RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuyumcu Görmek

Rüyada kuyumcu görmek evliliğe, çocuğa, huzura kavuşmaya işaret eder. Kuyumcu rüyaları genel olarak kötü yorumlanabilir. Kuyumcuyu altını işlerken görmek yakın zamanda yalana ya da sahtekarlığa, hilekarlığa başvurmak zorunda kalacağınıza tabir edilir.

Rüyada kuyumcu görmek ilme de işaret eder. Yakın zamanlarda bir kitap bir şiir edebi bir eser veya mimari bir yapı ortaya koyabilir büyük bir başarıya ve servete ulaşabilirsiniz.

Bazı büyük tabircilere göre rüyada kuyumcu görmek hastalık, insanlardan çıkar sağlamaya çalışmak, yalan söylemek, sahtekarlık yapmak demektir.

Kötü yorumlanan rüyalar arasında olan kuyumcu rüyaları bazen iyiliğe de işaret edebilmektedir.

Rüyada Kuyumcudan Altın Satın Almak

Rüyada kuyumcudan altın aldığını görmek, hasta ise hastalıktan kurtulmaya, borçlu ise borçtan kurtulmaya, davalı ise mahkemeyi kazanmasına işaret etmektedir.

Rüyada Kuyumcudan Altın Bozdurmak

Rüyada kuyumcuya altın bozdurmak elinizden çıkacak olan büyük paraya, büyük bir borcun altına girmeye, hastalığa tabir edilir.

Rüyada Kuyumcu Soymak

Rüyada kuyumcu soymak hilekarlığa, sahtekarlığa, dolandırıcılığa kurban gideceğinize ya da bunları sizin yapacağına işaret eder. Dikkatli olunması gerekir. Başınıza maddi açıdan başka türlü bir musibette gelebilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kuyumcu Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Müzeyyen (18 Kasım 2015 saat: 14:16)

  Ruyada bi anda bi adamlardan kaciyorum evlerin catisina cikiyorum olurucekler diye onlarda her yerde bizi ariyolarmis sonra tam evime guderken beni buluyolar kapida ates ediyolat bir cok yerimden vuruluyorum fakat olmuyorum esim ambulans veya araba ariyor hastanrye goturmek icin korkuyla sonra bi siyah sahin arabaya biniyoruz giderkn dahi yolda pusu kuruluyor yolda da ates ediliyor ama bize zarar gelmiyor serce kuslari var cok fazla onlara yem atyorum sonra hastaneye guyq geliyoruz etraf kuyumcu dolu o kuslar ucarak orayada geliyor orda da yem veriyorum hastaneye gidiyorum ama hep bir korku orayada gelecekler diye annesinin yaninda agir hasta bir bebek goruyorum iylesiyor sonra haber gonderiyolar bize o evden cikip kiraya giderlerse bisey yapmiycaz diye o sekilde sikintili dusunurken uyaniyorum he bu arada adamlar hep siyah giyinmis siyah arabalari vat.

 2. Elif (12 Ekim 2015 saat: 10:07)

  Ruyamda yurtdisi egitim kazanmak icin mulakatlara katildim ve iki mulakatida basariyla gectim sonra kendimi yurtdisinda gordum ve bir kuyumcu pasajina girdim orada herkes hristiyandi ama icinde sadece bir kuyumcuda ilahi caliyordu devamini goremeden uyandim ruyamin manasi nedir..

 3. tülin yildiz (29 Haziran 2015 saat: 11:11)

  rüyamda oğlumla birlikte deniz kenarındaydım. güneşleniyorduk. daha sonra denizin tam kıyısında kumların arasında küpe, yüzük, kolye şeklinde elmastan yapılmış mücevherler bulmaya başladık. pekçok mücevher bulduk. ama mücevherler eski, bozuk ve hasarlı haldeydi. kimisinin bazı taşları dökülmüştü. kimisinin ise altından olan kısımları kopmuştu. hem mücevherleri topladım hem de bu mücevherleri nasıl satacağımı düşündüm. gerçek hayatta alışveriş ettiğim bir kuyumcu var; ona götürür, kayınvalidemden kalma derim diyerek planlar yaptım. kuyumcuya götürdüm ama satıp satmadığımı hatırlamıyorum

 4. Ferdi (27 Haziran 2015 saat: 14:29)

  Ben bir kaç kiyafet aldığım sırada hoşlandığım kiz benim üstümde bulunan kuyumcuya girdi o girmeden önce bir kişi geldiğinde kapalı oldgunu söyleyip gönderdi kuyumcu.O girdiğinde ise yantaraftan birini çağırmasını söyledi hoşlandığım kız biseyler sordu kuyimcuya.yanıtınızı bekliyorum :)

 5. makbule (28 Mart 2015 saat: 05:57)

  Ruyamda altinlarimi kuyumcuya goturuyordum.kardeşimin borcu oldugunu ogrendigim için bozdurup borcunu odeyecektim.ancak altini kuyumcuya birakip annemle son bir kez daha konustuktan sonra altıni bozdurmayi dusunuyordum.Annemin yaninda onunla konusurken kendimi buluyordum .Annem sakin yapma diye tembihliyordu.Bende vazgeciyordum.

 6. sümeyye (21 Ekim 2014 saat: 07:24)

  Rüyamda market yada pazar yeri gibi bir yerde çalışıyodum sonra çok güzel mavi gözlü bir erkek ama zayıf beni almaya geliyodu hava çok soğuktu o kadar net gördüm ki rüyayı parmaklarım buz tutmustu sanki. Sonra yarısı kuyumcu yarısı pastane ama çok güzel bi kafeye götürdü beni o mavi gözlü benim sevgilimmiş. Sonra böyle ışıl ışıl yüzükler çıkardı herkes toplandı onun ailesi benim arkadaşlarım ailem yoktu. Sonra sol koluma altın bilezik taktı. Çok net hatırlıyorum sağ gözümden bir damla yaş geldi. O mavi gözlü yüzükleri takmadı ama cebine koydu amcası takıcaktı uyandım bitti.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,