RuyaTabirleri.com

Rüyada Laf Görmek

Rüyada laf görmek, ne söylendiği hatırlanıyor ise, o bağlamda ele alınmalıdır Kötü bir laf gören kişiler çevrelerinden takdir alırlar ve sevinecekleri bir haberle günleri güzel geçer. İyi bir laf görmek de aynı şekilde mutluluk verici gelişmeleri işaret eder. Kişi dedikodu benzeri bir laf görüyor ise, bu durumda mutluluğuna gölge düşeceği anlamına gelir. Özellikle evli olanlar için eşlerinin geçmiş yaşamlarına dair edinecekleri bir bilgi neticesinde sıkıntı yaşayacaklarını, eşleri ile konuşmak yerine duydukları lafı içine atarak büyüteceklerini, hiç beklenmedik bir anda da kavga sebebi olarak ortaya çıkaracaklarını tabir eder.

Rüyada Laf Atmak

Tanıdık birine laf attığını görmek, gerçek hayatta o kişi ile arada geçecek önemli bir diyaloga ve tansiyonu yüksek bir konuşma yapılacağına alamettir. Dalga geçmek suretiyle laf atmak ise, kişinin uyarıları ve ikazları ciddiye almaması sonucunda yaşayacağı olumsuzlukları işaret eder. Yanlış yolda ilerlemek hususunda inat eden rüya sahibinin sonraki adımlarının da yanlışa devam etmesine neden olacağını bildirir. Sevilen birine laf atmak ise o kimseye duyulan özleme ve görüşme isteğine yorulur.

Rüyada Laf Söz Duymak

Kendisi hakkında olumsuz bir laf söz duyan kişinin ailesiyle alakalı bir sır ortalığa dökülür ve kendisi başta olmak üzere, aile üyelerinin hepsi zor durumlarda kalırlar ve sıkıntılı günler geçirirler. Kendi hakkında iyi laf söz duyan kişiler ise, sevdikleri kimselerin tavsiyeleri üzerine güzel bir yerden iş teklifi alırlar, bekarlar ise sevilen bir ortak arkadaş vasıtası ile eş adayları ile tanışırlar.

Rüyada Laf Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendisine yapılan haksızlıklara veya kötü muameleye karşı gelemeyen ve yaşadığı olumsuzlukları her daim içine atan kişilerin patlamaya hazır bir bomba gibi hissettiklerine ve buldukları bir fırsatta içlerinde biriktirdikleri öfkeyi dışa vurmak için sabırsızlandıklarına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!