RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuzen Görmek

Rüyada kuzen görmek iyi anlamlara gelmez. Rüya sahibinin içine düşeceği zor ve sıkıntılı durumlara işaret eder. Rüya sahibinin işleri ve düzeni bir anda bozulacak maddi zarara uğrayarak, parasız ve çileli geçen günler yaşayacak demektir. Rüyada kuzen gören kişinin aile içindeki geçimi de bozulacaktır.

Aile içinde hüküm süren huzurlu ortam bozulacak, tatsızlıklar, anlaşmazlıklar ve çatlak sesler çıkmaya başlayacaktır. Hatta o kadar ki ailede dağılmalar ve ayrılıklar da meydana gelecektir. Rüyada kuzeninden selam ya da haber alan kişi eşinden boşanır diye tabir edilir. Rüyada kuzen görmek uğursuzluktur, kişinin sağlığının bozularak, sağlık sorunları ile karşı karşıya kalması anlamına gelir.

Rüyada Kuzen Öpmek

Rüyada kuzen görmek hayırlı değildir fakat kuzenine sarılıp öptüğünü görmek hayra delalet eder. Rüya sahibinin işlerinin yavaş yavaş düzene girmesi ve neşesinin yerine gelmesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kuzeninin Öldüğünü Görmek

Rüyada kuzeninin öldüğünü görmek iki şekilde tabir edilir. Rüyada birisinin ölmesi her zaman o kişinin ömrünün uzun olacağı ile tabir edilir. Rüyada kuzeninin öldüğünü gören kişinin kuzeninin ömrü uzun olacak diye yorumlanırken aynı zamanda kuzen uğursuzluk olarak yorumlandığı için, kişinin üzerindeki kara bulutların dağılıp, şansının açılması şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kuzenini Hamile Görmek

Rüyada kuzenini hamile görmek hayra işaret etmez. Kişinin üzülmesine neden olacak haberler olmasına ya da olaylar yaşamasına tabir olunur.

Rüyada Kuzeniyle İlişkiye Girmek

Bu rüya, kişinin hane içiyle tabir edilir. Rüyasında kuzeniyle ilişkiye girdiğini gören kişi aile içinde üzücü ve tatsız bir olay yaşayacak diye yorum yapılır.

Rüyada Yenge Görmek

Rüyada yengesini gören kişi canını sıkacak ve moralin bozacak bazı sözler işiterek, bu sözleri eden kişilerle münakaşa edecek demektir.

Rüyada Kuzenle Tartışmak

Kötü giden işlerin yapılacak bir hata yüzünden daha kötü bir hal alacağına, verilen sözlerin yaşanack sorunlar yüzünden gerçekleştirilemeyeceğine, tartışma, kavga ve stresin bir türlü sona ermeyeceğine, güzel başlayan bir ortaklığın işlerin kötü gitmesi üzerine bitme noktasına gelineceğine ve sıkıntıdan ötürü neredeyse hasta olunacağına işarettir. Rüyada kuzenle tartışmak ve küsmek, kırgınlık yaşanacağına, atılan bazı adımların çok büyük sorunlara sebep olacağına, yapılan işte çalışanlardan birinin hatası yüzünden büyük bir parasal kayba uğranacağına ve sevilen bir kişinin yardım çağrısına içinde bulunulan kötü durumdan ötürü olumlu cevap verilemeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Kuzenle Kavga Etmek

Rüyayı gören kişinin, yakın bir zaman içinde yaşayacağı güzel ve hayırlı bir olay sayesinde elindeki imkanların ne kadar kıymetli olduğunu göreceği, bu sayede yanında olan insanlar ve sahip olduğu yetenekler için sürekli Allah’a şükür edeceği, her daim güleryüzlü ve sevecen bir insan olacağı, etrafındaki kişilere yardımcı olacağı ve hayal ettiği şeylere çok büyük sıkıntılar çekmeden kavuşacağı anlamına gelir. Rüyada kuzenle kavga etmek ve barışmak, iyi ve başarılı bir dönemin ardından bazı talihsiz olaylar yaşanacağına, bu olaylar yüzünden sahip olunan mal ve mülkün bir kısmının kaybedileceğine, sağlıkla ilgili olarak önemli bir sorunla karşı karşıya kalınacağına ve çok büyük bir üzüntü duyulacağına yorulur.

Rüyada Kuzen İle Evlenmek

Beklenmedik bir kişiden gelecek ihanet yüzünden uzun zamandan beri çok istenen ve ulaşmak için neredeyse canla başla çalışılan bir hayalin daha ileriki bir tarihe kalacağına, bu durumun büyük bir üzüntüye sebep olacağına, zor zamanlar yaşanacağına, kısa sürecek olan bir projenin bazı aksaklıklar yüzünden gitgide uzayacağına ve istenmeyen bazı durumların yaşanacağına delalettir. Rüyada kuzen ile evlenmek ve boşanmak, kötü bir olayın ardından kardeşlerle ve yakın arkadaşlarla elbirliği yaparak işlerin yoluna konulacağına, zararlı olabilecek bir işin dikkat edilmesi sayesinde büyük başarı getireceğine ve birçok kişinin ekmek yiyeceği bir kazanç kapısının temellerinin atılacağına alamet eder.

Rüyada Kuzen Dövmek

İş hayatı ya da aile hayatı ile ilgili olarak kötü ve maddi açıdan büyük zararı olabilecek bir sorunla karşılaşılacağına, ancak sabırlı olunması ve doğru adımların atılması sayesinde bu sorunun tersine çevrileceğine ve bol kazanç sağlayacak ve yeni bir iş koluna girmek için altyapı oluşturacak bir fırsata döneceğine delalettir. Rüyada kuzen dövmek ve kan akması, çok istekli bir şekilde girilen ve ilk zamanlar büyük bir ferahlama sağlayan bir çalışmada birçok aksilik yaşanacağına, kurulmuş bir ortaklığın  bozulması ile parasal olarak dara düşüleceğine, gidilen yolda engel üstüne engelle karşılaşılacağına ve zor bir kişi ile anlaşmak zorunda kalınacağına tabir edilir.

Rüyada Kuzen Öldürmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşamasına sebep olan bir kişi ile deyim yerindeyse kozlarını paylaşacağına, yaptıkları işle ilgili bir yarışmaya katılacaklarına, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine ve rekabet içine girebilecek diğer kişilerin gözlerinin korkutulacağına işaret eder. Rüyada kuzen öldürmek ve kaçmak, aile bireylerinin de onay vereceği bir işe adıma atılacağına, bu sayede sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına ve yüzün güleceğine yorumlanır.

Rüyada Küs Kuzen Görmek

Hayırlı bir iş için yakın bir akrabaya önayak olmaya, maddi açıdan iyi bir noktaya gelmeye, rahat bir hayata sahip olmaya, yapılacak işlerle başarıya ulaşmaya, dertlerden ve sıkıntılardan kurtulmaya, evlilikle ilgili bir adım atmaya, kısa süre içinde evlat sahibi olmaya ve herkes tarafından takdir edilmeye yorulur. Rüyada küs kuzen görmek ve barışmak, kötü bir duruma düşüleceğine, sevilen bir kişiden sağlık sorunları ile ilgili kötü bir haber alınacağına ve ruhsal olarak büyük bir yıpranma yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Ölmüş Kuzen Görmek

Rüya sahibinin, kısa vadede çok büyük bir atılım yapacağına, elindeki işi birçok kişiye sevdireceğine, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına ve yakın bir arkadaşı ile yaşadığı bir tatsızlığı çözüme kavuşturacağına delalet eder. Rüyada ölmüş kuzeni sağ görmek, yapılacak bir çalışmadan ötürü büyük bir parasal boşluğa düşüleceğine ve uzun zamandan beri beklenen bir fırsatın kaçırılacağına rivayet edilir.

Rüyada Kuzeninin Evlenmesi

Kişi, aile büyüklerinden biri ile ters düşecek, bu yüzden hiçkimsenin beklemediği bir karar vererek evinden ayrılacak ve uzunca bir süre boyunca dönmeyecek demektir. Rüyada kuzeninin evlenmesi ve boşanması, eğitim hayatında üzerinde bir türlü anlaşılamayan bir konu hakkında bazı adımlar atılacağına ve bu adımlar sayesinde sorunun çözüleceğine yorumlanır.

Rüyada Kuzenini Gelinlikle Görmek

Bolluk ve bereketle geçen bir dönemin yakın bir akrabadan görülecek bir kötülük yüzünden sona ereceğine, evlilikte bazı sorunlar yaşanacağına, işlerin ters gideceğine ve verilen emeklerin heba olacağına işarettir. Rüyada kuzenini siyah gelinlikle görmek, iş hayatındaki rakiplerin yüzlerini güldürecek ve kazançlarına kazanç katacak bir sıkıntıya düşüleceğine alamettir.

Rüyada Kuzen Düğünü Görmek

Yapılacak bir toplantının ardından alınan kararların bir türlü yerine getirilecemeyeceğine, bu yüzden iş dünyasında prestij kaybı yaşanacağına ve hedeflenen amaçlara bir türlü ulaşılamayacağına rivayet edilir. Rüyada kuzen düğünü görmek ve ağlamak, gerginliğe sebep olacak kişi yüzünden işle ilgili olarak verilen kararın bir türlü gerçekleştirilemeyeceği düşünüldüğü bir sırada yapılacak bir atılım sayesinde herkesin şaşkına çevrileceğine işarettir.

Rüyada Kuzen İle Konuşmak

Boş işlerle uğraşmaya, eldeki maldan olmaya, sıkıntı çekmeye, tartışma yaşamaya, aile büyüklerinden laf işitmeye, dert çekmeye, boş kişiler için nefes tüketmeye ve zorluklarla boğuşmaya delalettir. Rüyada kuzen ile küfürlü konuşmak, iş hayatında kazanılacak başarıların önünde engel olarak duran bir kişinin, bir ahbabın araya girmesiyle uzaklaştırılacağına, verilecek emek sayesinde iş hayatında büyük bir kazanç elde edileceğine ve cebe yüklü bir miktarda para gireceğine alamettir.

Rüyada Kuzen Ölmesi

Rüya sahibinin, uzun zamandan beri yaptığı işe deyim yerindeyse taş koyan bir kişinin, ikaz edileceğine, daha sonra işlerin açılacağına, kazancın artacağına, verilen bir sözden ötürü yaşanan tatsızlığın tatlıya bağlanacağına ve kazancın günden güne artacağına ve ferahlığa çıkacağına rivayet edilir. Rüyada kuzen ölmesi ve dirilmesi, uzun zamandan beri kötü giden ve bir türlü düzelmeyen bir işin çalışılan ekiple arayı açacağına, maddi olarak kötü bir karara varılacağına ve sevilen bir arkadaşla iş ortaklığının bozulacağına delalettir.

Rüyada Kuzen Görmenin Psikolojik Yorumu

Kuzen bir güç unsurunu ve bir dayanağı ifade eder. Kuzen birinci derece yakın demektir yani aynı kandan aynı soydan gelen kimsedir ve dolayısıyla da deyimde olduğu gibi insanlar arasında et ve tırnak misalidir. Tabii arada istisnai durumlar yok değildir. Kuzenleriyle, amca, dayı, teyzeleriyle hiç görüşmeyen ya da düşman olan kimseleri dahil etmezsek bu bir dayanışmanın göstergesi demektir. Kuzen simgesel bir objedir ve belki de bireyin hayatındaki o dayanak kardeşi, annesi, babası veya kan bağı olmayan ama yediği içtiği ayrı gitmeyen bir arkadaşı ya da dostudur. Kuzen, bireyde sıcaklık, samimiyet ve güven duygusu uyandıran kimseyi ifade eder.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,