumlanır.

Rüyada Kuyudan Su İçmek

İşe ve ekmeğine fesat karıştırmak, hak yolundan uzaklaşarak gelir elde etmek şeklinde tabir edilir. Bazı rüya tabirlerine göre de rüya sahibinin günahı olmaksızın helal olmayan bir maldan başkaları aracılığıyla nasiplenmesi anlamına geldiği ifade edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kuyu Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. hilal aktaş (30 Haziran 2015 saat: 10:54)

  Ruyada eski ve içinde çok çeşitli eşyaların bulunduğu bir dükkanda çalışacağım. Bu dükkanı daha öncede bir rüyamda görmüştüm. Dükkan yerin hafif altında. Içinde eski bir kuyu bulunmuş. Insanlar sırf bu kuyuya bakmak için orayı ziyaret ediyorlar. Kuyunun bulunduğu kısımda eski kitaplarla dolu raflar var duvarlarda. Önce kitaplardan ilgimi çeken bir kacina bakıyorum sonra da kuyuya bakıyorum. Kuyunun içi kitapla doldurulmuş. Ağzına yakın bir yere kadar kitap vardı. Benle birlikte ise alınan genç bir çocukla birlikte dükkandan çıkıyoruz.

 2. aydin (25 Haziran 2015 saat: 09:27)

  Ruyamda bir arkadasimla beraber cok derin dibsiz gibi gorunen bir kuyuyu buyuk kaya ve mermer parcalari kullanarak binbir guclukle kapatiyoruz. Guya oraya cok buyuk bir kotulugu hapsetmisiz. Ben arkadasima bunlar burdan cikamaz demi diye soruyorum oda cuksalar bile onlar cikana kadar biz herseyi yoluna koyariz birdahada bize zarar veremezler diyor. Ve sonra uyaniyorum. Simdiden cok tesekkurler. Saygilar

 3. kubra (14 Mayıs 2015 saat: 13:55)

  rüyamda temiz bir su kuyusu gördüm. çok susamıştım ama suya ulaşamiyordum. suya bir bardak attım ve bana geri gelmesi için seslendim. sonra yanima bir kadin geldi. kovayla su çıkardı banada ikram etti. elimi yüzümü yikadım ama içemeden uyandım.

 4. Öykü Eladağ (21 Mart 2015 saat: 09:37)

  Bizim mahallede Benim tanıdığım bir abi simsiyah derin bir kuyudan sevdiği kıza gitme diye bağırıyordu.Sevdiği kız şuan üniversite de okuyor. Kuyudan sesi derin geliyordu ve bağırarak gitme dıye sesleniyordu sevdiği kıza. Neden rüyama girdi anlamadım acaba o kızı gerçekten seviyor diye mi girdi rüyama???

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,