RuyaTabirleri.com

Rüyada Lahana Sarması Görmek

Rüyada lahana sarması görmek, yeni tanışılan biriyle çok samimi ortamlara girileceğini, kişinin arkadaş ilişkilerinde yenilikler olacağını ve daha eğlenceli günler geçireceğini bildirir. Lahana sarması aile ilişkilerinin de güçlü ve istenilen şekilde olduğuna, her zaman her konuda ailenin birbirine destek olduğuna alamet eder. Çok miktarda lahana sarması görmek kişi için kenara atacağı para ve sermaye anlamına gelir. Ticaret yapan kişilerin işlerinde aşırı disiplinli davrandıklarını ve yanlarında çalışan kimselere karşı daha acımasız olduklarını da işaret eder. Özel yaşamda ikili ilişkilerde sorunlar çıkacağına ve kişinin yaşadığı problemler yüzünden içine kapanacağına delalet eder.

Rüyada Lahana Sarması Yediğini Görmek

Kişinin bugüne dek yaptığı birikimlerin kendisine büyük bir mal veya arsa alacak kadar biriktiğine ve önemli bir yatırım yapılacağına işaret eder. Lahana sarması yemek aynı zamanda rüya sahibinin hiç bitmeyen bir kısmete sahip olduğunu, şansının her an yaver gideceğini ve her şekilde maddi anlamda gönlünden geçen bir hayat süreceğine işaret eder. Bekar bayanlar için kendisine talip olan çok sayıda erkeğin varlığına işaret eder. Bekar erkekler için de çapkın olunduğuna alamet sayılır.

Rüyada Lahana Sarması Yapmak

Kendi ayakları üstünde durmak için kararlar alan rüya sahibinin özellikle arkadaş ve dost çevresi tarafından çok destekleneceğine, yapacağı girişimlerin ve alacağı kararların kendisine çok olumlu neticeler sağlayacağına, özellikle küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine ve maddi beklentilerin fazlasıyla karşılanacağına yorumlanır.

Rüyada Lahana Sarması Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin hayatının çok karmaşık olduğuna ve bu nedenle işleri düzene koymakta zorlandığına, psikolojik olarak kafasını net olarak toplayamadığı için de istediği gibi hayatına yön veremediğine yorumlanır. Lahana sarması, iç içe geçmiş problemlerin, bugüne dek çözülemeyen ve giderek kişiyi bunaltan sorunların sembolüdür. Kararsızlık ve ikilem yaşamak anlamlarına da gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!