RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuzenimi Görmek

Rüyada kuzenimi görmek, aile bağlarının güçlü olduğu, hane içinde iyi geçimin, huzurun ve saadetin hüküm sürdüğü ve bunun da sürekli olacağı anlamına gelir. Hayırlara yorulur ve dayanışmaya, sevgiye, barışa, bütünlüğe, kardeşlik duygusunun baskın olmasına ve aile bireylerinin deyim yerindeyse birbirlerine sıkı sıkıya kenetlendiğine işaret eder. Hayatın ve ilişkilerin sorunsuz olacağı ile tabir edilir.

Rüyada Kuzenimi Hamile Görmek

Müjdeye, moral ve keyif verecek sözlere, güzel haberlere ve olaylara alamet eder. Kazançlı günlerin yaklaştığına, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, maddi çıkmazların biteceğine, kısmetin bollaşacağına, şansın açılacağına ve geleceğin de parlak olacağına yorulur. Baht açıklığı olarak kabul edilir.

Rüyada Kuzenimi Gelinlikle Görmek

Muradın gerçekleşmesine, istek, arzu ve dileklerin yerine gelmesine işaret ederken hayırlı ve çok karlı geçecek bir dönemin yaklaştığına bunun da tüm dertlerin çaresi ve şifası olacağına rivayet edilir. Hayallere yaklaşmaya çok az kaldığını gösteren bir rüyadır.

Rüyada Kuzenimin Öldüğünü Görmek

Rüyanın tam aksine sevilen kişilerin geleceğine, hasretin ve özlemin biteceğine, onlarla artık hep bir arada olunacağına, uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına bundan sonra da bir daha araya mesafelerin girmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Kuzenimin Nişanlandığını Görmek

Mutluluk, başarı ve zenginlik getirecek işlere girmeye, büyük fırsatlar elde etmeye, sayısız imkana sahip olmaya, yenilik ve kalıcı başarılar getirecek girişimlerde bulunmaya, ticarette kazançlı ortaklıklar yapmaya alamet eder.

Rüyada Kuzenimin Evlendiğini Görmek

Doğru kimseler sayesinde zafere giden yolu bulmaya, onlarla birlikte hareket etmeye bu sayede hayır ve berekete kavuşmaya, makbul olan mallar edinmeye, yenilenmeye, canlanmaya, rahat bir hayata ve yeni bir nefese kavuşmaya işaret eder. Şans olarak değerlendirilecek bazı insanlarla hayatın kesişmesi ve bu sayede mutluluğun gelmesi demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,