RuyaTabirleri.com

Rüyada Lacivert Elbise Görmek

Rüyada lacivert elbise görmek, memuriyete işarettir. Devlet dairlerinde veya önemli bir resmi kurumda işe girmek, sınavlardan başarı elde etmek ve resmi makamlarda geçecek bir iş hayatına dahil olmak şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin çevresine karşı her zaman mesafeli davranışlarda bulunarak ve aşırı samimi olmayarak kendisini koruyacağına işaret ettiği gibi, sert ve otoriter bir yönetici olunacağının da altını çizer. Resmi işlerde çok olumlu haberler almaya ve kişi bekar ise karşısına son derece kibar, işi olan ve kariyer planları yapan bir talibin çıkacağına da alamet eder.

Rüyada Lacivert Elbise Giymek

Bir erkeğin lacivert elbise giymesi kendisine destek verecek bir bayanın varlığına alamettir. Özellikle eş veya anne desteğini işaret eden rüya, kişinin iş hayatının masa başında geçeceğine ve değerli evraklarla uğraşacağına da yorulur. İş arayan ya da iş değiştirmek isteyen kişiler için de güzel tekliflerin söz konusu olacağına, mevcut koşulların daha da iyi hale geleceğine de alamet eder. Devlet dairesi, kamu kurum ve kuruluşları da iş sahibi için görev alacağı yerler arasındadır.

Rüyada Lacivert Elbise Siparişi Vermek

Atama bekleyen kimselerin, gelen müjdeli haber sonucunda yapacakları hazırlıklara, görev nedeni ile başka bir şehre taşınmaya ve resmi görev nedeni ile sevdiklerinden ayrı düşmeye alamet eder.  Okul yaşamının başarılı bir grafikle devam ederek, genç kimselerin ilerde istedikleri görevleri almak ve sorumluluklarını geliştirmek için pek çok fırsata sahip olacaklarını bildirir. İçinde bulunulan ortamlarda parmakla gösterilecek bir kimse haline gelineceğinin de altını çizer.

Rüyada Lacivert Elbise Görmenin Psikolojik Yorumu

Kabuğundan sıyrılmaya başlayan ve kendisini sosyal ortamlara girmek için zorlayan kimselerin, ikili ilişkilerde ve diyalog geliştirmek konusunda yapacakları atılımların işareti olduğu gibi, insanlarla araya konulan mesafenin de işaretidir. Başarılı biri olmak konusunda hırs sahibi olunduğuna da tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!