RuyaTabirleri.com

Rüyada Kuzular Görmek

Rüyada kuzular görmek, rüyayı gören kişinin aile saadetinin eksiz olacağına, istediği kadar çocuğun Allah tarafından kendisine nasip edileceğine ve bunun müjdesini her alışında kendisini tabiri caizse yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, her defasında aynı heyecanı ve sabırsızlığı yaşadığına tabir edilir. Rüya sahibinin evlilik hayatından beklediği herşeyi yaşama şansı elde edeceğine ve hayırlı evlat sahibi olacağına yorulur.

Rüyada Beyaz Kuzular Görmek

Bu rüya da aynı şekilde yorumlanır ve rüyayı gören kişinin evlat sevgisini tadacağına, bu kutsal, eşsiz ve güzel duyguların kendisine hediye edileceğine, kendisini bu konuda çok şanslı göreceğine ve daha önce hiç yaşamadığı kadar özel duyguları yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Koyunlar Kuzular Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatı boyunca gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine ve neyi çok isterse onun kendisine evren tarafından sunulacağına tabir edilir. Rüya sahibinin ayrıcalıklı olduğunu düşüneceği ve bunun için Allah’a şükredeceği kadar mutlu olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kuzuya Süt Vermek

Rüya sahibinin evlatlarının geçimini sağlamanın derdinde ve telaşında olduğuna, onları ele güne muhtaç duruma düşürmemek için var gücüyle, canla ve başla çalıştığına, Allah’ın da kendisine çalıştığının karşılığında hak ettiklerini vereceğine işaret eder. Rüya sahibinin çocukları için herşeyin en iyisini düşündüğü anlamına gelir.

Rüyada Kuzuya Binmek

Rüyayı gören kişinin evlatlarından biri ya da sadece bir tek çocuğu varsa onun sayesinde rızık ve kazanç elde edeceğine alamet eder. Rüya sahibinin çocuğunun vesile olacağı bir kısmet alacağına ve onun sayesinde variyetle nasipleneceğine işaret eder.

Rüyada Kuzuya Sarılmak

Rüya sahibinin şefkat ve sevgi dolu biri olduğuna, insanlara karşı çok sıcak ve samimi davrandığına, sevdiklerine karşı da çok fedakar ve korumacı davrandığına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Kuzular Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. tayfur (02 Aralık 2014 saat: 17:09)

    bir kız için arkadaşımla kavga ediyorum ve arkadaşımı dövüyorum ama kız arkadaşımda para var diye onu seçiyor ve arkamı dönüp giderken bir ceza evi arkadaşımla karşılaşıyorum sırtında kocaman bir bavul var samet gel diyorum o geri geri gidiyor ve kaçmaya başlıyor ben hemen onu kovalamaya başlıyorum ve arkadaşım yıkık dökük bir harabe bir eve giriyor heryer cam dolu ve ev sanki bir yol gibi ve ilerde büyük camlar var ve arkadaşım metrelerce yükselip onların üzerinden atlayıp kaçıyor ve bende bunun üzerine geri dönüyorum tam harabeden çıkarken sivil polisler önümde belirip gel buraya diyorlar ve benim cebimde uyuşturucu oldugu için arkadaşımın kaçtıgı tarafa doru kaçmaya başlıyorum ve zıplayıp üzerimdeki uyuşturucuyu atıyorum ve polisler yok oluyor geri çıkışa doru yürürken kaçan arkadaşımı tekrar görüyorum ve busefer de kavga ettiğim arkadaşıma douu koşuyor kavga ettiğim arkadaşıma kaçanı yakalamasını söylüyorum ama onu atlatıyor ve kavga ettiğim arkadaşıma doru yürürken sag tarafımda kocaman ölü bir yılan çok pis kokuyor ve arkadaşlarımdan hiç birini göremez oluyorum ve dümdüz ilerlemeye başlıyorum sonra bembeyaz koyun sürüsüyle karşılaşıyorum kepsinin altında kuzuları var ve sıkı sıkı tutmuşlar sonra eyilip kuzulardan birinin başını okşuyorum pamuktan daha yumuşak ellerimde hala hissede biliyorum yumuşaklıgını

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,