RuyaTabirleri.com

Rüyada La İlahe İllallah Demek

Rüyada la ilahe illallah demek, cennetin kapılarını aralamaya, Allah katında makbul ve kusursuz kullardan olmaya, hayır işlerine ve hak yoluna baş koymaya, kendini inancına adamaya ve inanmayanları doğru yola çağırmaya tabir edilir. Çok hayırlı bir rüyadır ve herkesin göremeyeceği rüyalardan olduğu kabul edilir. Hidayete ermeye ve hikmet sahibi olmaya, bu dünyanın azabından korunmaya, huzura ve sağlığa delalet eder.

Rüyada Tehlil Görmek

Rüyada tehlil görmek, Allah ve din aşkına, manevi duyguların gücüne ve iman sahibi olmaya işaret eder. Rüya sahibinin her iki cihanda da Allah’ın yakınlarında olacak güzel kullarından olacağına, dünya hayatından yana da razı geleceğine tabir edilir.

Rüyada Tehlil Etmek

Bir kimse rüyasında kendisine tehlil etmenin nasip olduğunu görse o kişi artık dünya üzerinde hiçbir kazaya, belaya ve kötülüğe bulaşmaz. Rüya sahibi kanlı gözyaşı dökmez, boğazından haram lokma geçmez, zinaya yaklaşmaz diye yorumlanır. Kişi, tüm derdini, kederini ve borcunu unutur, rahat bir hayat sürer.

Rüyada Kelime-i Tevhid Söylemek

Rüya sahibinin kurtuluşa kavuşması anlamına gelir. Kişi çilesinden kurutulmak için niyet ettiği ve dilek dilediği her ne varsa kabul olacak ve kaderinden yana şansı dönecektir diye yorumlanır. Rüyayı gören kişinin bundan sonra kaderinin değişeceği ve üzerindeki kara bulutların, uğursuzluğun, şanssızlığın, kısmetsizliğin uçup gideceği ile tabir edilir.

Rüyada Eşhedü Enla İlahe İllallah Demek

Bu rüyada benzer şekilde tabir edilir ve en hayırlı olan rüyalar arasındadır. Mutlak bir başarıya, zafere, mutluluğa ve huzura işaret eder. Duaların ve tövbelerin kabul olacağına, sağlığın, ağız tadının, keyfin ve zenginliğin de eksiksiz yaşanacağına delalet eder. Rüya sahibinin ibadetten yana hiçbir yokluğa düşmeyeceğine Allah’ın izniyle Kâbe’yi görme şerefine de nail olacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: