RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuzine Görmek

Rüyada kuzine görmek çok büyük bir aileye sahip olmak veya böyle bir aile kurmak manasına gelir. Eğer kişi bekarsa evliliğinde birden fazla evlada sahip olacağını, aynı zamanda eşinin kalabalık bir ailesi olması nedeniyle hane içinde sürekli misafir ağırlayacaklarını, her daim hayat neşelerinin yerinde olacağını bildirir. Kuzine görmek yemeğe misafir davet etmek demek olduğu gibi, evde beklenmeyen, sürpriz kişiler ağırlanacağını, bazı durumlarda yatılı konukların geleceğini de ifade eder. İş yerinde bir çalışanın ayıbını örtmek ve bu kişinin yaptığı bir hatayı kimse fark etmeden düzelterek yardımcı olmak, bu kimseden teşekkür mahiyetinde hediye almak demektir. Yapılan bir iyiliğin karşılığında yapılacak jest ile mutlu olmak, huzurlu bir ortam yaratmak için çaba göstermek demektir.

Rüyada Kuzine Sobası Görmek

Kuzine ile benzer yorumlanır. Yanan kuzine sobası görmek, aile içinde her şeyin yolunda olacağı ve en ufak sorun, sürtüşme olmadan uzun yıllar birlik içinde yaşanacağı manasına gelir. Ayrıca iş atılımı yapan kişilerin umduklarından da fazla gelir elde edeceklerini bildirir. Çok kazançlı işler yapılacağına alamet eden rüya işlerin iyiye gideceğini, yakın gelecekte bekarlar için evlilik göründüğünü, evli kişiler için de aileleri ile huzurlu zamanlar geçireceklerini tabir eder.

Rüyada Kuzine Sobası Almak

Geleneklerine bağlı bir eşe yorumlandığı gibi, kişilerin aile büyüklerinin sözlerinin dışına çıkmadan yaşadıkları için daha az hata yaptıklarını ifade eder. Özellikle iş konusunda tek başına karar almak yerine, güvendiği insanlara fikirlerini soranların daha kazançlı bir çalışma hayatı edineceklerini, iş konusunda sorun yaşamadan hayatlarına devam edeceklerini delalet eder.

Rüyada Kuzine Görmenin Psikolojik Yorumu

Emniyette olmak, güven içinde yaşamak konusunda hassas olan kişilerin kendilerini en çok ailelerinin, sevdikleri kişilerin yanında iyi hissettiklerini, yabancı ortama girdiklerinde veya alıştıkları düzenden, hayattan uzaklaştıklarında tedirginlik yaşadıklarını tabir eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!