RuyaTabirleri.com

Rüyada Lacivert Renk Görmek

Rüyada lacivert renk görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında atılım yapmak için çok büyük fayda sağlayacak, yapılan iş için yararlı olabilecek kişilerle tanışılacak ve çalışmalarla ilgili raporların incelendiği bir toplantıya davet edileceğine delalet eder. Rüya sahibinin, çok utangaç ve insanlardan çok çekinen biri olduğuna, bu sebepten yeni arkadaşlıkların kurulmasında ve yeni iş başvurularının yapılmasında girişken olunamadığına yorumlanır.

Rüyada Beyaz Renk Görmek

Rüyada beyaz renk görmek, çekilen sıkıntılar ve yaşanan sorunlardan sonra ortaya çıkacak olan ve yapılan iyiliklerden duyulan sevinç ve huzura işaret eder. Ayrıca, işlenen günahlardan, yapılan kötülüklerden ve hatalardan dönmeye ve ruhen arınmaya delalet eder.

Rüyada Mor Renk Görmek

Rüyada mor renk görmek, yapılan işlerde ve ortaya konan çalışmalarda başarıya ulaşılacağına ve iş hayatında uzun zamandır devam eden durgunluğun ve uğursuzluğun son bulacağına yorumlanır. Yapılan işlerin çok kişinin, kulağına gitmesinden ötürü, çok büyük ve etkili bir makama ve üne kavuşulacağına işarettir.

Rüyada Kırmızı Renk Görmek

Rüyada kırmızı renk görmek, dillere destan olacak, herkes tarafından konuşulacak ve efsane mertebesine ulaşacak tutkulu bir aşka ya da kara sevdaya tabir edilir. Aynı zamanda, çiftler arasında yaşanacak büyük ve şiddetli tartışmalara delalet eder.

Rüyada Siyah Renk Görmek

Rüyada siyah renk görmek, rüyayı gören kişinin, yapacağı işlerden ve çalışmalardan çok büyük miktarda mal ve para kazanacağına ve bu şekilde çok zengin olacağına yorulur.

Rüyada Yeşil Renk Görmek

Rüyada yeşil renk görmek, iş hayatında ve sosyal hayatta istenilen ve hayal edilen her şeye kavuşulacağına ve hiçbir dileğin boşa çıkmayacağına işaret eder. Rüya sahibinin, hanesi içinde uzun yıllar sürecek ve aile bireylerinin refah içinde yaşamasını sağlayacak bereket ve bolluğa tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: