RuyaTabirleri.com

Rüyada Lağım Görmek

Rüyada lağım görmek, hiç hayırlı değildir, rüya sahibinin yaşayacağı gam, keder, kasavet, sıkıntı ve zorluk anlamına gelir. Rüya sahibi çok büyük belaların içine düşecek ve belki de hayatının en kötü günlerini yaşayacak demektir. Hastalık, üzüntü, dert, hem maddi hem de manevi kayıp anlamına gelir. Rüya sahibi hayatında öylesine kötü bir dönem geçirecek ki ne bundan daha öncesi olmadığı gibi sonrası da olmayacaktır.

Rüyada Lağım Faresi Görmek

Rüyada lağım faresi görmek, tiksinmeye değil mutlu olmaya neden olacak bir gelişme yaşanacağına delalet eder. Rüya sahibi, kendisi için uygun ve hayırlı bir kimseyle tanışıp, onunla ileride mutlu bir izdivaç gerçekleştirebilir.

Rüyada Lağım Çukuruna Düşmek

Rüyasında lağım çukuruna düştüğünü gören kişi zengin olacak demektir. Rüyada görülen pislik ne şartta olursa olsun zenginlik ve bolluk anlamına gelir. Rüya sahibinin işlerinin bir anda ani bir patlama yapacağına ve kişiye çok büyük gelir getireceğine tabir edilir.

Rüyada Lağım Kokusu Almak

Rüya sahibinin özel hayatının, tadı tuzu sayılacak küçük atışmaların yaşanmasına ve her iki tarafından birbirini kaybetmekten ne kadar çok korktuklarını fark etmesine delalet eder. Bu küçük münakaşalar, sevenleri birbirine daha fazla bağlayacak demektir.

Rüyada Lağım Taşması

Rüya sahibinin hayatında hayırlı gelişmeler olacağına, kafasını kurcalayan sorunların biteceğine bu sayede de iş ve tahsil hayatına daha kolay adapte olacağına işaret eder. Rüya sahibi kafasının boşalması ve rahatlaması sayesinde daha başarılı ve mutlu olacaktır.

Rüyada Lağım Temizlemek

Rüyasında lağım temizlediğini gören kişi önce çok üzüleceği bir sorunla karşılaşacak sonra bu sorunun giderilmesi sayesinde çok mutlu olacak kendisini adeta yeniden doğmuş gibi hissedecek demektir. Bu olay rüya sahibine bazı şeylerin değerini anlaması için vesile olacaktır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: , ,