RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuyumcu Görmek

Rüyada kuyumcu görmek evliliğe, çocuğa, huzura kavuşmaya işaret eder. Kuyumcu rüyaları genel olarak kötü yorumlanabilir. Kuyumcuyu altını işlerken görmek yakın zamanda yalana ya da sahtekarlığa, hilekarlığa başvurmak zorunda kalacağınıza tabir edilir.

Rüyada kuyumcu görmek ilme de işaret eder. Yakın zamanlarda bir kitap bir şiir edebi bir eser veya mimari bir yapı ortaya koyabilir büyük bir başarıya ve servete ulaşabilirsiniz.

Bazı büyük tabircilere göre rüyada kuyumcu görmek hastalık, insanlardan çıkar sağlamaya çalışmak, yalan söylemek, sahtekarlık yapmak demektir.

Kötü yorumlanan rüyalar arasında olan kuyumcu rüyaları bazen iyiliğe de işaret edebilmektedir.

Rüyada Kuyumcudan Altın Satın Almak

Rüyada kuyumcudan altın aldığını görmek, hasta ise hastalıktan kurtulmaya, borçlu ise borçtan kurtulmaya, davalı ise mahkemeyi kazanmasına işaret etmektedir.

Rüyada Kuyumcudan Altın Bozdurmak

Rüyada kuyumcuya altın bozdurmak elinizden çıkacak olan büyük paraya, büyük bir borcun altına girmeye, hastalığa tabir edilir.

Rüyada Kuyumcu Soymak

Rüyada kuyumcu soymak hilekarlığa, sahtekarlığa, dolandırıcılığa kurban gideceğinize ya da bunları sizin yapacağına işaret eder. Dikkatli olunması gerekir. Başınıza maddi açıdan başka türlü bir musibette gelebilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!