RuyaTabirleri.com

Rüyada Lacivert Görmek

Rüyada lacivert görmek, iş hayatına işaret eder. Rüya sahibinin yoğun bir iş hayatı olduğuna, işinin her zaman kâğıtlar üzerinde, imzalarla ve mühürlerle yürütüldüğüne tabir edilir. Lacivert, resmiyetin, memuriyetin ve yüksek makamın göstergesidir. Rüya sahibi devlet dairesinde bir memur olarak önemli bir işe atanabilir, yönetici ya da müdür olarak bir iş teklifi alabilir diye tabir edilir.

Rüyada Lacivert Gömlek Görmek

Rüyada lacivert gömlek görmek, rüya sahibinin hem iş hem de okul hayatının büyük başarılarla geçeceğine, rüya sahibinin her zaman en iyisi olacağına delalet eder. Kişi, azmi ve çalışkanlığı ile okulunda da işinde de hep muvaffak olma mutluluğuna nail olacak demektir.

Rüyada Lacivert Çanta Görmek

Rüyasında lacivert çanta gören kişi, yakında çok güzel, hayırlı ve nitelikli eleman olarak çalışabileceği bir iş teklifi alacak ve iş görüşmesine gidecektir. Kişi, bu teklifi kabul ederse eğer hem koltuğu hem de maaşı yüksek olacak, bu durum da kendisini çok memnun edecektir.

Rüyada Lacivert Elbise Giymek

Rüya sahibinin devlet kapısındaki, resmi bir işinin ya da mahkemede bekleyen bir davasının olumlu yönde gelişme göstererek, rüya sahibinin hayrına sonuçlanacağına ve kişinin artık geceleri yastığına başını rahat koyup, huzur içinde uyuyacağına delalet eder.

Rüyada Lacivert Ceket Görmek

Rüyasında lacivert ceket gören kişi, hayırlı bir işi noktalamak için bir kalabalığa girecek ve bu kalabalıkta kendisinin de yeri olacak demektir. Örneğin, mezuniyet töreni, yemin töreni, nikâh, nişan ya da düğün töreni gibi hayırlı olacak işler şeklinde örnek verilebilir.

Rüyada Lacivert Kravat Görmek

Rüya sahibinin çevresinde olmayan yani dışarından bir kişinin daha sonradan kendisine talip olmasına, rüya sahibinin de bu işte gönlü olacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: