RuyaTabirleri.com

Rüyada Lahana Görmek

Rüyada lahana görmek kişinin sermayesi ve birikimi olarak değerlendirilir. Rüyasında lahana gören kişini tıpkı lahananın yaprakları gibi üst üste gelen kısmetleri vardır yani rüya sahibinin kısmeti açıktır ve boldur. Rüyada lahana görmek kişinin ticaret politikasının ılımlı olduğuna işaret eder. Fakat lahana çok sert tutumlu, katı ve dar düşünceli kimse olarak yorumlanır. Rüyasında lahana gören kişinin içine kapanıp, depresyona gireceği bir haber alacağı tabiri de yapılır. Rüya sahibinin hem iş hem de aşk hayatında üst üste sorunlar ve yıkımlar meydana gelecektir.

Rüyada Lahana Toplamak

Rüyada lahana toplamak para biriktirmek anlamına gelir. Rüyasında para topladığını gören kişi maaşının bir kısmını kötü ve zor günler için biriktiriyor demektir.

Rüyada Lahana Sarmak

Rüyada lahana sarmak hayırlara işaret eder. Kişinin iş hayatında olumlu gelişmeler yaşayıp, başarıları sayesinde zam alacağına aşk hayatında da çok mutlu olacağı biriyle tanışıp bir gönül işine başlayacağına yorulur.

Rüyada Lahana Yemek

Rüyada lahana yemek, bir kişinin rüya sahibine gönlünü ve dertlerin açması anlamına gelir. Rüya sahibi bir yakınının kimseyle paylaşamadığı, gizli dertlerini dinleyecektir diye tabir edilir.

Rüyada Lahana Almak

Rüyada lahana aldığını gören kişi bazı fırsatlar ve iş olanakları yakalayacak, kısmetini iyi değerlendirecek demektir.

Rüyada Lahana Sarması Görmek

Rüyada lahana sarması görmek güzel bir döneme girmek şeklinde tabir edilir. Kişinin yakında güzel gelişmeler yaşayacağına ve güzel haberler alacağına delalet eder.

Rüyada Lahana Turşusu Görmek

Rüyada lahana turşusu görmek hastalıkların ilacı olarak görülür. Rüyasında hastalık sorunu olan kişinin hastalığına deva bulunacağına işaret eder.

Rüyada Lahana Turşusu Yemek

Rüyada bir şeyler yemek her zaman kısmet olarak değerlendirilir. Rüyasında lahana turşusu yediğini gören kişinin çok hayırlı bir kısmeti çıkacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: